فیلتر


روبیک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
روبیک ویندمیل کای وای windmill QiYi

روبیک ویندمیل کای وای windmill QiYi

(4) | (امتیاز این محصول)
285,000 تومان
روبیک ماری 36 قطعه برند کای وای  QiYi Magic snak Stickerless

روبیک ماری 36 قطعه برند کای وای QiYi Magic snak Stickerless

(3.8) | (امتیاز این محصول)
295,000 تومان
فیجت(کیوب) توپی رینو بال مدل 471

فیجت(کیوب) توپی رینو بال مدل 471

(3.75) | (امتیاز این محصول)
137,000 تومان
روبیک اکسس برند کای وای رنگ ثابت QiYi Axis

روبیک اکسس برند کای وای رنگ ثابت QiYi Axis

(3.65) | (امتیاز این محصول)
285,000 تومان
روبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت  rubik GoldCup Magic snak روبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت  rubik GoldCup Magic snak

روبیک ماری گلد کاپ رنگ ثابت rubik GoldCup Magic snak

(3.58) | (امتیاز این محصول)
220,000 تومان
روبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisher روبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisher

روبیک فیشر 3×3 وای جی زمینه مشکی 3×3 rubik Yj Fisher

(3.57) | (امتیاز این محصول)
195,000 تومان
روبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legend روبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legend

روبیک 3×3 لجند برند شنگ شو Shengshou 3×3×3 Legend

(3.5) | (امتیاز این محصول)
150,000 تومان
روبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس  ShengShou 2×2×2 GEM روبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس  ShengShou 2×2×2 GEM

روبیک 2×2 برند شنگ شو جم استیکرلس ShengShou 2×2×2 GEM

(3.49) | (امتیاز این محصول)
175,000 تومان
روبیک ماری 24 قطعه کای وای QiYi Magic snak Stickerless روبیک ماری 24 قطعه کای وای QiYi Magic snak Stickerless

روبیک ماری 24 قطعه کای وای QiYi Magic snak Stickerless

(3.47) | (امتیاز این محصول)
255,000 %16
215,000 تومان
روبیک 3x3 گییر (دنده ای) کای وای زمینه مشکی  QiYi Gear 3x3

روبیک 3x3 گییر (دنده ای) کای وای زمینه مشکی QiYi Gear 3x3

(3.38) | (امتیاز این محصول)
325,000 تومان
آیکو پازل 24 قفل کای وای

آیکو پازل 24 قفل کای وای

(3.25) | (امتیاز این محصول)
140,000 تومان
روبیک مگامینکس برند کای وای خود رنگ Rubik QiYi Megaminx

روبیک مگامینکس برند کای وای خود رنگ Rubik QiYi Megaminx

(3.25) | (امتیاز این محصول)
485,000 تومان
روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3 روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

(3.15) | (امتیاز این محصول)
265,000 تومان
فیجت روبیکی اینفینیتی کای وای  QiYi Infinity Cube

فیجت روبیکی اینفینیتی کای وای QiYi Infinity Cube

(3.14) | (امتیاز این محصول)
185,000 تومان
1 2 3 ... 7 8 9

خرید اینترنتی روبیک

مکعب روبیک را می‌توان یکی از بهترین و البته جالب‌ترین سرگرمی‌هایی دانست که در چند دهه گذشته عرضه شده است. این وسیله بی‌نظیر می‌تواند به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر ذهن افراد را به خود درگیر کرده و آنها را وارد چالش‌های گوناگون کند. این بازی شگفت‌انگیز موجب تقویت توانایی‌های حل مسئله، درک هندسی، هوش ریاضی و منطقی کودکان، افزایش خلاقیت و… می‌شود.

روبیک بازی فکری قابل حمل است

مزایای مکعب روبیک باعث شده تا والدین ارزش زیادی برای آن قائل باشند؛ به نحوی که این روزها بخش قابل‌توجهی از این افراد به دنبال خرید روبیک‌ های خاص بوده و تمام اینترنت را برای یافتن فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه ‌ای زیرورو می‌کنند. آنها می‌خواهند با یافتن محصولات خاص، جنبه‌های بیشتری از ذهن کودکان خود را تقویت کنند. در حقیقت طیف زیادی از این کودکان به لطف روش‌های اینترنتی یا تمرین زیاد، می‌توانند به‌سادگی مدل‌های ساده آن را حل کنند. امروزه مدل های تولید روبیک بسیار گسترده است که روبیک اسکوپ توییستی یکی از آن هاست. مکعب روبیک اسکوپ توییستی؛ یک روبیک 3 در 3 برچسبی و زمینه مشکی است. روبیک اسکوب توییستی، یک روبیک با ساختار غیر کلاسیک می باشد که در هنگام به هم ریختن، مکعب بودن آن حفظ نمی شود و حجم آن تغییر می کند.

