درباره ما

تماس مستقیم با مدیر فروش: ۰۹۱۷۷۲۴۲۲۵۴

شماره تماس فروشگاه: ۰۷۱۳۲۳۵۹۱۷۸

سرگذشت کودک پلاس:

من محمد مهدی رجبی سروستانی هستم. امروز کودک پلاس به عنوان یک فروشگاه تخصصی اسباب بازی با چند شعبه در شهرستان شیراز فعالیت می‌کند. ما چندین سال زمان لازم داشتیم تا به کودک پلاس برسیم. داستان رسیدن ما به وب سایت کودک پلاس از اسفند ماه ۱۳۸۹ شروع شد. و ما در حالی که با یک شعبه فیزیکی در یکی از شهرستان‌های استان فارس (شهرستان سروستان) چندین سال در حال فعالیت بودیم به این نتیجه رسیدیم که باید به سمت فروش آنلاین برویم.

 

شروع فعالیت آنلاین

اولین تلاش ما برای داشتن وب سایت فروشگاهی، راه اندازی وب سایتی با نام جیمبو شاپ در اوایل سال ۱۳۹۰ بود. در آن سال وب سایت جیمبو شاپ چیزی در حدود بیست محصول اسباب بازی برای فروش داشت که البته امکان اتصال ما به درگاه پرداخت بانکی هیچ وقت فراهم نشد و تعدادی فروش محصول فقط به صورت واریز وجه از طریق مراجعه به بانک میسر شد. البته وب سایت جیمبو شاپ در کنار فروش محصولات جنبه آموزشی هم داشت و تعدادی مقاله آموزشی در مورد تربیت کودکان بر روی آن قرار می‌گرفت و این روند تا سال ۹۳ ادامه داشت.

 

تغییر نام و دامین فروشگاه

در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تصمیم ما بر این شد که با تغییر نام فروشگاه از جیمبو شاپ به کودک پلاس، یک شبکه اجتماعی کودکان داشته باشیم و در کنار آن فروشگاه آنلاین خود را هم داشته باشیم و توسعه دهیم. که البته هیچ وقت شبکه اجتماعی کودک پلاس به نتیجه‌ای نرسید و مورد استقبال قرار نگرفت و مجددا از ابتدای سال ۱۳۹۶ تصمیم ما بر این شد که یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه فروش اسباب بازی داشته باشیم. وب سایتی را که در حال حاضر می‌بینید ما حصل تلاش‌های گاه و بیگاه ما در سال ۱۳۹۶ در کنار دیگر فروشگاه‌های فیزیکی ما می‌باشد.

در زمستان همین سال تصمیم ما بر این شد که وب سایت فروشگاهی ما بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد و توسعه یابد و بصورت مرتب بروز شود. مجموعه ما یک مجموعه تخصصی در زمینه فروش اسباب بازی، بازی‌های فکری و آموزشی برای کودکان و نوجوانان با سابقه فعالیت بیش از ده سال می‌باشد.

کودک پلاس | فروشگاه اینترنتی اسباب بازی

کودک پلاس ماحصل تجربه چندین‌ساله ما در زمینه فروش اسباب بازی، بصورت فیزیکی و آنلاین می‌باشد. تورم همیشگی قیمت‌ها و کیفیت پایین محصولات اسباب بازی، همچنین روند رو به رشد فروش محصولات بصورت آنلاین، ما را بر آن داشت که وب سایت تخصصی کودک پلاس را ایجاد کنیم و در آن محصولاتی با کیفیت مناسب و قیمتی عادلانه برای استفاده هموطنان عزیز ارائه کنیم.

تیم کودک پلاس در تلاش است تا با فراهم آوردن امکاناتی جامع، تنوع فراوانی از بهترین و سالم‌ترین محصولات را به صورت آنلاین در دست رس همه کودکان این سرزمین قرار دهد. کودک پلاس همواره در حال پیشرفت و تکامل خود است و سعی همیشگی آن رفع نیاز‌های شما عزیزان به بهترین روش ممکن می‌باشد. کودک پلاس با ظاهر فعلی با آدرس www. koodakplus. com در سال ۱۳۹۶ تشکیل شد و تمامی تجربه‌های خوب و بد قبلی ما را در خود دارد.

شماره تماس مستقیم با مدیر فروش اینترنتی: ۰۹۱۷۷۲۴۲۲۵۴

شماره تماس فروشگاه: ۰۷۱۳۲۳۵۹۱۷۸

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)