فیلتر


تفنگ موزیکال و چراغ دار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تفنگ موزیکال و چراغ دار لرزشی مدل 38-696

تفنگ موزیکال و چراغ دار لرزشی مدل 38-696

(3.43)| (امتیاز این محصول)
395,000%13
345,000 تومان
شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700

شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700

(3.33)| (امتیاز این محصول)
220,000%10
198,000 تومان
تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکالتفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال

تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال

(3.07)| (امتیاز این محصول)
485,000 تومان
تفنگ موزیکال و چراغ دار طرح فضایی مدل 7-999

تفنگ موزیکال و چراغ دار طرح فضایی مدل 7-999

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ و دستبند اسباب بازی 3500 AMTتفنگ و دستبند اسباب بازی 3500 AMT

تفنگ و دستبند اسباب بازی 3500 AMT

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی تفنگ شخصیت AMTاسباب بازی تفنگ شخصیت AMT

اسباب بازی تفنگ شخصیت AMT

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ کلاشینکف موزیکال اسباب بازی AMTتفنگ کلاشینکف موزیکال اسباب بازی AMT

تفنگ کلاشینکف موزیکال اسباب بازی AMT

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ یوزی باتری خور 3502 آوا AMTتفنگ یوزی باتری خور 3502 آوا AMT

تفنگ یوزی باتری خور 3502 آوا AMT

(3.75)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی مدل cool shootتفنگ اسباب بازی تیر پرتابی مدل cool shoot

تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی مدل cool shoot

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ و سیبل باطری خور و موزيكال مدل 2148تفنگ و سیبل باطری خور و موزيكال مدل 2148

تفنگ و سیبل باطری خور و موزيكال مدل 2148

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ باطری خور موزيكال و چراغ دار مدل 1-1020

تفنگ باطری خور موزيكال و چراغ دار مدل 1-1020

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ موزیکال و چراغ دار اسباب بازی مدل CH-001

تفنگ موزیکال و چراغ دار اسباب بازی مدل CH-001

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ موزیکال و لرزشی اسپایدرمن مدل 998تفنگ موزیکال و لرزشی اسپایدرمن مدل 998

تفنگ موزیکال و لرزشی اسپایدرمن مدل 998

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ موزیکال دوربین دار و لرزشی مدل 46218

تفنگ موزیکال دوربین دار و لرزشی مدل 46218

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ موزيكال چرخشی مدل 980

تفنگ موزيكال چرخشی مدل 980

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
کلت موزیکال چراغ دار اسباب بازی مدل 968

کلت موزیکال چراغ دار اسباب بازی مدل 968

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ چرخ دنده ای موزیکال و چراغ دار مدل 0308

تفنگ چرخ دنده ای موزیکال و چراغ دار مدل 0308

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ چرخ دنده ای موزیکال و چراغ دار مدل 0307

تفنگ چرخ دنده ای موزیکال و چراغ دار مدل 0307

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
تفنگ موزیکال و چراغ دار مدل 45218تفنگ موزیکال و چراغ دار مدل 45218

تفنگ موزیکال و چراغ دار مدل 45218

(5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود

قطعا شما نیز هنگام تهیه هدیه برای کودکان، با اسباب‌بازی‌های موزیکال آشنا شده‌اید. تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار و تفنگ باطری خور بزرگ از اسباب‌بازی‌ های پُرطرفدار در میان کودکان هستند. تفنگ موزیکال بخاطر ویژگی هایی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها برای رده سنی زیر سه سال است. این محصول هم نور و موزیک دارد که کودک را جذب می کند و هم ماشه نرمی دارد که براحتی می تواند آنرا فشار دهد. تفنگ اسباب بازی موزیکال های باتری خور بوده و وزن آنها هم برای این گروه سنی مناسب است.

این روزها خرید وسایل بازی مناسب برای کودکان یکی از دغدغه‌ های اصلی والدین محسوب می‌ شود. اسباب‌بازی مناسب، یعنی وسیله‌ ای که سرگرم‌کننده باشد، قطعات جدا شونده نداشته باشد، از نظر ذهنی برای کودک خطرناک نباشد و غیره. باید به علاقه کودکان نسبت اسلحه پاسخ مناسبی داده شود بنابراین تفنگ باتری خور یا کلت موزیکال انتخاب هوشمندانه ای است زیرا بی خطر می باشد و باعث خشن شدن کودکان نمی گردد. در همین راستا امروز به معرفی و بررسی تفنگ موزیکال چراغدار و تفنگ موزیکال پلیسی می‌ پردازیم.

