فیلتر

تفنگ آب پاش و حباب ساز اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تفنگ آب پاش اسباب بازی متوسط 50 سانتی مدل 558تفنگ آب پاش اسباب بازی متوسط 50 سانتی مدل 558

تفنگ آب پاش اسباب بازی متوسط 50 سانتی مدل 558

(4.4)| (امتیاز این محصول)
480,000 تومان
تفنگ آب پاش متوسط مدل 102-648تفنگ آب پاش متوسط مدل 102-648

تفنگ آب پاش متوسط مدل 102-648

(4)| (امتیاز این محصول)
210,000 تومان
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 68 سانتی مدل 398تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 68 سانتی مدل 398

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 68 سانتی مدل 398

(3.5)| (امتیاز این محصول)
780,000 تومان
تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648

تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648

(3.23)| (امتیاز این محصول)
420,000%8
385,000 تومان
تفنگ دو کاره حباب ساز و آب پاش طرح تیرکمان مدل 9-777

تفنگ دو کاره حباب ساز و آب پاش طرح تیرکمان مدل 9-777

(3.15)| (امتیاز این محصول)
1,100,000 تومان
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 85 سانتی مدل 858

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 85 سانتی مدل 858

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 65 سانتی مدل 2008

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 65 سانتی مدل 2008

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی مواد نو مدل 578

تفنگ آب پاش اسباب بازی مواد نو مدل 578

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 53 سانتی مدل 538

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 53 سانتی مدل 538

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک 13 سانتی مدل 1051تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک 13 سانتی مدل 1051

تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک 13 سانتی مدل 1051

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ مدل 828

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ مدل 828

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی مواد نو مدل 1025

تفنگ آب پاش اسباب بازی مواد نو مدل 1025

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 68 سانتی مدل 318

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 68 سانتی مدل 318

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 63 سانتی مدل 968

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 63 سانتی مدل 968

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 56 سانتی مدل 438

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 56 سانتی مدل 438

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 83 سانتی مدل 228

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 83 سانتی مدل 228

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 55 سانتی مدل 1016

تفنگ آب پاش اسباب بازی بزرگ 55 سانتی مدل 1016

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی

تفنگ ها نمونه های مختلفی دارند اما در اینجا می خواهیم در مورد تفنگ آبپاش و حباب ساز بیشتر صحبت کنیم. این تفنگ ها قادر به پرتاب کردن آب یا ساخت حباب هستند بنابراین کاملا ایمن می باشد. تفنگ آبپاش هم نمونه باتری خور دارد و هم دستی ولی تفنگ حباب ساز نمونه باتری خور دارد. تفنگ حباب ساز اسباب بازی باطری خور دارای عملکرد ساده‌ ای است. پس کودکان در همه سنین می‌ توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این اسباب بازی قابلیت استفاده در فضای بسته منزل یا فضای بیرون را دارد و با باتری کار می‌ کند و در سایزهای مختلف ارائه شده اند که تفاوت هایی با هم دارند مثلا حجم حباب تولیدی توسط یک تفنگ حباب ساز بزرگ با نمونه کلتی آن خیلی فرق دارد.

از آنجا که کودکان اعم از دختر و پسر عاشق آب‌ بازی هستند، تفنگ آب پاش مخزن‌دار حرفه‌ای و ساده را طراحی و تولید کرده‌ اند تا کودکان با بازی با آن هیجان و لذت را تجربه کنند. بالطبع قیمت تفنگ آبپاش قدرتمند و بزرگ در مقایسه با قیمت خرید تفنگ‌ آبپاش بچه‌گانه بالاتر است و از قابلیت‌ های بیشتری نیز برخوردار است.

تفنگ های آب پاش مفرح و شادی بخش مناسب کودکان هستند

همانطور که می‌ دانید تنوع مدل تفنگ‌ آبپاش و حباب ‌ساز اسباب بازی به قدری زیاد است که گاهی خریداران در انتخاب بین آنها دچار سردرگمی می‌ شوند.

تفنگ آبپاش و حباب ساز

با توجه به اینکه این تفنگ‌ ها به عنوان اسباب بازی بی‌ خطر و ایمن شناخته می‌ شوند، برای همه سنین قابل استفاده هستند و والدین می‌ توانند با خیالی آسوده این اسباب بازی را در اختیار کودکان خود قرار دهند. از آنجایی که اکثر خریدهای ما آنلاین و غیر حضوری شده‌اند، شما می‌توانید اسباب بازی های دلخواه فرزند خود را از طریق مراجعه به فروشگاه های اینترنتی مقایسه، بررسی و خریداری کنید.

