فیلترانواع فیجت ضد استرس(پاپیت، نرمالو، اسپینر و ...)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پاپیت کیفی طرح خرگوش مدل BA-389
پاپیت کیفی طرح خرگوش مدل BA-389
165,000 تومان
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی (ضد استرس) مدل BA-389 دارای 6 رنگ بندی متفاوت است.
فیجت ضد استرس مدل پاپیت سلیکونی مدل MSQ-800
فیجت ضد استرس مدل پاپیت سلیکونی مدل MSQ-800
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت سلیکونی مدل MSQ-800 یک محصول بی نظیر برای دفع استرس است.
فیجت ضد استرس مدل پاپیت توپی
فیجت ضد استرس مدل پاپیت توپی
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت ضد استرس مدل پاپیت بال مدل MSQ-300 از جنس سیلیکون می باشد.
پاپیت توپی طرح چهره مدل MSQ-305
پاپیت توپی طرح چهره مدل MSQ-305
ــــــ ناموجود ــــــ
توپ ضد استرس مدل پاپیت چهره مدل MSQ-305 دارای 80 گرم وزن و از جنس سیلیکون است.
پاپیت مدل کیف دوشی طرح دخترانه مدل BA-613
پاپیت مدل کیف دوشی طرح دخترانه مدل BA-613
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت مدل پاپیت کیفی طرح دخترانه مدل BA-613 یک محصول بی نظیر برای کاهش استرس است.
فیجت پاپیت کیفی(ضد استرس)مدل BA-621
فیجت پاپیت کیفی(ضد استرس)مدل BA-621
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت ضد استرس مدل پاپیت کیفی مدل BA-621 دارای 3 مدل مختلف می باشد.
پاپیت کیفی طرح جا کلیدی مدل BA-210
پاپیت کیفی طرح جا کلیدی مدل BA-210
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت ضد استرس مدل پاپیت طرح جا کلیدی مدل BA-210 در 4 رنگ مختلف می باشد.
فیجت پاپیت کیفی (ضد استرس) مدل BA-620
فیجت پاپیت کیفی (ضد استرس) مدل BA-620
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت کیفی (ضد استرس) مدل BA-620 دارای رنگبندی متنوعی است.
فیجت پاپیت مدل کیف دستی (ضد استرس) مدل BA-378
فیجت پاپیت مدل کیف دستی (ضد استرس) مدل BA-378
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیف دستی (ضد استرس) مدل BA-378 دارای رنگبندی های متفاوت است.
فیجت پاپیت مدل کیف خرگوشی (ضد استرس) مدل BA-619
فیجت پاپیت مدل کیف خرگوشی (ضد استرس) مدل BA-619
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیف خرگوشی (ضد استرس) مدل BA-619 دارای 6 رنگ بندی مختلف است.
فیجت پاپیت مدل کیفی طرح حیوانات (ضد استرس) مدل BA-617
فیجت پاپیت مدل کیفی طرح حیوانات (ضد استرس) مدل BA-617
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیفی (ضد استرس) مدل BA-617 دارای 2 مدل طرح سگ و خرگوش است.
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی (ضد استرس) مدل BA-346
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی (ضد استرس) مدل BA-346
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیف دستی (ضد استرس) مدل BA-346 دارای 5 مدل مختلف است.
فیجت پاپیت مدل کیفی طرح اسب پونی و دایناسور (ضد استرس) مدل BA-374
فیجت پاپیت مدل کیفی طرح اسب پونی و دایناسور (ضد استرس) مدل BA-374
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیفی طرح حیوانات (ضد استرس) مدل BA-374 داری 2 طرح مختلف است.
پاپیت کیفی طرح یونیکورن مدل BA-319
پاپیت کیفی طرح یونیکورن مدل BA-319
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی (ضد استرس) مدل BA-319 دارای 4 رنگ بندی متفاوت است.
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی طرح هلیکوپتر (ضد استرس) مدل BA-375
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی طرح هلیکوپتر (ضد استرس) مدل BA-375
ــــــ ناموجود ــــــ
فیجت پاپیت مدل کیف دوشی طرح هلیکوپتر (ضد استرس) مدل BA-375 دارای 4 رنگ بندی متفاوت است.

