فیلتر


اسباب بازی جنگی و پلیسی و سایر مشاغل پسرانه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تفنگ تیر پرتابی بدنه شفاف مدل 74-648

تفنگ تیر پرتابی بدنه شفاف مدل 74-648

(3.88)| (امتیاز این محصول)
285,000%26
210,000 تومان
ماشین کنترلی طرح پلیسی مدل 8-2022ماشین کنترلی طرح پلیسی مدل 8-2022

ماشین کنترلی طرح پلیسی مدل 8-2022

(3.8)| (امتیاز این محصول)
980,000 تومان
تفنگ پوکه پران دو لول مدل 9950

تفنگ پوکه پران دو لول مدل 9950

(3.64)| (امتیاز این محصول)
780,000%22
610,000 تومان
تفنگ ساچمه ای لیزر دار بزرگ مدل M45

تفنگ ساچمه ای لیزر دار بزرگ مدل M45

(3.6)| (امتیاز این محصول)
1,450,000 تومان
تفنگ شات گان ساچمه ای مدل 302A

تفنگ شات گان ساچمه ای مدل 302A

(3.56)| (امتیاز این محصول)
980,000 تومان
شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700

شمشیر چراغ دار اسباب بازی سری 2700

(3.46)| (امتیاز این محصول)
285,000%26
210,000 تومان
کلت فلزی ساچمه ای مدل C7کلت فلزی ساچمه ای مدل C7

کلت فلزی ساچمه ای مدل C7

(3.4)| (امتیاز این محصول)
1,980,000 تومان
کلت ساچمه ای به همراه صدا خفه کن و لیزر مدل 218

کلت ساچمه ای به همراه صدا خفه کن و لیزر مدل 218

(3.33)| (امتیاز این محصول)
480,000 تومان
موتور پلیس اسباب بازی موزیکال حرکتی مدل 6-808

موتور پلیس اسباب بازی موزیکال حرکتی مدل 6-808

(3.29)| (امتیاز این محصول)
395,000%3
385,000 تومان
هلیکوپتر اسباب بازی جنگی سیما مدل S109هلیکوپتر اسباب بازی جنگی سیما مدل S109

هلیکوپتر اسباب بازی جنگی سیما مدل S109

(3.26)| (امتیاز این محصول)
1,600,000%7
1,480,000 تومان
تفنگ ساچمه ای بزرگ دوربین دار با لیزر مدل NSM.301B

تفنگ ساچمه ای بزرگ دوربین دار با لیزر مدل NSM.301B

(3.21)| (امتیاز این محصول)
1,280,000 تومان
اسباب بازی سرباز جنگی سینه خیز رو مدل 911اسباب بازی سرباز جنگی سینه خیز رو مدل 911

اسباب بازی سرباز جنگی سینه خیز رو مدل 911

(3.08)| (امتیاز این محصول)
595,000 تومان
تفنگ توپ پرتابی طرح دایناسور مدل 88-648

تفنگ توپ پرتابی طرح دایناسور مدل 88-648

(2.57)| (امتیاز این محصول)
880,000 تومان
ست ابزار نجاری بچه گانه باطری خور مدل tool 1938ست ابزار نجاری بچه گانه باطری خور مدل tool 1938

ست ابزار نجاری بچه گانه باطری خور مدل tool 1938

(3.17)| (امتیاز این محصول)
تماس بگیرید
تفنگ تیر فومی سایز کوچک مدل 59-648

تفنگ تیر فومی سایز کوچک مدل 59-648

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر اسفنجی سایز کوچک مدل 58-648

تفنگ تیر اسفنجی سایز کوچک مدل 58-648

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ دو کاره طرح کلت مدل 53-648

تفنگ دو کاره طرح کلت مدل 53-648

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر اسفنجی بدنه شفاف مدل 72-648

تفنگ تیر اسفنجی بدنه شفاف مدل 72-648

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر پرتابی (اسفنجی) بدنه شفاف مدل 71-648

تفنگ تیر پرتابی (اسفنجی) بدنه شفاف مدل 71-648

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی

امروزه به دلیل علاقه برخی از کودکان خصوصا پسر بچه‌ ها به اسباب بازی‌ های جنگی، در فروشگاه‌ های اینترنتی امکان خرید آنلاین اسباب بازی جنگی پسرانه فراهم شده است. با توجه به اینکه اسباب بازی به صورت مستقیم در شکل‌ گیری شخصیت کودک موثر است، ممکن است برخی دختر بچه‌ ها نیز به این لوازم علاقمند باشند.