تفنگ موزیکال چراغدار

تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغدار، تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باتری خور بزرگ، یک وسیله پرهیجان و سرگرم‌کننده برای کودک شما محسوب می‌ شود. زیرا در عین زیبایی، دارای ساختار خوش‌ دست و صداهای هیجان‌ انگیز است که حس بازی و جنب‌ و جوش را در کودک شما به وجود می‌ آورد.

تفنگ های موزیکال برای کودکان بی خطر می باشند

اگر شما هم همیشه نگران کودک خود هستید و در انتخاب وسایل بازی وسواس خاصی به خرج می‌ دهید، با ما همراه باشید تا در ادامه شاهد معرفی محصولات بیشتری باشید.

اسباب‌بازی موزیکال چیست؟

هنگامی که وارد فروشگاه‌ های وسایل بازی می‌ شوید، با دنیای انبوهی از وسایل سرگرم‌ کننده مواجه می‌ شوید. اگر کمی دقت کنید، متوجه می شوید که وسایل بازی موزیکال بخش بسیار بزرگی از فروشگاه را به خود اختصاص داده‌ اند.

اسباب‌ بازی موزیکال وسیله‌ ای است که با فشردن دکمه یا قسمتی از آن، موسیقی پخش می‌ کند. حتی ممکن است برخی از آنها همزمان با اجرای موسیقی، حرکات موزون نیز انجام دهند.

اسباب‌ بازی‌ های موزیکال در دو دسته دخترانه و پسرانه قرار می‌ گیرند. دسته وسایل بازی موزیکال پسرانه که شامل طیف انبوهی از تفنگ‌ها می‌ باشد، بسیار مورد توجه پسر بچه‌ ها قرار می‌ گیرد.

هواپیما موزیکال اسباب بازی طرح ایرباس A380 مدل 727 برای بعد از 3 سالگی مناسب است.

از پُرطرفدار ترین وسایل موزیکال پسرانه می‌ توان تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ را نام برد که از دسته تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار محسوب می‌ شوند.

بازی‌ های دسته‌ جمعی پسرانه با تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ بسیار پُرهیجان‌ تر می‌ شود. همچنین به دلیلی که اینها تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار هستند، باعث ایجاد خشونت در کودکان نمی‌ شوند.

جنس، کارکرد و اندازه تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار

تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار و تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ از پلاستیک ساخته شده اند. این ساختار پلاستیکی، وزن آنها را سبک کرده است. پس باعث می‌ شود فرزند شما به‌ راحتی تفنگ خود را جا به‌ جا کند و در بازی‌ های پر هیجان و پر جُنب‌ و جوش از آن استفاده کند. با فشردن قسمت‌ هایی از این تفنگ مانند ماشه، موسیقی پخش می‌ شود و سبب هیجان کودک شما می‌ شود.

تفنگ موزیکال چراغدار و تفنگ باطری خور بزرگ در دو سایز کوچک و بزرگ موجود است. تفنگ موزیکال پلیسی نیز در دسته تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار قرار می‌ گیرد. اگر فرزند شما به اسباب بازی‌های پلیسی علاقه دارد و شما نیز نگران ایجاد خشونت در فرزند خود هستید، می‌ توانید با خرید تفنگ موزیکال پلیسی، لحظات مفرحی برای فرزند خود فراهم کنید.

سایز بزرگ‌ تر تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار که با نام تفنگ باطری خور بزرگ شناخته می‌ شود، در فروشگاه‌ های اسباب‌ بازی موجود است. این تفنگ ها یک هدیه جذاب برای پسر بچه‌ ها و حتی دختر بچه‌ ها محسوب می‌ شوند.

تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ جزو تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار محسوب می‌ شوند. آنها در بازی‌ های دسته‌ جمعی و حتی تک‌نفره، بسیار مورد توجه کودکان قرار می‌ گیرند.

فواید استفاده از تفنگ موزیکال چراغ دار برای کودکان

معمولا پسر بچه‌ ها درخواست خرید تفنگ موزیکال پلیسی را از والدین خود دارند. بعضی از تفنگ‌ های اسباب‌ بازی موجود در بازار به دلیل داشتن تیر یا فشنگ‌ های بازی، برای کودکان خطرناک هستند.

تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار، تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ به دلیل اینکه ساختار یک‌ دستی دارد و هیچ وسیله اضافی ندارد، یک اسباب‌ بازی ایمن برای کودک شما محسوب می‌شوند. همچنین قطعات ریز جدا شونده‌ ای ندارند که سبب نگرانی شما باشد.

علاقه بچه ها به پلیس و اسباب بازی های مربوط به آن انکار نشدنی است

پخش موسیقی توسط تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار و تفنگ موزیکال پلیسی سبب افزایش هوش موسیقی و تقویت حافظه در کودک شما می‌ شود. تفنگ موزیکال پلیسی نیز نه‌ تنها موجب خشونت نمی‌ شود، بلکه سبب افزایش ارتباط اجتماعی در کودک شما خواهد شد. در ادامه از نظر روانشناسی به بررسی تفنگ‌ های موزیکال و همچنین تفنگ باطری خور بزرگ می‌ پردازیم. 

اینجا چند نمونه از فواید را بصورت فهرست وار بیان می کنیم:

 1. تقویت عملکرد بینایی

 2. افزایش هوش موسیقی و شنوایی

 3. افزایش سرعت یادگیری

 4. کاهش میزان استرس در کودکان

حال به توضیح مختصری در مورد این فواید می پردازیم.

 1. تقویت عملکرد بینایی

وسایل بازی که چراغ دار هستند، سبب افزایش تمرکز و بهبود عملکرد بینایی در کودکان می‌ شوند. هنگامی که وسیله بازی روشن می‌ شود و کودک متوجه پخش نور آن وسیله می‌ شود، توجه خود را به آن نقطه می‌ دهد. پس همین موضوع سبب افزایش تمرکز و بینایی در کودک می‌ شود. تفنگ دوربین دار هم می تواند در این زمینه مفید باشد.

 1. افزایش هوش موسیقی و شنوایی

وسایل بازی که موزیکال هستند سبب افزایش مهارت‌ های شنیداری در کودکان می‌ شوند. تفنگ‌ های موزیکال و تفنگ موزیکال پلیسی نه‌ تنها یک وسیله سرگرم‌کننده هستند، بلکه سبب افزایش هوش موسیقی در کودکان می‌ شوند.

 1. افزایش سرعت یادگیری

هنگامی که کودکان با وسایل موزیکال بازی می‌ کنند، در واقع در حال یادگیری نیز هستند. به همین دلیل است که هنگام آموزش‌ های ابتدایی اشکال هندسی، زبان و غیره از کتاب‌ های موزیکال استفاده می‌ شود.

 1. کاهش میزان استرس در کودکان

درست متوجه شدید! تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ نه‌ تنها سبب ایجاد خشونت در کودکان نمی‌ شود، بلکه سبب کاهش میزان استرس در آنها نیز خواهد شد. تفنگ‌ های موزیکال سبب افزایش جنب‌ و جوش در بچه‌ ها می‌ شوند و هیجان بازی‌ های دسته‌ جمعی آنها را نیز بالا می‌ برند.

تفنگ موزیکال به دلیل پخش موسیقی، نه‌ تنها خشونت ایجاد نمی‌ کند، بلکه لحظات شادی را برای آن‌ها ایجاد می‌ کند.

چند پیشنهاد جذاب برای خرید از فروشگاه اینترنتی تفنگ های بی خطر

در این قسمت می‌ خواهیم چند نمونه از محصولات جذاب و پرفروش کودک پلاس را به شما معرفی کنیم تا بهتر بتوانید برای خرید اسباب بازی مورد نظرتان تصمیم بگیرید.

 • تفنگ چرخ دنده ای چراغ دار

 • تفنگ حباب ساز باطری خور موزیکال

 • کلت اسباب بازی موزیکال چراغ دار

1- تفنگ چرخ دنده ای چراغ دار

اولین هدیه ­ای که می­ توان برای پسر بچه ­ها در نظر گرفت، تفنگ ­های موزیکال هستند.

کلت موزیکال چرخ دنده ای جدید و جذاب است

در میان انواع تفنگ­های موزیکال، تفنگ چرخ دنده‌ای چراغ­دار از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این مدل از تفنگ­ ها در سایزهای مختلفی تولید می­ شوند که برای انواع سنین قابل سفارش هستند.

تفنگ چرخ دنده ­ای چراغ­دار، باطری خور است و هنگام روشن شدن علاوه بر پخش موسیقی، چراغ­های آن نیز روشن می­ شود که توجه بچه­ ها را به سمت خود جلب می­ کند. به دلیل اینکه این تفنگ‌ها از پلاستیک ساخته می‌شوند، بسیار سبک هستند و یک هدیه بسیار جذاب برای دخترها و پسرها محسوب می­ شوند.

برای خرید این تفنگ بسیار زیبا و پُر طرفدار می­ توانید پس از بررسی و شناخت کامل آن، آن را از کودک پلاس تهیه کنید. این وسیله یک هدیه بسیار جذاب برای بچه‌ها محسوب می‌ شود.

2- تفنگ حباب ساز باطری خور موزیکال

تفنگ حباب ساز باطری خور موزیکال نیز یک هدیه جذاب برای بچه‌ ها محسوب می‌ شود. به دلیل اینکه این تفنگ‌ ها موزیکال هستند و در سایزهای مختلفی موجود می باشند، برای انواع سنین قابل سفارش هستند.

جنس تفنگ حباب­ ساز پلاستیکی است. پس این ساختار باعث می­ شود که تفنگ وزن کمی داشته باشد و کودک هنگام بازی و جابه­ جایی آن احساس راحتی کامل داشته باشد.

این تفنگ­ ها هم در بازی­ های تک ­نفره و هم در بازی ­های دسته­ جمعی بسیار مورد توجه بچه­ ها قرار می‌ گیرند و باعث ایجاد لحظات شاد و فراموش نشدنی برای آن­ها می­ شوند.

تفنگ حباب­ ساز، باطری­ خور است و هنگام روشن شدن، نه­ تنها حباب می­ سازد بلکه موسیقی نیز پخش می­ کند. این مدل از تفنگ ­های موزیکال نیز باعث ایجاد خشونت در کودکان نمی­ شوند.

این تفنگ را می ­توانید برای کودکان سه سال به بالا تهیه کنید و سایز بزرگ­تر آن را با نام تفنگ باطری خور بزرگ حباب­ ساز نیز می­ شناسند. این وسیله را هم می­ توانید برای کودک خود تهیه کنید و هم به عنوان هدیه به کودکان آشنایان خود بدهید. قطعا هدیه ­ای فراموش نشدنی برای آن­ها محسوب می­ شود.

3- کلت اسباب بازی موزیکال چراغ دار

محصول پُر طرفدار دیگری که قصد معرفی آن را داریم، کلت اسباب­ بازی موزیکال است. این تفنگ اسباب­ بازی نیز برای کودکان دو سال به بالا قابل استفاده است. جنس آن پلاستیک مقاوم است. پلاستیک مقاوم، حمل‌ و نقل تفنگ را آسان می‌ کند و کودکان هنگام بازی با آن لحظات شادی را سپری می‌ کنند.

این مدل از تفنگ ­ها نیز باطری ­خور هستند و هنگام روشن شدن، علاوه بر پخش موسیقی، نور نیز پخش می­ کنند. به دلیل اینکه ساختار آنها پلاستیکی است، سَبُک هستند و کودک هنگام بازی با آنها احساس ناراحتی نمی­ کند.

ماشه این مدل از تفنگ­ های موزیکال بسیار نرم است و باعث اذیت در کودکان نمی­ شود. به دلیل اینکه این مدل از تفنگ ­های اسباب­ بازی، چیزی پرتاب نمی­ کنند، جزو وسایل بازی ایمن محسوب می­ شوند. پس والدین می­ توانند بدون نگرانی آن را برای فرزند خود تهیه کنند.

کلت موزیکال را با نام کلت دانه برفی نیز می­ شناسند. دلیل این نام این است که هنگام روشن کردن آن علاوه بر پخش موسیقی و حرکت به جلو و عقب لوله، تعداد زیادی دانه برف در آن وجود دارد که با روشن شدن، درون مخزن می­ چرخند و نمای بسیار زیبایی دارند.

کلت دانه برفی بسیار ارزان قیمت و کاربردی می باشد

تعویض باطری و پیدا کردن باطری برای کلت اسباب­ بازی بسیار راحت است چون به وسیله باطری قلمی تغذیه می­ شوند. اگر این مدل تفنگ موزیکال را در فروشگاه­ ها مشاهده کردید، در خرید آن تردید نداشته باشید.

خرید اینترنتی تفنگ موزیکال چراغدار

تفنگ های موزیکال هم از نظر طراحی، هم از نظر نوع موزیک بسیار متنوع هستند. ما بعنوان یک خریدار اگر بخواهیم مدلهای مختلف راببنیم و آهنگشان را بشنویم بسیار زمان بر است اما می توان همین مسائل را با زمان بسیار کمتر و بدون خستگی با مراجعه به سایت های معتبر مشاهده نمود. ما در خرید اینترنتی از مزایایی مثل مقایسه کیفیت و قیمت بین رقبا، آشنایی با مدل های مختلف و مشاهده نظرات کاربران قبلی برخوردار می باشیم.

جمع‌بندی نکات پایانی تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار

همانطور که در مطالب بالا به طور کامل اشاره شد، خرید تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار و تفنگ باتری خور بزرگ، یک وسیله ایمن و بی­ خطر برای کودکان محسوب می‌ شود. تفنگ موزیکال هم نمونه کلت دارد و هم نمونه تفنگ دوربین دار سایز بزرگ. این محصولات با قیمت های متفاوتی عرضه می گردد مثلا یک تفنگ موزیکال چراغدار شارژی با یک قابلیت جانبی (مثلا تیر پرتابی بودن) در مقایسه با یک تفنگ موزیکال ارزان مانند یک کلت معمولی از لحاظ اقتصادی متفاوت هستند.

خرید وسایل بازی موزیکال نه‌ تنها خشونت در کودکان ایجاد نمی‌ کند بلکه سبب ایجاد احساس آرامش و افزایش یادگیری در کودکان می‌ شود. نور منعکس شده در تفنگ موزیکال چراغدار چندین گونه است مانند لیزری، رقص نوری و تصویر خاص از یک شی یا شخصیت انیمیشنی.

شما می‌ توانید برای خرید انواع تفنگ موزیکال و تفنگ باطری خور بزرگ، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری اقدام به خرید کنید. برای خرید به‌صورت غیرحضوری، می‌ توانید از کودک پلاس که یک فروشگاه اینترنتی تفنگ های بی خطر محسوب می‌ شود، اقدام به خرید کنید.

سوالات متداول پیرامون تفنگ موزیکال و چراغ دار

اسباب بازی موزیکال چیست؟
اسباب‌ بازی موزیکال وسیله‌ ای است که با فشردن دکمه یا قسمتی از آن، موسیقی پخش می‌ کند. حتی ممکن است برخی از آنها همزمان با اجرای موسیقی، حرکات موزون نیز انجام دهند.
اسباب‌ بازی‌ های موزیکال در دو دسته دخترانه و پسرانه قرار می‌ گیرند. دسته وسایل بازی موزیکال پسرانه که شامل طیف انبوهی از تفنگ‌ها می‌ باشد، بسیار مورد توجه پسر بچه‌ ها قرار می‌ گیرد.
از پُرطرفدار ترین وسایل موزیکال پسرانه می‌ توان تفنگ موزیکال پلیسی و تفنگ باطری خور بزرگ را نام برد که از دسته تفنگ اسباب بازی موزیکال چراغ دار محسوب می‌ شوند.
تفنگ چرخ دنده ­ای چراغ­دار، باطری خور است و هنگام روشن شدن علاوه بر پخش موسیقی، چراغ­های آن نیز روشن می­ شود که توجه بچه­ ها را به سمت خود جلب می­ کند. به دلیل اینکه این تفنگ‌ها از پلاستیک ساخته می‌شوند، بسیار سبک هستند و یک هدیه بسیار جذاب برای دخترها و پسرها محسوب می­ شوند.