به همین جهت است که این روزها والدین به دنبال خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری برای کودکان و خردسالان خود هستند؛ چرا که احساس می‌کنند با استفاده از این روبیک‌ها می‌توان چالش‌های ذهنی کودکان را بیشتر کرد. با این حال کم نیستند افرادی که هنوز اطلاعات خاصی از این محصول نداشته و نمی‌دانند از چه طریقی نسبت به خرید آن اقدام کنند. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا مروری بر روی این محصول بی‌نظیر و جنبه‌های مختلف آن داشته باشیم.

معرفی مکعب روبیک 

مکعب روبیک را می‌توان یک پازل مکانیکی دانست که در حوالی سال ۱۹۸۰ میلادی وارد بازار شد. این محصول دارای چند وجه مختلف بوده و هر وجه هم چندین خانه مربعی یا مثلثی دارد. رنگ‌های هر وجه یکسان بوده بازیکنان باید بعد از برهم‌زدن، دوباره آن را به شکل اول خود در بیاورند. در واقع بعد از برهم‌زدن شکل اولیه این محصول، تنظیم کردن دوباره آن اندکی دشوار است.

همین عامل باعث شده تا حل آن نیازمند دقت و هوش بالایی باشد؛ به نحوی که اغلب افراد در نخستین‌بار، مجبورند تا ساعت‌ها ذهن خود را درگیر آن کنند. همین عامل باعث می‌شود تا چالش ذهنی مناسبی برای آنها ایجاد شود. این چالش می‌تواند در کودکان تأثیرات بسیار مثبتی به همراه داشته باشد.

حل مکعب روبیک توسط کودکان موجب تقویت توانایی حل مسئله آنها، هوش ریاضی، درک اشکال هندسی، توانایی یافتن راه‌حل‌های گوناگون و موارد مشابه می‌شود. این موضوع در نوع خود به‌عنوان یکی از ایده‌آل‌ترین و البته بهترین قابلیت‌هایی قلمداد می‌شود که باعث شده تا بخش قابل‌توجهی از والدین، به دنبال خرید مکعب روبیک باشند. البته باید عنوان کنیم که تلاش‌های پی‌درپی برای حل این مکعب، باعث شده تا فرمول‌های مشخصی برای حل آن ایجاد شود.

روبیک هایی که به شکل کلاسیک و مکعبی نیستند را خاص می گویند

این روزها دو روش رایج حرفه‌ای و معمولی برای حل مکعب روبیک وجود دارد. بر همین مبنا اغلب والدین به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند. بیشتر والدینی که به دنبال ایجاد چالش بیشتر برای ذهن فرزندان خود باشند، غالباً بعد از روبیک 3 در 3 و روبیک ماری به دنبال روبیک های خاص هستند.

این دسته از روبیک‌ها ساختار متفاوتی داشته و به همین جهت حل آنها نیازمند تفکر بیشتری است. البته باید بدانید که قیمت آنها نیز نسبت به نمونه‌های دیگر متفاوت است. برای مثال قیمت مکعب روبیک سرعتی نسبت به نمونه‌های عادی بیشتر است. ما در ادامه مروری بر روی انواع آن خواهیم داشت تا تفاوت آن‌ها را بهتر درک کنید.

انواع مکعب روبیک

محبوبیت مکعب‌های روبیک باعث شده تا در طی چند سال گذشته، انواع مختلفی از این محصولات ایجاد شود. هرکدام از آن‌ها هم ویژگی‌ها و البته ساختار مختص به خود را دارند که آنها را متمایز می‌کند. ما در ادامه سعی کردیم تا چند مدل از آنها را خدمت شما عزیزان شرح دهیم. بدون شک این موضوع می‌تواند هنگام خرید اینترنتی مکعب روبیک، فرایند تصمیم‌گیری را برای شما ساده‌تر کند. البته به یاد داشته باشید که تنوع این محصول بسیار بیشتر است، ولی ما صرفاً به ذکر چند مورد بسنده کرده‌ایم.