چنانچه قصد دارید تفنگ‌ آبپاش و حباب ‌ساز اسباب بازی را برای کودکان خود تهیه کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این محصول بیشتر اشاره کنیم.

خرید حباب‌ ساز اسباب بازی

تفنگ حباب ‌ساز اسباب بازی باطری‌خور به عنوان یکی از اسباب بازی‌ های سرگرم‌ کننده برای کودکان به شمار می‌ رود که بدنه آن از جنس پلاستیک باکیفیت است. درون این حباب ساز تفنگی؛ چرخ دنده‌ هایی طراحی شده است که با زدن دکمه شروع به کار کرده و به حرکت در می‌ آیند.

به همراه این اسباب بازی یک یا دو بطری مایع نیز ارائه می‌ شود که طبق گفته‌ی شرکت‌ های تولید کننده ضرری برای کودکان ندارد و باعث ایجاد آلرژی نمی‌ شود. به این ترتیب با ریختن مایع درون ظرف و گذاشتن سر تفنگ حباب ساز داخل ظرف، می‌ توان حباب‌ هایی با اندازه‌ های مختلف تولید کرد.

تفنگ حباب ساز باطری خور مناسب برای تمامی سنین

در فروشگاه اینترنتی مسلسل حباب ساز می‌ توانید این اسباب بازی جذاب و هیجان‌انگیز را برای کودکانتان تهیه کنید. این اسباب بازی برای کودکان بالای 3 سال مناسب است و به عنوان یکی از بهترین هدایا برای کودکان شناخته می‌ شود. با خرید حباب ساز می‌ توان با هزینه به‌صرفه و مناسب، تفریحی سالم برای کودکان ایجاد کرد.

نکات امنیتی که برای خرید حباب ساز اسباب بازی باید به آن توجه کرد

 • بازی کردن با حباب ساز تفنگی در منزل باعث می‌ شود حباب‌ ها روی لوازم منزل بنشینند و با ترکیدن آن‌ها، لکه‌ هایی روی لوازم خانگی باقی بماند. به این ترتیب ممکن است بازی کردن با حباب ساز در منزل باعث کثیف و لکه‌دار به نظر رسیدن وسایل خانه ‌شود.
 • از آنجا که مایع حباب ساز دارای کف است، بسیار لغزان و لیز بوده و در صورتی‌ که روی زمین بریزد می‌ تواند خطراتی برای کودکان ایجاد کند. کودکان ممکن است روی زمین سر بخورند و آسیب ببینند.
 • مایعی که درون حباب ساز ریخته می‌ شود، شامل کف و آب است. از این‌ رو والدین نمی‌ توانند آن را با خیالی آسوده در اختیار کودک کم‌ سن قرار دهند تا به تنهایی بازی کند. چراکه ممکن است کودک آن را داخل دهان قرار داده و باعث ایجاد مسمومیت برای او شود.

خرید تفنگ آبپاش

یکی از اسباب بازی‌ هایی که در فصول گرم سال می‌ تواند نشاط و هیجان را برای کودکان به ارمغان بیاورد، تفنگ آب پاش مخزن‌دار حرفه‌ای است. این اسباب بازی می‌ تواند تجربه دلچسبی از روزهای گرم تابستان برای کودکان ایجاد کرده و شادی را به آن‌ها هدیه کند.

خرید تفنگ آبپاش بچه‌گانه و آب بازی کردن با آن، بر روحیه کودکان تاثیر مثبتی دارد. این تفنگ استرس‌ ها و اضطراب‌ های کودک را کاهش می‌ دهد. آب بازی باعث افزایش قدرت خلاقیت در کودکان می‌ شود و استعدادهای آن‌ها را شکوفا می‌ سازد.

مناسب بودن قیمت تفنگ آبپاش قدرتمند و بزرگ باعث شده که برخی نوجوانان نیز به خرید این اسباب بازی مهیج علاقمند شوند. این بازی که بهتر است در فضای باز باید انجام شود، برای کودکان بالای 3 سال طراحی شده است.

تفنگ آب پاش مناسب دختر بچه ها و پسر بچه ها است

هنگام خرید تفنگ آبپاش بچه‌گانه باید اندازه مخزن آب آن را بررسی کرده و ابعاد مناسبی را تهیه کرد. همچنین برد پرتاب تفنگ آبپاش نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل اینکه در منزل از آن استفاده شود یا در فضای باز و بازی‌ های گروهی و مسابقه، برای انتخاب برد پرتاب آب تفنگ اهمیت دارد.

نکات مهم در انتخاب تفنگ آب پاش

موارد متعددی هستند که می توان به آنها توجه نمود اما مهمترین موارد بصورت فهرست وار در زیر آورده شده است.

