تحویل سریع سفارشات

روش‌های ارسال

سعی کودک پلاس بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند. 

  • برای سفارش‌های داخل شهر شیراز، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 17:00 نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، سفارش شما بین 1 ساعت تا حداکثر 3 ساعت کاری در همان روز به دست شما خواهد رسید. این بازه‌ی زمانی بستگی به فاصله‌ی شما از فروشگاههای کودک پلاس دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید. 
  • برای سفارش‌های سایر شهرستان ها، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین 2 تا 5 روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، صبح روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد.

 

هزینه‌های ارسال

  • داخل شهر شیراز: سفارش‌های داخل شهر شیراز، با پیک ارسال می شوند و بسته به فاصله شما با نزدیک ترین فروشگاه کودک پلاس بین 10 تا 20 هزار تومان هزینه‌ی ارسال خواهند داشت و بین 1 تا حداکثر 3 ساعت کاری، به دست شما خواهند رسید.
  • سایر شهرستان ها: سفارش‌های سایر شهرستان ها توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که با توجه به وزن سفارش شما، هزینه‌ی ارسالش توسط سایت محاسبه می‌شود.

 

نظرات