در دنیای اسباب‌بازی‌های پلیسی و جنگی، تفنگ‌های اسباب‌بازی نقش محوری دارند و با بی‌سیم‌های کودکانه؛ تجربه‌ای واقع‌گرایانه از ارتباطات در میدان نبرد را فراهم می‌آورند. قطب‌نماهای کوچک و جذاب، مهارت‌های جهت‌یابی را به کودکان می‌آموزند، در حالی که تانک‌ها و هلیکوپترهای جنگی اسباب‌بازی، حس استراتژی و برنامه‌ریزی را تقویت می‌کنند. هر سرباز کوچکی که با این وسایل بازی می‌کند، در حال ساختن دنیایی از قهرمانان خود است و مهارت‌های حل مسئله و تیم‌ورک را در کنار لذت بازی، توسعه می‌دهد.

اغلب پسر بچه‌ ها در دنیای خود اقدام به شبیه‌ سازی مشاغل پلیسی می‌ کنند. آنها از پدر و مادر خود درخواست خرید اسباب بازی‌های پلیسی و نظامی را دارند. تهیه وسایل آشنایی با مشاغل کودک یکی از بهترین ابزار برای کمک به کودک در این مسیر می باشد. امتحان کردن مشاغل مختلف در بازی به کمک وسایل آشنایی با مشاغل کودک، منجر به کشف دنیای اطراف توسط کودکان می‌ شود.این وسایل با توجه به نوع مشاغل مختلف، متفاوت است. مثلا اسباب بازی مشاغل پزشکی با تعمیرگاهی یکسان نیست حتی اگر تمام حرفه ها پسرانه باشند، باز هم لباس مشاغل پسرانه یک فرم خاص نمی باشد.

اگر به دنبال خرید اسباب بازی‌های جنگی و سایر مشاغل برای کودکان هستید، ما را در ادامه مبحث دنبال کنید.

اسباب بازی ها و وسایل آشنایی با مشاغل کودک

این ملزومات با توجه به مشاغل؛ متفاوت است برای تعمیرکار؛ یک جعبه ابزار، برای پزشک؛ کیف کمک های اولیه، برای پلیس؛ تفنگ و دستبند از مهم ترین الزامات بشمار می آید. استفاده از این ابزار توانایی حل مسئله را در کودک افزایش می دهد. زیرا خود را بجای آن صاحب حرفه می گذارد و به دنبال انجام وظیفه آن شخصیت است. همچنین کودک شناخت کلی نسبت به آن فعالیت پیدا می کند.

کلت ساچمه ای به همراه صدا خفه کن

یکی از پرطرفدار ترین این نوع اسباب‌ بازی‌ ها، ماشین مشاغل است. این ماشین‌ ها شامل تاکسی، ماشین‌ های سنگین برای کارهای عمرانی و ساختمانی، ماشین آتش‌نشانی، ماشین آمبولانس، ماشین پلیس، اتوبوس، ماشین‌ شهرداری برای جمع‌ آوری زباله، ماشین ارتش و غیره هستند.

انواع اسباب بازی‌های جنگی

در حال حاضر طرفداران اسباب بازی‌ های جنگی می‌ توانند انواع وسایل جنگی را از فروشگاه‌ های معتبر تهیه کنند. پس در ادامه به انواع آن‌ها اشاره می‌ کنیم:

 • تانک اسباب بازی

تانک اسباب بازی یکی از بهترین هدایا برای اغلب پسر بچه‌ ها است و می‌ تواند آن‌ها را بسیار خوشحال کند. بازی با تانک اسباب بازی می‌ تواند روحیه خیال‌ پردازی را در کودکان تقویت کرده و آن‌ها را خلاق‌ تر کند. با استفاده از تانک مهارت‌ های دست و چشم کودکان هماهنگ می‌ شود و با تحرک زیاد، سلامت جسمی آن‌ها نیز تامین می‌ شود.

ما در کودک پلاس نمونه های متفاوتی از تانک های موزیکال، تیر پرتابی و نفربر های کنترلی داریم.

 • هلی کوپتر های نظامی و هواپیما های جنگنده اسباب بازی

در دنیای نبردهای کودکان؛ هواپیمای جنگنده یکی از مهم‌ ترین ابزارهای جنگی است که در عملیات‌ ها نقش پررنگی دارد. با کمک جنگنده، کودک از تجهیزات لازم برای خیال‌ پردازی خود برخوردار می‌ شود. همچنین می‌ تواند بر ترس خود غلبه کند.