 1. سن کودک
 2. توانایی جسمانی کودک
 3. محل بازی کودک (داخل منزل یا فضای باز)
 4. جنس بدنه
 5. مکانیزم تفنگ (دستی یا باتری خور و شارژی)

تفنگ آب پاش مخزن دار

این نوع تفنگ ها دارای یک مخزن هستند که یا بر روی تفنگ شوار شده یا بوسیله یک شلنگ به آن متصل است. زمان بازی با تفنگ آب پاش مخزن دار بیشتر از تفنگ های معمولی است زیرا حجم آب بیشتری در اختیار بازیکنان قرار دارد. کودکان در سنین پایین از تفنگ های کوچکتر و در سنین بالاتر توصیه می شود که از تفنگ آب پاش مخزن دار استفاده کنند که هم بتوانند راحت تر آن را حمل کنند و هم در حین استفاده خسته نشوند.

مزایای بازی با تفنگ آب پاش و حباب ساز اسباب بازی

بازی با تفنگ حباب ساز اسباب بازی باطری‌خور مزیت‌ های زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌ کنیم:

 • افزایش تحرک

تفنگ حباب ساز می‌ تواند کودکان را از یکجا نشستن و بازی‌ های رایانه ای و گوشی رهایی ببخشد و تحرک را در آنها افزایش دهد. به این ترتیب مهارت‌ های حرکتی و فیزیکی در کودکان پرورش می‌ یابد و بر بهبود سلامتی جسمی و روحی آن‌ها موثر است همچنین کودکان با حباب ساز اسباب بازی می‌ توانند حواس مختلف خود را تقویت کنند.

والدین می‌ توانند با خرید تفنگ آبپاش آنها را به بیرون رفتن و تحرک در بازی تشویق کنند. به این ترتیب سلامتی جسم و مهارت‌ های حرکتی در آنها تقویت می‌شود

 • نحوه شکل گیری حباب

کودکان با کمک تفنگ حباب سازاسباب بازی باطری‌خور می‌ توانند فرآیند تشکیل حباب را آموزش ببینند و دلیل آن را متوجه شوند. این مهارت باعث رشد مهارت‌ دلیل‌ یابی و حل مسئله در کودکان می‌ شود.

البته که بازی با این تفنگ های جذاب فقط به موارد بالا محدود نمی‌شود. چرا که این تفنگ ها مزایای بی شماری دارند.

 • روحیه شاد و تقویت قوه تخیل

کودکان به حباب ساختن علاقه زیادی دارند. از این‌ رو اسباب بازی حباب ساز، روحیه‌ شان را شاد می‌ کند و درعین‌حال قوه خیال‌ پردازی و خلاقیت را در آنها پرورش می‌دهد.

 • تخلیه انرژی کودکان

کودکان که همیشه دارای انرژی تخلیه‌ نشده هستند، می‌ توانند با این وسیله انرژی‌ اضافی خود را تخلیه کرده و آنها را به توانایی‌ های گوناگون تبدیل کنند.

تفنگ های چند کاره ارزش خرید بالایی داشته و مناسب کودکان سخت گیر است

مزایای این اسباب بازی های جذاب بسیار زیاد است که چندتا از آنها را ذکر می کنیم:

 • از آنجا که هنگام حباب ساختن لازم است چشم‌ ها و دستان کودک با یکدیگر هماهنگ باشند، این بازی را به منظور تقویت و رشد هماهنگی لازم بین دست و چشم کودک طراحی کرده‌اند.
 • با کشف دلیل تشکیل حباب و نحوه عملکرد اسباب بازی، هوش منطقی در کودکان رشد می‌ کند.

تفنگ حباب ساز بزرگ

این نوع تفنگ باتری خور و شارژی هستند که بتوانند بصورت اتوماتیک و بدون وقفه حجم زیادی از حباب را تولید کنند. تفنگ حباب ساز بزرگ علاوه بر بازی در بسیاری از جشن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا منظره های زیبایی را خلق می کند. طراحی این محصولات متفاوت می باشد و سعی شده از رنگ های شادتر نیز در آنها استفاده شود بعنوان مثال تفنگ حباب ساز بزرگ مدل 5-777 یک نمونه زیبا از آنهاست.

خرید تفنگ آبپاش و جلو گیری از رواج خشونت در بین کودکان

ممکن است برخی از پدر و مادرها به دلیل اینکه تفنگ آبپاش نام تفنگ را به یدک می‌ کشد، از خرید آن منصرف شوند. چراکه تصور می‌ کنند نام تفنگ می‌ تواند فرزندان آن‌ها را به سوی خشونت تشویق کند و آن را بین کودکان رواج دهد.