روبیک عادی 

این دسته از مکعب‌های روبیک همان چیزی است که در ذهن مخاطبان وجود دارد.

روبیک کلاسیک 3 در 3 بهترین انتخاب برای شروع به حل روبیک

در واقع این محصول از شش وجه مختلف ساخته شده که هر وجه آن دارای 9 خانه بوده که رنگ خانه‌های آن یکسان است. این مدل تنوع بسیار زیادی دارد؛ اما عموماً همگی آن‌ها را مکعب‌های ۳×۳×۳ می‌نامند.

روبیک ماری 

روبیک ماری را می‌توان از انواع روبیک‌های جدیدی دانست که برخلاف نمونه‌های سنتی، تنها یک ساختار مکعبی ندارند؛ بلکه می‌توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند. در این دسته از مکعب‌ها، تعداد قطعات متغیر بوده و غالباً ساختار قطعات به‌صورت مکعب مثلث‌های مختلفی است که بایستی آنها را در کنار همدیگر قرار داده و به این ترتیب ساختار یکدستی را خلق کنید.

روبیک ماری مناسب برای مبتدیان و کودکانی که به تازگی علاقه مند شده اند

با این حال باید بدانید که قیمت این دسته از مکعب‌های روبیک متغیر بوده و تحت‌تأثیر فاکتورهای گوناگونی تغییر می‌کند؛ اما در هر حال ایده‌آل بودن این مدل و نمونه‌های سه وجهی باعث شده تا بخش زیادی از افراد به دنبال خرید روبیک ماری در سایز های مختلف باشند.

روبیک هرمی 

این دسته از روبیک‌ها نیز گروه تازه‌ای از پازل‌های مکانیکی هستند که حدود یک دهه بعد از مکعب‌های روبیک اصلی وارد بازار شدند. شکل نهایی این روبیک هرمی بوده و همین عامل باعث شده تا حل آن نسبت به نمونه عادی متفاوت باشد. این روبیک ها به اسم روبیک های هرمی یا مثلثی شناخته می شوند.

روبیک استاد

این دسته از مکعب‌ها دارای چهار وجه مختلف بوده و در هر وجه هم تعدادی از خانه‌ها با رنگ یکسان وجود دارد. نحوه عملکرد این دسته از مکعب نیز با نمونه‌های اولیه آن یکسان است. اما بالا بودن تعداد خانه‌ها باعث شده تا نیازمندی زمان و انرژی بیشتری باشد.

مکعب پروفسور

این دسته از مکعب‌ها ۵ وجهی بوده و در هر وجه نیز تعداد مشخصی از خانه‌ها وجود دارد که بایستی در نهایت خانه‌های یک رنگ را در کنار همدیگر قرار دهید. بالا بودن تعداد خانه‌های آن باعث شده تا حل کردن آن هوش و تمرکز بالایی را طلب کند. دلیل نام‌گذاری این محصول نیز همین دشواری بوده است.

بهترین مدل‌های مکعب روبیک 

همان گونه که اشاره کردیم، مکعب روبیک در طی چند دهه گذشته به‌شدت مورد توجه جامعه قرار گرفته است. همین عامل سبب شده تا در این مدت‌زمان، انواع گوناگونی از مکعب‌های روبیک در بازار عرضه شود که هرکدام از آنها ویژگی‌های مختص به خود را دارند.

این عامل در نهایت باعث می‌شود تا متقاضیان خرید مکعب روبیک و به‌ویژه افرادی که به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند، دچار سردرگمی شوند. ما در ادامه این مقاله سعی کرده‌ایم تا چند مورد از خاص‌ترین مدل‌های این محصول را خدمت شما عزیزان شرح داده و به این ترتیب پروسه تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر کنیم. 

روبیک 3×3 برند کای وای کایمنگ رنگ ثابت QiYi QIMENG 3×3×3

این مدل مکعب روبیک را می‌توان یک نمونه ساده و البته کارآمد مکعب روبیک دانست. این محصول سه وجهی بوده و ساختاری بسیار روان دارد.