ست ماشین و هواپیمای جنگی مناسب برای هدیه

در کنار جنگنده ها می توان به هواپیما و هلیکوپتر های پروازی نیز اشاره کرد. این محصولات به دلیل هیجان بالایی که دارند همیشه مورد علاقه کودکان و بزرگسالان بوده اند.

 • ماشین های نظامی

 • لباس های نظامی

 • تفنگ ها

یکی از محبوب‌ ترین اسباب بازی‌ها در خرید آنلاین اسباب بازی جنگی پسرانه، اسلحه جنگی است که محدودیت سنی خاصی ندارد. تفنگ های اسباب بازی تنوع زیادی دارند و برخی از آن‌ها با قابلیت تیراندازی و تولید صدا، فضای جنگی را برای کودکان تداعی می‌ کنند.

اسباب بازی های جنگی در بین بچه ها بسیار محبوب است
ست اسباب بازی نظامی؛ تجربه‌ای هیجان‌انگیز برای کودکانی که عاشق ماجراجویی و قهرمانان واقعی هستند.

کودکان خصوصا پسر بچه ها با استفاده از اسلحه جنگی، خود را قهرمان تصور می‌ کنند و به دنبال از بین بردن دشمنان هستند.

 • شمشیر، سپر و تیرکمان

شمشیر و تیر و کمان از دیگر اسباب بازی‌ های محبوب در بین کودکان هستند. کودکان با استفاده از این اسباب بازی‌ ها شور و هیجان زیادی را تجربه می‌ کنند. همچنین برای جنگ با دشمنان خیالی‌ شان آماده می‌ شوند.

 • دوربین  نظامی

 • بیسیم

مطمئنا لوازم دیگری هم هستند که از شهرت کمتری نسبت به موارد فوق برخوردارند.

کودکان، خود را قهرمان قلمروی کوچک خود می‌ دانند. پس به همین منظور خرید آنلاین اسباب بازی جنگی پسرانه بسیار پرطرفدار شده است. اغلب کودکان خصوصا پسرها در دنیای خیالی خود به دنبال مبارزه با نیروهای اهریمنی هستند و تمایل دارند از اسباب بازی‌ های جنگی نیز استفاده کنند.

استفاده از اسباب بازی‌ های جنگی شور و هیجان زیادی به بازی کودکان می‌ بخشد و قوه تخیل آن‌ها تقویت می‌ شود. برخی از والدین نگران هستند که با اسباب بازی‌ های جنگی کودک آن‌ها به خشونت گرایش پیدا کند. اما لازم است اشاره کنیم که والدین می‌ توانند با خلاقیت خود، بازی‌ کودکان را به سوی روندی منطقی هدایت کنند.

کودکان با استفاده از اسباب بازی جنگی می‌ توانند به ماجراجویی بپردازند و روحیه جسارت و شجاعت در آن‌ها تقویت شود. در کنار بازی‌ های کامپیوتری و رباتیک که امروزه اغلب کودکان را کم‌ تحرک کرده، می‌ توان با این نوع اسباب بازی‌ ها پویایی و تحرک ذهن و جسم آن‌ها را فعال و قدرتمند کرد.

بر خلاف تصور اغلب والدین، توصیه می‌ شود خرید آنلاین اسباب بازی جنگی پسرانه صرفا به پسر بچه‌ ها تعلق نداشته باشد. پدر و مادرها اجازه دهند دختر بچه‌ ها نیز اگر به این اسباب بازی ها علاقه دارند، از قصرهای صورتی خود خارج شوند و دنیای پر از هیجان و مبارزه را تجربه کنند.

فرفره انفجاری اسباب بازی

فرفره انفجاری از دیگر اسباب بازی‌ های جنگی است که در 4 نوع تهاجمی، استقامتی، دفاعی و تعادلی تولید می‌ شود. این اسباب بازی که توانایی نبرد و دفاع را به کودکان آموزش می‌ دهد، باعث بهبود سرعت واکنش کودکان می‌ شود. در بازی با فرفره انفجاری، مهارت‌ های حرکتی کودکان تقویت می‌ شود و اعتماد به‌ نفس آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌ کند.

اسباب بازی‌های پلیسی

هزارانفروشگاه اینترنتی لوازم پلیسی ارزان به منظور عرضه انواع اسباب بازی‌ های پلیسی راه‌اندازی شده‌اند. از آنجا که پسر بچه‌ ها خیلی وقت‌ ها در بازی‌ های خود، نقش دزد و پلیس را بازی می‌ کنند، علاقمند هستند که ابزارها و تجهیزات پلیسی را نیز در اختیار داشته باشند.

