فیلتر


روبیک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
روبیک ماری 36 قطعه برند کای وای QiYi Magic snak Stickerless

روبیک ماری 36 قطعه برند کای وای QiYi Magic snak Stickerless

(3.67)| (امتیاز این محصول)
325,000 تومان
روبیک اکسس برند کای وای رنگ ثابت QiYi Axis

روبیک اکسس برند کای وای رنگ ثابت QiYi Axis

(3.65)| (امتیاز این محصول)
285,000 تومان
روبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت rubik GoldCup Magic snakروبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت rubik GoldCup Magic snak

روبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت rubik GoldCup Magic snak

(3.6)| (امتیاز این محصول)
220,000 تومان
روبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisherروبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisher

روبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisher

(3.57)| (امتیاز این محصول)
195,000 تومان
روبیک ویندمیل کای وای windmill QiYi

روبیک ویندمیل کای وای windmill QiYi

(3.56)| (امتیاز این محصول)
285,000 تومان
فیجت(کیوب) توپی رینو بال مدل 471

فیجت(کیوب) توپی رینو بال مدل 471

(3.56)| (امتیاز این محصول)
137,000 تومان
روبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس ShengShou 2×2×2 GEMروبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس ShengShou 2×2×2 GEM

روبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس ShengShou 2×2×2 GEM

(3.51)| (امتیاز این محصول)
175,000 تومان
روبیک 3x3 گییر (دنده ای) کای وای زمینه مشکی QiYi Gear 3x3

روبیک 3x3 گییر (دنده ای) کای وای زمینه مشکی QiYi Gear 3x3

(3.45)| (امتیاز این محصول)
325,000 تومان
روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

(3.32)| (امتیاز این محصول)
265,000 تومان
فیجت روبیکی اینفینیتی کای وای QiYi Infinity Cube

فیجت روبیکی اینفینیتی کای وای QiYi Infinity Cube

(3.25)| (امتیاز این محصول)
275,000 تومان
آیکو پازل 24 قفل کای وای

آیکو پازل 24 قفل کای وای

(3.25)| (امتیاز این محصول)
280,000 تومان
روبیک مگامینکس برند کای وای خود رنگ Rubik QiYi Megaminx

روبیک مگامینکس برند کای وای خود رنگ Rubik QiYi Megaminx

(3.18)| (امتیاز این محصول)
485,000 تومان
روبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legendروبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legend

روبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legend

(3.13)| (امتیاز این محصول)
150,000 تومان
روبیک اسکیوب استیکرلس برند کای وای Qiyi Skewb Stickerless

روبیک اسکیوب استیکرلس برند کای وای Qiyi Skewb Stickerless

(3)| (امتیاز این محصول)
280,000%8
258,000 تومان
مکعب روبیک 3×3 پارس مدیا کد 201مکعب روبیک 3×3 پارس مدیا کد 201

مکعب روبیک 3×3 پارس مدیا کد 201

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی

مکعب روبیکو حل کردن آن راهی آسان برای تقویت مهارت حل مساله است. چرا که اساس حل روبیک این است که یک مشکل را به بخش های بسیار کوچک تقسیم کنید. سپس روی هر یک از آنها به طور جداگانه تمرکز کنید. همانطور که شما این معما را حل می کنید، باید روی هر بخش و هر پیچشی که بر حرکت بعدی شما تأثیر می گذارد نیز تمرکز کنید.

مکعب روبیک؛ پازل سه‌بعدی کلاسیکی است که به عنوان یکی از چالش‌برانگیزترین بازی‌های فکری شناخته می‌شود. این بازی نه تنها به هوش و تفکر استراتژیک شما متکی است، بلکه نیازمند درک الگوریتم های خاص و ترکیب‌بندی رنگ‌ها برای حل مکعب است. بازی روبیک نه تنها یک سرگرمی است، بلکه یک ابزار آموزشی برای افزایش تمرکز است. بازی روبیکدر نهایت به شما کمک می‌ کند الگوهایی را ببینید که می‌ توانند جنبه‌ های دیگر ذهن مانند ریاضیات، یادگیری زبان جدید، مواجهه با چالش جدید و غیره را نیز بهبود بخشند. تنوع این سرگرمی در چند سال اخیر بالا بسیار زیاد شده است. به طوری که هم اکنون انواع روبیک ماری و روبیک حرفه ای و مسابقه ای در بازار موجود است. پس به راحتی می توانید انواع مکعب روبیک ارزان را به راحتی از طریق فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی خریداری نمایید.

مزایای بازی روبیک باعث شده تا والدین ارزش زیادی برای آن قائل باشند. به نحوی که این روزها بخش قابل‌ توجهی از این افراد به دنبال خرید روبیک‌ های خاصه هستند. به طوری که آنها تمام اینترنت را برای یافتن فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه ‌ای زیر و رو می‌ کنند.

مکعب روبیک چیست؟

مکعب روبیک را می‌ توان یک پازل مکانیکی دانست که در حوالی سال ۱۹۸۰ میلادی وارد بازار شد. این محصول دارای چند وجه مختلف بوده و هر وجه هم چندین خانه مربعی یا مثلثی دارد. رنگ‌ های هر وجه یکسان بوده بازیکنان باید بعد از برهم‌ زدن، دوباره آن را به شکل اول خود در بیاورند. در واقع بعد از برهم‌ زدن شکل اولیه این محصول، تنظیم کردن دوباره آن اندکی دشوار است.

روبیک بازی فکری قابل حمل است
روبیک 3×3؛ پازلی کلاسیک و پرطرفدار است که به عنوان معیار استاندارد در مسابقات جهانی روبیک شناخته شده و مهارت‌های حل مسئله و تفکر منطقی را به زیبایی به نمایش می‌گذارد.

همین عامل باعث شده تا حل آن نیازمند دقت و هوش بالایی باشد. به نحوی که اغلب افراد در نخستین‌ بار، مجبورند تا ساعت‌ ها ذهن خود را درگیر آن کنند. همین عامل باعث می‌ شود تا چالش ذهنی مناسبی برای آنها ایجاد شود. این چالش می‌ تواند در کودکان تأثیرات بسیار مثبتی به همراه داشته باشد.

خرید اینترنتی مکعب روبیک

والدین می‌ خواهند با یافتن محصولات خاص، جنبه‌ های بیشتری از ذهن کودکان خود را تقویت کنند. در حقیقت طیف زیادی از کودکان به لطف روش‌ های اینترنتی یا تمرین زیاد، می‌ توانند به‌سادگی مدل‌ های ساده آن را حل کنند. امروزه مدل های تولید روبیکبسیار متنوع است که روبیک اسکوپ توییستی یکی از آن هاست. مکعب روبیک اسکوپ توییستی؛ یک روبیک 3 در 3 برچسبی و زمینه مشکی است. روبیک اسکوب توییستی، یک روبیک با ساختار غیر کلاسیک می باشد که در هنگام به هم ریختن، مکعب بودن آن حفظ نمی شود و حجم آن تغییر می کند.

چرا بازی روبیک؟

مکعب روبیک را می‌ توان یکی از بهترین و البته جالب‌ ترین سرگرمی‌ هایی دانست که در چند دهه گذشته عرضه شده است. این وسیله بی‌ نظیر می‌ تواند به‌ سادگی هر چه‌ تمام‌ تر ذهن افراد را به خود درگیر کند. همچنین افراد را وارد چالش‌ های گوناگون کند. این بازی شگفت‌ انگیز موجب تقویت توانایی‌ های حل مسئله، درک هندسی، هوش ریاضی و منطقی کودکان، افزایش خلاقیت، رشد قدرت تجسم سه بعدی و غیره می‌ شود.