باید گفت که این تصور درستی نیست. از آنجا که کودکان دارای قدرت تصور و خیال‌ پردازی بالایی هستند، ممکن است از هر وسیله‌ای حتی مداد و خودکار نیز به عنوان تفنگ استفاده کرده و در تصورات خود با آن شلیک کنند. پس چه بهتر که این وسیله، چیزی باشد که کمترین خطر و بیشترین لذت را برای کودک دارد.

پس به والدین توصیه می‌ شود خرید تفنگ آبپاش بچه‌گانه را برای کودکان ممنوع نکنند. چراکه اسباب بازی جذاب و هیجان‌انگیزی همچون تفنگ آبپاش با پرتاب آب به اطراف، می‌ تواند مدت زیادی کودکان را به فعالیت و تخلیه انرژی وا دارد.

قیمت تفنگ آبپاش اسباب بازی

از آنجا که تفنگ آبپاش اسباب بازی از مدل‌ ها و انواع گوناگونی برخوردار است، قیمت‌ های مختلفی نیز دارد. با توجه به مزایای فراوان آب بازی با تفنگ آبپاش، قیمت آن در مقایسه با بسیاری از اسباب بازی‌ های دیگر مناسب‌ تر و مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر است.

تفنگ های آب پاش مناسب فصول گرم سال در دور همی ها

قیمت این محصول ثابت نیست و آن را براساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌ کنند. این فاکتورها شامل نوع تفنگ اعم از مسلسل یا معمولی، اندازه تفنگ، جنس بدنه تفنگ آبپاش، برد پرتاب آب توسط تفنگ، اندازه مخزن آن، نوع مواد اولیه و متریال به‌ کار رفته در ساخت تفنگ آبپاش، امکانات جانبی و غیره هستند بعنوان مثال طبیعی است که یک تفنگ آب پاش شارژی و دستی قیمت یکسانی نداشته باشند.

جمع‌بندی

طی سالیان اخیر تنوع تفنگ حباب ساز اسباب بازی باطری‌خور و تفنگ آبپاش افزایش چشمگیری پیدا کرده است. از این‌ رو تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی مسلسل حباب ساز و تفنگ آبپاش راه‌ اندازی شده تا محصولات مورد نیاز والدین برای کودکان را در اختیار آن‌ها قرار دهند ضمنا این تفنگ ها جزو اسباب بازی هایی هستند که جنسیت در آنها مطرح نمی باشد.

این اسباب بازی‌ ها که می‌ توانند کودکان را به خوبی سرگرم کنند، باعث ایجاد یک بازی مفرح و شاد می‌ شوند. در کنار ایجاد شادی و سرگرمی، بسیاری از مهارت‌ های کودکان نیز در جریان آب بازی با تفنگ آبپاش و بازی با حباب ساز رشد کرده و تقویت می‌ شود. لازم به ذکر است که سایز این تفنگ ها یک عامل تعیین کننده در زمان خرید است مثلا برای یک کودک 8 ساله؛ تفنگ آب پاش مخزن دار یا تفنگ حباب ساز بزرگ انتخاب بهتری است تا برای یک کودک سه ساله.

قیمت تفنگ آبپاش و حباب ساز اسباب بازی با توجه به مزایای فراوان آنها و سرگرمی جالب برای کودکان، بسیار به‌ صرفه و مناسب است. کودک پلاس مرکز فروش انواع تفنگ های اسباب بازی آب پاش، تیر پرتابی و حباب ساز، شما را به دیدن سایر محصولات این فروشگاه دعوت می کند.

سوالات متداول پیرامون خرید تفنگ آب پاش و حباب ساز اسباب بازی

مزایای اسباب بازی ها و تفنگ های حباب ساز
کودکان به حباب ساختن علاقه زیادی دارند. از این‌ رو اسباب بازی حباب ساز، روحیه‌ شان را شاد می‌ کند و درعین‌حال قوه خیال‌ پردازی و خلاقیت را در آنها پرورش می‌دهد.
از آنجا که مایع حباب ساز دارای کف است، بسیار لغزان و لیز بوده و در صورتی‌ که روی زمین بریزد می‌ تواند خطراتی برای کودکان ایجاد کند. کودکان ممکن است روی زمین سر بخورند و آسیب ببینند.
یکی از اسباب بازی‌ هایی که در فصول گرم سال می‌ تواند نشاط و هیجان را برای کودکان به ارمغان بیاورد، تفنگ آبپاش مخزن‌دار حرفه‌ای است.