روبیک های با کیفیت و مگنتی را به اسم روبیک سرعتی می شناسند

همین عامل باعث شده تا بهترین گزینه برای شروع کار با مکعب روبیک باشد. از طرفی دیگر قیمت روبیک سرعتی QIMENG نسبت به مدل‌های دیگر هم اندک بوده و همین باعث شده تا در صدر انتخاب‌ها قرار گیرد. 

روبیک ماری رنگ ثابت برند شنگ شو rubik Shengshou Magic snak

این مدل از روبیک را می‌توان جزو مدل‌های محبوب روبیک ماری دانست که می‌تواند حسابی ذهن شما را به چالش بکشد. همین عامل هم باعث شده تا از نظر افراد حرفه‌ای، بسیار کارآمد باشد. نکته قابل‌توجه در رابطه با این مکعب، رنگ ثابت و البته ساختار بی‌نظیر آن است که باعث شده تا حل آن بسیار چالش‌برانگیز باشد. این محصول در کنار مدل قبلی، بهترین انتخاب برای متقاضیان خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری هستند.

روبیک مگامینکس برند فانکسین زمینه مشکی megaminex fanxin

این مکعب روبیک 12 وجهی را می‌توان جزو نمونه‌های موفقی دانست که در طی چند دهه اخیر ارائه شده است. در واقع این محصول ساختار منحصر به فردی دارد که از تعداد زیادی خانه تشکیل شده است. همین عامل باعث می‌شود تا حل کردن آن نیازمند زمان و البته توانایی ذهنی زیادی باشد. چنین موضوعی سبب شده تا در صدر انتخاب افرادی قرار گیرد که به دنبال خرید روبیک‌ های خاص هستند. 

روبیک 3*3 هرمی وای جی گوانلانگ استیکرلس YJ Guanlong Pyramid Rubic

این محصول را هم می‌توان جزو مدل‌های منحصر به فردی دانست که در فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه‌ ای کودک پلاس ارائه شده است. این محصول ساختاری مشابه یک هرم داشته و به روبیک هرمی یا مثلثی معروف است. این محصول هر طرف آن چندین قطعه مثلثی شکل دارد که باعث می‌شود تا حل کردن آن بسیار جذاب شود. این مورد به نوبه خود باعث تمایز بی‌نظیر آن شده است.

خرید آنلاین مکعب روبیک

همان گونه که تا به این لحظه اشاره کردیم، مکعب روبیک به‌عنوان یکی از بهترین ابزارها جهت سرگرم شدن و البته افزایش توانایی‌های ذهنی قلمداد می‌شود. این وسیله ساده می‌تواند در بهترین حالت ممکن، ذهن شما را به چالش کشیده و موجب تقویت آن شود. 

این روزها انواع مختلفی از روبیک‌ها در بازار عرضه شده که موجب سردرگمی افراد در حین خرید می‌شوند. مازاد بر این، افراد حرفه‌ای هم سعی می‌کنند تا از نمونه‌های عادی فاصله گرفته و به سمت خرید روبیک ‌های خاص بروند. عموم این افراد به دنبال خرید روبیک هرمی، خرید روبیک 3 در 3 و روبیک ماری و… هستند. بدیهی است که پوشش دادن این حجم از تقاضا، نیازمند برخورداری از تنوع بالایی است. به همین جهت، بخش قابل‌توجهی از این متقاضیان، به دنبال یک فروشگاه آنلاین روبیک حرفه‌ ای و مسابقه ‌ای خاص هستند.

روبیک ها در دو نوع برچسبی و استیکر لس ساخته می شوند

ما در کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا دقیقاً این نیاز را هدف بگیریم. به همین جهت تنوع بالایی از انواع مکعب‌های روبیک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده‌ایم. برای مثال قیمت مکعب روبیک سرعتی موجود در فروشگاه ما، اختلاف چشمگیری با سایر عرضه‌کنندگان داشته و بسیار ایده‌آل است. همین عامل باعث شده تا اغلب عاشقان این مکعب جادویی، کودک پلاس را برای خریدهای خود در اولویت قرار دهند. چنانچه شما هم جزو این افراد هستید، می‌توانید از طریق لیست زیر مدل دلخواه خود را انتخاب و آن را به سبد خریدتان اضافه کنید.