 1. مکعب روبیک باعث تقویت هماهنگی چشم و دست می شود.
 2. بازی روبیک به افزایش سرعت عمل انگشتان کمک خواهد کرد.
 3. این بازی باعث تقویت مهارت حل مساله می شود.
 4. این سرگرمی سبب تقویت قدرت پیش بینی می گردد (حرکات بعدی را پیش بینی کنیم که چگونه به هدف برسیم)

به همین جهت است که این روزها والدین به دنبال خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری برای کودکان و خردسالان خود هستند. چرا که احساس می‌ کنند با استفاده از این روبیک‌ ها می‌ توان چالش‌ های ذهنی کودکان را بیشتر کرد. با این حال کم نیستند افرادی که هنوز اطلاعات خاصی از این محصول نداشته و نمی‌ دانند از چه طریقی نسبت به خرید آن اقدام کنند. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا مروری بر روی این محصول بی‌ نظیر و جنبه‌ های مختلف آن داشته باشیم.

بازی روبیک و حل انواع مکعب روبیک به تقویت مهارت جل مساله کمک خواهد کرد

اگر به دنبال سرگرم کردن اعضای خانواده خود به صورت اصولی و مفید هستید، انواع روبیک حرفه ای و مسابقه ای را به شما پیشنهاد می دهیم.

اهمیت بازی روبیک

بازی روبیک توسط کودکان موجب تقویت توانایی حل مسئله در آنها، هوش ریاضی، درک اشکال هندسی، توانایی یافتن راه‌ حل‌ های گوناگون و موارد مشابه می‌ شود. این موضوع در نوع خود به‌ عنوان یکی از ایده‌ آل‌ ترین و البته بهترین قابلیت‌ هایی قلمداد می‌ شود که باعث شده تا بسیاری از والدین، به دنبال خرید مکعب روبیک باشند. البته باید ذکر کنیم که تلاش‌ های پی‌ در پی برای حل این مکعب، باعث شده تا فرمول‌ های مشخصی برای حل آن ایجاد شود.

در حال حاضر دو روش رایج حرفه‌ ای و معمولی برای حل مکعب روبیک وجود دارد. بر همین مبنا اغلب والدین به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند. بیشتر والدینی که به دنبال ایجاد چالش بیشتر برای ذهن فرزندان خود هستند، غالباً بعد از روبیک 3 در 3 و روبیک ماری به دنبال روبیک های خاص می‌روند.

این دسته از روبیک‌ ها ساختار متفاوتی داشته و به همین جهت حل آنها نیازمند تفکر بیشتری است. البته باید بدانید که قیمت آنها نیز نسبت به نمونه‌ های دیگر متفاوت است. برای مثال قیمت مکعب روبیک سرعتی نسبت به نمونه‌ های عادی بیشتر است. ما در ادامه مروری بر روی انواع آن خواهیم داشت تا تفاوت آنها را بهتر درک کنید.

انواع مکعب روبیک

محبوبیت مکعب‌ های روبیک باعث شده تا در طی چند سال گذشته، انواع مختلفی از این محصولات تولید شود. از روبیک حرفه ای و مسابقه ای گرفته تا مکعب روبیک ارزان. هر کدام از آنها هم ویژگی‌ ها و البته ساختار مختص به خود را دارند که آنها را متمایز می‌ کند. ما در ادامه سعی کردیم تا چند مدل از آنها را خدمت شما عزیزان شرح دهیم.

روبیک کلاسیک 3 در 3 بهترین انتخاب برای شروع به حل روبیک

بدون شک این موضوع می‌ تواند هنگام خرید اینترنتی مکعب روبیک، فرایند تصمیم‌ گیری را برای شما ساده‌تر کند. البته به یاد داشته باشید که تنوع این محصول بسیار بیشتر است، ولی ما صرفاً به ذکر چند مورد بسنده کرده‌ایم.

 • روبیک عادی 

این دسته از مکعب‌های روبیک همان چیزی است که در ذهن مخاطبان وجود دارد. در واقع این محصول از شش وجه مختلف ساخته شده که هر وجه آن دارای 9 خانه بوده که رنگ خانه‌ های آن یکسان است. این مدل تنوع بسیار زیادی دارد. اما عموماً همگی آنها را مکعب‌های ۳×۳×۳ می‌نامند.

