درباره ما

تماس مستقیم با مدیر فروش: 09177242254

شماره تماس فروشگاه:  07132359178

من محمد مهدی رجبی سروستانی هستم. امروز کودک پلاس به عنوان یک فروشگاه تخصصی اسباب بازی با چند شعبه در شهرستان شیراز فعالیت می کند.

ما چندین سال زمان لازم داشتیم تا به کودک پلاس برسیم.داستان رسیدن ما به وب سایت کودک پلاس از اسفند ماه 1389 شروع شد. و ما در حالی که با یک شعبه فیزیکی در یکی از شهرستان های استان فارس چندین سال در حال فعالیت بودیم به این نتیجه رسیدیم که باید به سمت فروش آنلاین برویم. اولین تلاش ما برای داشتن وب سایت فروشگاهی، راه اندازی وب سایتی با نام جیمبو شاپ در اوایل سال 1390 بود. در آن سال وب سایت جیمبو شاپ چیزی در حدود بیست محصول اسباب بازی برای فروش داشت که البته امکان اتصال ما به درگاه پرداخت بانکی هیچ وقت فراهم نشد و تعدادی فروش محصول فقط به صورت واریز وجه از طریق مراجعه به بانک میسر شد. البته وب سایت جیمبو شاپ در کنار فروش محصولات جنبه آموزشی هم داشت و تعدادی مقاله آموزشی در مورد تربیت کودکان بر روی آن قرار می گرفت و این روند تا سال 93 ادامه داشت.

در اردیبهشت ماه 1393 تصمیم ما بر این شد که با تغییر نام فروشگاه از جیمبو شاپ به کودک پلاس، یک شبکه اجتماعی کودکان داشته باشیم و در کنار آن فروشگاه آنلاین خود را هم داشته باشیم و توسعه دهیم. که البته هیچ وقت شبکه اجتماعی کودک پلاس به نتیجه ای نرسید و مورد استقبال قرار نگرفت و مجددا از ابتدای سال 1396 تصمیم ما بر این شد که یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه فروش اسباب بازی داشته باشیم و وب سایتی را که در حال حاضر می بینید ما حصل تلاش های گاه و بیگاه ما در سال 1396 در کنار دیگر فروشگاه های فیزیکی ما می باشد. در زمستان همین سال تصمیم ما بر این شد که وب سایت فروشگاهی ما بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد و توسعه یابد و بصورت مرتب بروز شود.

مجموعه ما یک مجموعه تخصصی در زمینه فروش اسباب بازی، بازی های فکری و آموزشی برای کودکان و نوجوانان با سابقه فعالیت بیش از ده سال می باشد.

کودک پلاس ماحصل تجربه چندین ساله ما در زمینه فروش اسباب بازی، بصورت فیزیکی و آنلاین می باشد. تورم همیشگی قیمت ها و کیفیت پایین محصولات اسباب بازی، همچنین روند رو به رشد فروش محصولات بصورت آنلاین، ما را بر آن داشت که وب سایت تخصصی کودک پلاس را ایجاد کنیم و در آن محصولاتی با کیفیت مناسب و قیمتی عادلانه برای استفاده هموطنان عزیز ارائه کنیم.

تیم کودک پلاس در تلاش است تا با فراهم آوردن امکاناتی جامع، تنوع فراوانی از بهترین و سالم ترین محصولات را به صورت آنلاین در دست رس همه کودکان این سرزمین قرار دهد. کودک پلاس همواره در حال پیشرفت و تکامل خود است و سعی همیشگی آن رفع نیاز های شما عزیزان به بهترین روش ممکن می باشد.

کودک پلاس با ظاهر فعلی با آدرس www.koodakplus.com در سال 1396 تشکیل شد و تمامی تجربه‌های خوب و بد قبلی ما را در خود دارد.

شماره تماس مستقیم با مدیر فروش اینترنتی: 09177242254

شماره تماس فروشگاه:  07132359178

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید