ضمانت اصل بودن کالا

ما در فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس و بخصوص در بخش فروش آنلاین، از آنجایی که خریداران محترم نمی توانند محصول را تا قبل از خرید، لمس کنند و کیفیت آن را به صورت دقیق حدس بزنند همیشه بر آن بوده ایم که کالا های بی کیفیت و غیر اصلی را ارائه نکنیم.

تضمین اصالت اسباب بازی

همواره در این راه کار سختی را در پیش داشته ایم. محصولات اسباب بازی اکثرا جزو برند های شناخته شده نیستند و شرکت های عرضه کننده رسمی در ایران ندارند و ما با تجربه بالایی که در این صنعت داریم همیشه سعی مان بر این بوده که محصولات با کیفیت را از محصولات بی کیفیت جدا کنیم و فقط به ظاهر محصول اکتفا نکنیم.

(بطور قطع می گوییم که عرضه محصولات با کیفیت و اصلی هدف اول و آخر ما در این صنعت می باشد و این مورد جزو خط قرمز های کودک پلاس می باشد)

تست کامل محصولات قبل از ارسال

((تمامی محصولات قبل از ارسال، توسط همکاران ما در فروشگاه اینترنتی کودک پلاس تست می شوند و هیچ سفارشی تا قبل از اطمینان از صحت و سلامت بدنه آن و کارایی آن، ارسال نمیگردد))

در برخی از محصولات اسباب بازی مشاهده شده است که وقتی یک محصول به خوبی در بازار، جای خود را باز می کند و مورد استقبال قرار می گیرد برخی تجار و وارد کنندگان سعی می کنند محصولی مشابه آن را وارد کرده و با قیمت کمتری بفروشند. این اسباب بازی ها شباهت زیادی به محصول اصلی که دارای فروش بالایی است دارند اما دارای کیفیت و قیمت کمتری هستند. حتی به خاطر اتفاقات ارزی اخیر مشاهده شده که برخی از محصولات پرفروش مورد توجه تولید کنندگان داخلی اسباب بازی قرار گرفته است و نمونه مشابه خارجی آن محصول در داخل طراحی و ساخته شده است که اکثرا داری ظرافت و کیفیت پایین تری هستند.

همکاران با تجربه ما در کودک پلاس به صورت تخصصی با این نکات آشنایی دارند و در خرید های خود نهایت دقت و بررسی را انجام می دهند و برای کمی سود بالاتر به هیچ وجه، خرید محصولات مشابه و کپی و فیک را جایگزین محصول اصلی و با کیفیت نمی کنند و برای تامین رضایت مشتری محصولات فروخته شده را با کمال احترام پس می گیرد و تعویض می کند.

بازخوردها