ست پلیس با انواع لوازم با کیفیت بالا

والدین می‌ توانند از علاقه کودک به رقابت و پیروزی استفاده کنند و به وسیله این اسباب بازی‌ ها او را به سوی آشنایی با مشاغل مفیدی مثل پلیس هدایت کنند. از این طریق آن‌ها در کنار توجه به علاقه کودک، او را به صورت غیر مستقیم در مسیر درستی راهنمایی می‌ کنند.

فروشگاه اینترنتی لوازم پلیسی ارزان اسباب بازی‌های پلیسی را در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌ کند. اسباب بازی های پلیسی یکی از پر تنوع ترین وسایل آشنایی با مشاغل کودک هستند. در ادامه به انواع لوازم پلیسی اشاره می‌ کنیم:

تفنگ پلیسی اسباب بازی

پسر بچه‌ ها علاقه زیادی به بازی دزد و پلیس و استفاده از تجهیزات پلیسی دارند. تفنگ پلیسی یکی از ابزارهای محبوب پسر بچه‌ ها است که با استفاده از آن احساس قدرت و نیرومندی زیادی می‌ کنند. تفنگ ها هم جنس پلاستیک هستند و هم جنس فلزی که سنگین تر بوده و به نمونه واقعی شبیه تر هستند. تفنگ ها از لحاظ عملکردی و نوع تیر به گروه های زیر تقسیم می شوند.

 1. تفنگ ساده
 2. تفنگ ترقه ای
 3. تفنگ موزیکال
 4. تفنگ ساچمه ای
 5. تفنگ تیر اسفنجی
 6.  تفنگ با قابلیت شلیک توپ های کوچک
 7. تفنگ آب پاش و حباب ساز

ماشین پلیس اسباب بازی

کودکان در بازی دزد و پلیس به ماشین پلیس نیاز دارند. با استفاده از ماشین پلیس، کودکان می‌ توانند نقش پلیس ماجراجو را بازی کنند که باید به دنبال پیدا کردن خلافکاران باشند. این ماشین‌ ها در انواع مختلفی از قبیل کنترلی، شارژی، ماکت، موزیکال و غیره تولید می‌ شوند تا مورد پسند همه کودکان باشند.

ست اسباب بازی پلیس

برای کودکانی که به بازی پلیسی علاقمند هستند، می‌ توان ست اسباب بازی پلیس را تهیه کرد. این ست شامل چند قلم اسباب بازی است، شامل اکشن فیگور، جلیقه پلیس، باتوم، دستبند و کلید آن، سوت و غیره که نزد کودکان بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. همچنین برای اینکه تصورات کودکان در بازی کامل شود، می‌توان بی‌سیم و لباس پلیس بچه‌گانه نیز برای آن‌ها تهیه کرد.

بی سیم اسباب بازی با برد بالا

کودکان زمانی که تفنگ را در دست می‌ گیرند، به تقلید از فیلم‌ ها و انیمیشن‌ های پلیسی، شروع به امر و نهی می‌ کنند و به دنبال دستگیر کردن دزدان و خلافکاران هستند. بیسیم ها از جمله مهم ترین لوازم در ست های اسباب بازی جنگی و پلیسی پسرانه هستند که عکس بالا یک نمونه حرفه ای آن را به ما نشان می دهد.

دیگر اسباب بازی های مرتبط با مشاغل

برای استعلام قیمت و خرید اسباب بازی ماشین و مشاغل کودک؛ بهترین راه فروشگاه های آنلاین معتبر هستند. زیرا امکان مقایسه و شناخت کامل این محصولات در کمترین زمان فراهم است. اغلب والدین این اسباب بازی را تهیه می‌ کنند تا کودکان خود را با انواع مشاغل آشنا کنند. آموزش مشاغل مختلف می‌ تواند نقش تاثیر گذاری در آینده شغلی کودک داشته باشد.

با کمک این ابزارها والدین نسبت به علائق و استعدادهای کودکان آگاهی پیدا می‌ کنند. پس می‌ توانند او را در جهت رسیدن به حرفه موردنظر هدایت کنند. از آنجا که کودکان همه چیز را در قالب بازی می‌ آموزند، توصیه می‌ شود آموزش مشاغل نیز با کمک اسباب بازی‌ های مخصوص و ایجاد سرگرمی صورت بگیرد. این گروه از اسباب بازی ها متنوع هستند مانند ماشین های امدادی، ست لوازم مانند جعبه ابزارها یا پزشکی، پازل هایی که تصویر مشاغل را دارندو....