فیجت، اسلایم و انواع اسباب بازی های ضد استرس

استرس را می‌توان جزء حالات روحی ناخوشایندی دانست که می‌تواند تمام افراد را درگیر کند. این موضوع در کودکان بیش از پیش آثار مخربی بر جای می‌گذارد. همین عامل باعث شده تا در طی سال‌های گذشته، انواع مختلفی از محصولات و تکنیک‌های مؤثر برای کاهش و مدیریت این استرس خلق شود. فیجت ضد استرس، اسلایم، اسپینر، پاپیت، نرمالو و موارد دیگر جزو محصولات و اسباب‌بازی‌های مختلفی هستند که می‌تواند تا حد زیادی منجر به کاهش استرس در کودکان و بزرگسالان شوند.

توپ های ضد استرس مناسب برای کودکان و بزرگسالان هستند

در واقع این دسته از محصولات با ساختار بی‌نظیر خود قادر هستند تا به شیوه‌ای مناسب استرس را در وجود افراد دفع کرده و به این ترتیب موجب آرامش روانی بیشتر آنها شوند. با این حال بخش قابل توجهی از این افراد اطلاعاتی در رابطه با ماهیت و عملکرد این دسته از اسباب بازی‌ها ندارد. گروهی دیگر از متقاضیان هم که به دنبال خرید پاپیت های مختلف یا سایر لوازم ضد استرس هستند، اطلاعی در رابطه با قیمت و انواع آنها ندارند.

برای مثال قیمت پاپیت کیفی و ساده متفاوت بوده و همین عامل باعث تردید خریداران در زمان معامله می‌شود. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا مرور واضحی بر روی این محصول داشته و جنبه‌های مختلف آن را به شیوه‌ای مناسب برای شما عزیزان بیان کنیم. لذا اگر شما هم جزو طرف‌داران این محصول بی‌نظیر هستید، حتماً ما را تا انتها همراهی کنید.

معرفی فیجت ضد استرس

نخستین سؤالی که ذهن اغلب افراد را درگیر می‌کند، ماهیت فیجت ضد استرس است. در واقع ناآشنا بودن نام این محصول باعث شده تا گروه قابل توجهی از افراد، در زمان خرید آن دچار سردرگمی شوند. در این رابطه باید عنوان کنیم که فیجت به گروهی از اسباب بازی‌های کودکان گفته می‌شود که بافتی نرم داشته و به سادگی در دست کودکان قرار می‌گیرد.

آنها می‌توانند با فشار دادن این اسباب بازی‌ها، تنش‌های درونی خود را تخلیه کرده و به این ترتیب باعث کاهش اضطراب و استرس خود شوند. این موضوع از لحاظ روان‌شناسی اهمیت بسیار زیادی داشته و سبب می‌شود تا کودکان در شرایط ذهنی پایدارتری قرار گیرند.

البته باید عنوان کنیم که استفاده از فیجت ضد استرس تنها مربوط به کودکان نیست، بلکه بزرگسالان و افراد مبتلا به اضطراب مزمن هم می‌توانند از آن استفاده کنند. همین عامل باعث شده تا تقاضای زیادی برای انواع فیجت ضد استرس نظیر اسلایم، اسپینر و وسایل سرگرمی دیگر ایجاد شود.

انواع فیجت ضد استرس

مزیت‌های منحصر به فرد فیجت ضد استرس باعث شده تا در طی چند سال گذشته، انواع گوناگونی از آنها ایجاد شود. هر یک از این مدل‌ها به نحوی می‌توانند تنش‌های درونی افراد را تخلیه کرده و به این ترتیب به ابزاری مناسب برای آنها بدل شوند.

ما در ادامه چند مورد از این فیجت های ضد استرس را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. به یاد داشته باشید که تنوع این محصولات می‌تواند به‌مراتب بیشتر از این نمونه‌های یاد شده باشد. اما در حالت کلی این چند مدل محبوبیت بیشتری میان کاربران دارند.