 • روبیک ماری 

بازی روبیک ماری را می‌ توان از انواع روبیک‌ های جدیدی دانست که بر خلاف نمونه‌ های سنتی، تنها یک ساختار مکعبی ندارند؛ بلکه می‌ توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند. در این دسته از مکعب‌ ها، تعداد قطعات متغیر بوده و غالباً ساختار قطعات به‌ صورت مکعب مثلث‌ های مختلفی است که بایستی آنها را در کنار همدیگر قرار داده و به این ترتیب ساختار یکدستی را خلق کنید.

با این حال باید بدانید که قیمت این دسته از مکعب‌ های روبیک متغیر بوده و تحت‌ تأثیر فاکتورهای گوناگونی تغییر می‌ کند. اما در هر حال ایده‌ آل بودن این مدل و نمونه‌ های سه وجهی باعث شده تا افراد زیادی به دنبال خرید روبیک ماری در سایز های مختلف باشند. در صورتی که به دنبال تهیه انواع مکعب روبیک ارزان، هستید، می توانید به وب سایت کودک پلاس مراجعه نمایید. چرا که این وب سایت مجموعه ای متنوع و جذاب از مکعب روبیک ارزان و روبیک حرفه ای و مسابقه ای را عرضه می کند.

 • روبیک هرمی 

این دسته از روبیک‌ ها نیز گروه تازه‌ ای از پازل‌ های مکانیکی هستند که حدود یک دهه بعد از مکعب‌ های روبیک اصلی وارد بازار شدند. شکل نهایی این روبیک هرمی است.

روبیک هایی که به شکل کلاسیک و مکعبی نیستند را خاص می گویند

همین عامل باعث شده تا حل آن نسبت به نمونه عادی متفاوت باشد. این روبیک ها به اسم روبیک های هرمی یا مثلثی شناخته می شوند.

 • روبیک استاد

این دسته از مکعب‌ ها دارای چهار وجه مختلف هستند و در هر وجه هم تعدادی از خانه‌ ها با رنگ یکسان وجود دارد. نحوه عملکرد این دسته از مکعب نیز با نمونه‌ های اولیه آن یکسان است. اما بالا بودن تعداد خانه‌ ها باعث شده تا نیازمندی زمان و انرژی بیشتری باشد.

 • مکعب پروفسور

این دسته از مکعب‌ ها ۵ وجهی بوده و در هر وجه نیز تعداد مشخصی از خانه‌ ها وجود دارد که بایستی در نهایت خانه‌ های یک رنگ را در کنار همدیگر قرار دهید. بالا بودن تعداد خانه‌ های آن باعث شده تا حل کردن آن هوش و تمرکز بالایی را طلب کند. دلیل نام‌ گذاری این محصول نیز، دشوار بودن حل آن است.

بهترین مدل‌های مکعب روبیک 

همان گونه که اشاره کردیم، بازی روبیک در طی چند دهه گذشته به‌ شدت مورد توجه جامعه قرار گرفته است. همین عامل سبب شده تا در این مدت‌ زمان، انواع گوناگونی از مکعب‌ های روبیک در بازار عرضه شود که هرکدام از آنها ویژگی‌ های مختص به خود را دارند.

روبیک ماری مناسب برای مبتدیان و کودکانی که به تازگی علاقه مند شده اند
مکعب روبیک ماری؛ با طراحی منحصربه‌فرد و چالش‌های فکری بی‌نظیر، تجربه‌ای نوین در دنیای پازل‌های سه‌بعدی ارائه می‌دهد که هم برای مبتدیان و هم برای حرفه‌ای‌ها جذاب است.

این عامل در نهایت باعث می‌ شود تا متقاضیان خرید مکعب روبیک و به‌ ویژه افرادی که به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند، دچار سردرگمی شوند. ما در ادامه این مقاله سعی کرده‌ایم تا چند مورد از خاص‌ ترین مدل‌ های این محصول را خدمت شما عزیزان شرح داده و به این ترتیب پروسه تصمیم‌ گیری را برایتان ساده‌تر کنیم. 

روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

این مدل مکعب روبیک را می‌ توان یک نمونه ساده و البته کارآمد مکعب روبیک دانست. این محصول سه وجهی بوده و ساختاری بسیار روان دارد.

روبیک های با کیفیت و مگنتی را به اسم روبیک سرعتی می شناسند

همین عامل باعث شده تا بهترین گزینه برای شروع کار با مکعب روبیک باشد. از طرفی دیگر قیمت روبیک سرعتی QIMENG نسبت به مدل‌ های دیگر هم اندک بوده و همین باعث شده تا در صدر انتخاب‌ ها قرار گیرد. 

روبیک ماری رنگ ثابت برند شنگ شو rubik Shengshou Magic snak

این مدل از روبیک را می‌ توان جزو مدل‌ های محبوب روبیک ماری دانست که می‌ تواند حسابی ذهن شما را به چالش بکشد. همین عامل هم باعث شده تا از نظر افراد حرفه‌ ای، بسیار کارآمد باشد. نکته قابل‌ توجه در رابطه با این مکعب، رنگ ثابت و البته ساختار بی‌ نظیر آن است که باعث شده تا حل آن بسیار چالش‌ برانگیز باشد. این محصول در کنار مدل قبلی، بهترین انتخاب برای متقاضیان خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری هستند.

روبیک مگامینکس برند فانکسین زمینه مشکی megaminex fanxin

این مکعب روبیک 12 وجهی را می‌ توان جزو نمونه‌ های موفقی دانست که در طی چند دهه اخیر ارائه شده است. در واقع این محصول ساختار منحصر به فردی دارد که از تعداد زیادی خانه تشکیل شده است. همین عامل باعث می‌ شود تا حل کردن آن نیازمند زمان و البته توانایی ذهنی زیادی باشد. چنین موضوعی سبب شده تا در صدر انتخاب افرادی قرار گیرد که به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند. 

روبیک 3*3 هرمی وای جی گوانلانگ استیکرلس YJ Guanlong Pyramid Rubic

این محصول را هم می‌ توان جزو مدل‌ های منحصر به فردی دانست که در فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه‌ ای کودک پلاس ارائه شده است. این محصول ساختاری مشابه یک هرم داشته و به روبیک هرمی یا مثلثی معروف دارد.همچنین هر طرف آن چندین قطعه مثلثی شکل دارد که باعث می‌ شود که حل کردن آن بسیار جذاب شود. این موضوع به نوبه خود باعث تمایز بی‌ نظیر آن شده است.

شناخت روبیک خوب و حرفه ای

روبیک نیز مانند هر محصول دیگری یک سری مشخصات دارد که سبب می شود نمونه مرغوب تر از نمونه های بی کیفیت متمایز گردند مثل: وزن مناسب، دوارم، رنگ بندی واضح، تنظیم پذیری سریع، چرخش روان و کیفیت بالای متریال اصلی که از ظاهر روبیک نیز تا حدود زیادی مشخص است.

خرید آنلاین مکعب روبیک

همان گونه که تا به این لحظه اشاره کردیم، مکعب روبیک به‌ عنوان یکی از بهترین ابزارها جهت سرگرم شدن و البته افزایش توانایی‌ های ذهنی قلمداد می‌ شود. این وسیله ساده می‌ تواند در بهترین حالت ممکن، ذهن شما را به چالش کشیده و موجب تقویت آن شود. 