پاپیت

پاپیت را می‌توان یکی از انواع رایج فیجت ضد استرس در بازار دانست. این دسته از محصولات حباب‌های یک‌طرفه‌ای هستند که به‌صورت ردیفی بر روی یک سطح سیلیکونی قرار گرفته‌اند.

افراد می‌توانند با فشار دادن این حباب‌ها، خود را سرگرم کرده به نحوی تنش‌های درونی‌شان را تخلیه کنند. همین عامل باعث شده تا این فیجت، محبوبیت قابل توجهی در بین کودکان داشته باشد.

اسپینر

اسپینر می‌توان یکی دیگر از انواع فیجت های ضد استرس در نظر گرفت. این وسیله بی‌نظیر در واقع یک بلبرینگ کوچک است که افراد می‌توانند با چرخاندن آن، سرگرم شده به نحوی حواسشان از عامل استرس‌زا، پرت شود. این وسیله بی‌نظیر در طی چند سال گذشته توانسته محبوبیت قابل توجهی را میان کاربران به دست بیاورد.

توپ ضد استرس یا نرمالو

نرمالو یا توپ ضد استرس را می‌توان یکی دیگر از انواع فیجت ضد استرس موجود در بازار دانست. این وسیله بی‌نظیر در حقیقت ساختاری نرم و اسفنجی دارد. گاهی اوقات این توپ در داخل یک ساختار توری قرار می‌گیرد.

نرمالو دوست داشتنی در بین کودکان

این توپ به شکل معجزه‌آسایی نرم بوده و افراد با فشار دادن آن می‌توانند تنش درونی خود را تخلیه کرده و همین عامل به نحوی موجب غلبه بر استرسشان می‌شود. این مزیت باعث شده تا در طی چند سال گذشته، انواع گوناگونی از آن تولید شود.

اسلایم

اسلایم را می‌توان یکی دیگر از ایده‌ال‌ترین و البته بهترین مدل‌های فیجت ضد استرس در نظر گرفت که طی چند سال گذشته وارد بازار شده است. اسلایم در واقع شکلی مشابه خمیر دارد. با این تفاوت که ساختار آن‌ کاملاً منسجم و به هم چسبیده است؛ لذا بر روی سطوح باقی نمی‌ماند.

همین عامل باعث شده تا بسیاری آن را مایع به هم پیوسته بدانند. این ساختار منحصر به فرد اجازه می‌دهد تا بازی کردن با آن توجه کودکان را به سمت خود جلب کرده و آنها را از عامل استرسشان دور کند.

 مزایای فیجت ضد استرس

در طی سال گذشته، فیجت های ضد استرس محبوبیت و البته کارایی بسیار زیادی را به دست آورده‌اند. در واقع این دسته از محصولات به نحوی طراحی شده‌اند که بازی کردن با آنها می‌تواند احساس بسیار خوشایندی را به افراد القا کند. همین عامل هم سبب شده تا به‌کارگیری این محصولات تا حد زیادی باعث سرگرم شدن و البته کنترل اضطراب شود.

نرمالو و انواع فیجت ها قیمت بسیار مناسبی دارند

در حالت کلی شاخص‌ترین ویژگی این دسته از محصولات، کاهش تنش‌های درونی و کنترل بهتر احساسات است. همین عامل باعث شده تا بسیاری از روان‌شناسان و متخصصان حرفه‌ای، آن را برای غلبه بر اضطراب و استرس توصیه کنند. لذا می‌توان گفت که شاخص‌ترین مزیت فیجت های ضد استرس، کاهش تنش‌های درونی و غلبه بر اضطراب است.

بهترین مدل‌های فیجت ضد استرس

محبوبیت فیجت های ضد استرس در بازار، باعث شده تا این روزها انواع مختلفی از آنها تولید شود. همین عامل هم به نحوی موجب سردرگمی خریداران شده و مانع از تصمیم گیری صحیح آنها می‌شود. ما در ادامه سعی کرده‌ایم تا تعدادی از بهترین مدل‌های آن را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این مدل از محصولات جزو بهترین فیجت های ضد استرس در بازار هستند که می‌توانند باعث سرگرمی و البته کنترل تنش کودکان شما شوند.

فیجت ضد استرس مدل پاپیت سیلیکونی مدل MSQ-800

این مدل از پاپیت سیلیکونی را می‌توان یکی از بهترین فیجت ضد استرس بازار در نظر گرفت که می‌تواند به نحو مناسبی موجب کنترل تنش شما شود.

پاپیت ها در شکل، سایز و نمونه های متنوعی تولید شده اند

این محصول یک ساختار دایره‌ای دارد که حباب‌های مختلفی به‌صورت ردیفی در آن قرار گرفته است. شما می‌توانید با فشار دادن این حباب‌ها، تا حد زیادی بر استرس خود غلبه کرده و حواستان را از عامل آن پرت کنید. همین مورد باعث شده تا این محصول محبوبیت بالایی داشته باشد.

پاپیت کیفی طرح خرگوش مدل BA-389

این مدل از پاپیت را می‌توان جزو محبوب‌ترین محصولاتی دانست که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. ساختار این محصول به شکل یک خرگوش بوده که می‌تواند باعث جذب کودکان شما شود. از طرفی دیگر حلقه‌ای بر روی آن قرار گرفته که اجازه می‌دهد تا کودکان این محصول را بر روی دوش گذاشته و با خود حمل کنند.

پاپیت وسیله ای سرگرم کننده و نوستالوژیک

همین عامل موجب نفوذ بیشتر آن شده است. البته باید بدانید که قیمت پاپیت کیفی و ساده با همدیگر متفاوت است؛ لذا متغیر بودن هزینه این مدل نسبت به قبلی، امری قابل پیش‌بینی است.

پاپیت توپی طرح چهره مدل MSQ-305

این محصول را می‌توان یکی از شاخص‌ترین و البته بهترین مدل‌های پاپیت توپی در نظر گرفت که در طی سال‌های اخیر وارد بازار شده است. ساختار این محصول دارای یک توپ با چهره خندان است که حباب‌های مختلفی بر روی آن قرار دارد. کودکان می‌توانند با فشار دادن این حباب‌ها، تنش درونی خود را تخلیه کرده و به نحوی سرگرم شوند. همین عامل اجازه می‌دهد تا این محصولات در نوع خود بسیار منحصر به فرد باشند.

خرید اینترنتی فیجت های ضد استرس با کیفیت بالا

همان گونه که تا به این لحظه اشاره کردیم، فیجت های ضد استرس را می‌توان جزو یکی از بهترین و البته ایده‌آل‌ترین نوع اسباب بازی برای کودکان در نظر گرفت که می‌تواند تأثیر زیادی در کنترل احساسات آنها داشته باشد. همین هم باعث شده تا این روزها بخش قابل توجهی از والدین، در پی خرید این دسته از وسایل بازی باشند. همین عامل باعث شده تا تقاضای زیادی برای خرید نرمالو، اسلایم، اسپینر و وسایل سرگرمی مشابه ایجاد شود.

در مقابل این تقاضا هم باید به‌عنوان کنیم که انواع مختلفی از آنها ارائه شده که هرکدام به نحوی می‌توانند موجب تخلیه تنش‌های شما شده یا توجه کودک شما را به سمت خود جلب کنند. بدیهی است که هرکدام از آنها قیمت متفاوتی داشته و به طبع آن نحوه بازی با آن‌ها متغیر است. بر فرض مثال قیمت پاپیت کیفی و ساده تفاوت شاخصی با همدیگر دارند؛ اما در مقابل به‌کارگیری و استفاده از مدل‌های کیفی به‌مراتب از نمونه‌های ساده بهتر است. همین تفاوت‌ها باعث شده تا والدین در هنگام خرید، دچار سردرگمی شوند.

ما در فروشگاه آنلاین کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا بهترین و البته مناسب‌ترین مدل‌های فیجت ضد استرس را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از طرفی دیگر ما بر این تلاش بوده‌ایم تا قیمت محصولات خود را در کمترین مقدار ممکن تعیین کنیم. بر همین مبنا اگر شما هم به دنبال خرید اینترنتی فیجت های ضد استرس و با کیفیت هستید، می‌توانید از طریق لیست زیر مدل دلخواه خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.