این روزها انواع مختلفی از روبیک‌ ها در بازار عرضه شده که موجب سردرگمی افراد در حین خرید می‌ شوند. مازاد بر این، افراد حرفه‌ ای هم سعی می‌ کنند تا از نمونه‌ های عادی فاصله گرفته و به سمت خرید روبیک ‌های خاص بروند. عموم این افراد به دنبال خرید روبیک هرمی، خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری و غیره هستند. بدیهی است که پوشش دادن این حجم از تقاضا، نیازمند برخورداری از تنوع بالایی است. به همین جهت، بخش قابل‌ توجهی از این متقاضیان، به دنبال یک فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه ‌ای خاص هستند.

روبیک ها در دو نوع برچسبی و استیکر لس ساخته می شوند

ما در کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا دقیقاً این نیاز را هدف بگیریم. به همین جهت تنوع بالایی از انواع مکعب‌ های روبیک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده‌ایم. برای مثال قیمت مکعب روبیک سرعتی موجود در فروشگاه ما، اختلاف چشمگیری با سایر عرضه‌ کنندگان داشته و بسیار ایده‌ آل است. همین عامل باعث شده تا اغلب عاشقان این مکعب جادویی، کودک پلاس را برای خریدهای خود در اولویت قرار دهند. چنانچه شما هم جزو این افراد هستید، می‌ توانید از طریق لیست زیر مدل دلخواه خود را انتخاب و آن را به سبد خریدتان اضافه کنید.

نتیجه گیری

مکعب روبیک، یکی از پازل‌های سه‌بعدی محبوب و جذاب است که توانایی‌های ذهنی افراد را به چالش می‌کشد. این پازل نه تنها به عنوان یک مکعب روبیک ساده شناخته می‌شود، بلکه به عنوان یک ابزار برای حل روبیک در سطح حرفه‌ای نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از الگوریتم روبیک مخصوص، حل کنندگان می‌توانند در مسابقات روبیک شرکت کرده و حتی به دنبال ثبت رکورد روبیک جدیدی باشند. تکنیک‌های روبیک متنوع و پیچیده، به ویژه در روبیک سرعتی، نیازمند تمرین و مهارت بالایی است. افرادی که به دنبال بهبود مهارت‌های خود هستند، می‌توانند از منابع آموزش روبیک استفاده کنند تا در این پازل پیچیده و حرفه‌ای به مهارت دست یابند. در نهایت، مکعب روبیک نه تنها یک وسیله سرگرمی است، بلکه به عنوان یک ابزار آموزشی برای تقویت تفکر منطقی و حل مسئله عمل می‌کند.

بازی روبیک قطعا ذهن شما را فعال نگه می دارد. مکعب کردن، در واقع، به عملکردهای شناختی ذهن شما کمک می کند. حل مکعب روبیک به انگشتان شما کمک می کند تا در انجام امور سرعت بیشتری پیدا کنند. چابک بودن می تواند به شما در تایپ سریع تر و بهتر کمک کند. یک مکعب روبیک مطمئناً انگشتان شما را سریع‌تر و تیزتر می‌کند. همچنین به هماهنگی بیشتر انگشتان و ذهن کمک خواهد کرد. در صورتی که به دنبال تقویت مهارت های ذهنی فرزند خود هستید، خرید مکعب روبیک را به شما پیشنهاد می دهیم.

سوالات متداول پیرامون خرید مکعب روبیک

تقویت مهارت حل مساله با مکعب روبیک چگونه است؟
اساس حل روبیک این است که یک مشکل را به بخش های بسیار کوچک تقسیم کنید. سپس روی هر یک از آنها به طور جداگانه تمرکز کنید. همانطور که شما این معما را حل می کنید، باید روی هر بخش و هر پیچشی که بر حرکت بعدی شما تأثیر می گذارد نیز تمرکز کنید.
به شما کمک می‌ کند الگوهایی را ببینید که می‌ توانند جنبه‌ های دیگر ذهن مانند ریاضیات، یادگیری زبان جدید، مواجهه با چالش جدید و غیره را نیز بهبود بخشند.
• روبیک عادی • روبیک ماری • روبیک هرمی • روبیک استاد • مکعب پروفسور