انوع لباس مشاغل پسرانه

مشاغل مهمترین نشانه بارزی که دارند لباس آنهاست که در لباس مشاغل پسرانه تنوع بالایی وجود دارد. بدین ترتیب چندین نمونه لباس نظامی یا چندین نمونه لباس کار فنی در بازار برای کودکان موجود است. به منظور همراهی با تصورات کودک در مشاغل مختلف، می‌ توان لباس مخصوص آن‌ها را نیز برای او تهیه کرد.

اسباب بازی مشاغل شامل لباس، ماشین ... جزو انتخاب های همیشگی کودکان است
اسباب‌بازی‌های مشاغل پسرانه؛ راهی نوین برای کشف دنیای حرفه‌ای و پرورش خلاقیت در کودکان آینده‌ساز.

ست لباس آتش‌نشانی کودک، لباس خلبانی، لباس ارتشی، لباس پلیس، روپوش پزشکی، لباس و تجهیزات ایمنی مهندسی، روپوش و کلاه آشپزی و ده‌ها لباس دیگر مخصوص مشاغل کودکان طراحی و تولید شده‌اند.

در ادامه با چند شغل بیشتر آشنا می شویم.

ست اسباب بازی فروشگاهی

با استفاده از ست فروشگاهی، کودکان با فرایند خرید آشنا می‌ شوند. این ست که برای کودکان بالای 5 سال مناسب است. کمک می‌ کند تا کودکان بتوانند در کنار انتخاب مدل، به قیمت کالاها نیز توجه کنند. همین مسئله باعث افزایش تفکر منطقی و آموزش مدیریت مالی به کودکان می‌ شود.

ست صندوق فروشگاهی مناسب برای دختر بچه ها

این محصولات علاوه بر سرگرم کودکان، مفاهیم اقتصادی را نیز به آنها آموزش می دهد. از همه مهمتر باعث می شود کودک ارزش پول را درک کند و عملیات‌ های ساده ریاضی را انجام دهد.

ست اسباب بازی ابزار

اغلب کودکان به تقلید از اطرافیان، مخصوصا پدر خود به کارهای تعمیرات و نجاری علاقمند هستند. به همین منظور ست ابزار برای آن‌ها طراحی و تولید شده است. این ست دارای پیچ، مهره، آچار فرانسه، انبردست، پیچ‌گوشتی، چکش، اره، دریل و چندین ابزار دیگر است.

با استفاده از ابزار نجاری و مکانیکی اسباب بازی؛ مهارت‌ های دست‌ ورزی در کودکان تقویت می‌ شود. همچنین در کنار یادگیری فنون و مهارت‌ های گوناگون، بین چشم‌ ها و دست هماهنگی برقرار می‌ گردد.

اسباب بازی مشاغل پزشکی

دندانپزشکی برای کودکان همواره همراه با استرس است. استفاده از ست پزشکی یک راه مفید برای کاهش این اضطراب کودکان است. به این وسیله کودکان با ابزارهای پزشکی آشنا می‌ شوند. همچنین می‌ توانند با معاینه سایر اعضای خانواده، شغل پزشکی را امتحان کنند.

ست پزشکی چوبی مناسب گروه سنی سه سال به بالا

محصولات مرتبط با اسباب بازی لوازم پزشکی بسیار جذاب هستند، از نمونه کیفی و کوچک گرفته تا یونیت هایی که در مهدها یا خانه های بازی در دسترس کودکان قرار دارد.

معرفی چند برند تولید کننده اسباب بازی مرتبط با مشاغل کودکانه

مطمئنا نمی توان به همه برندها اشاره نمود اما به چندین نمونه مطرح اشاره می کنیم.

 • جعبه ابزار (برند GENERAL TOOL، هولی تویز)
 • ماشین های امدادی (نیکو تویز، هولی تویز)
 • تفنگ ها (گانهر و دیال )
 • بیسیم (آوا تویز، باوفنگ)

ست ابزار و دريل باتری خور اسباب بازی 30-778 برای بعد از 3 سالگی مناسب است.

محصول فق یکی از تولیدات GENERAL TOOL می باشد در بسته بندی این محصول لوازمی مانند ماسک ایمنی، کلاه کار، پیچ گوشتی، تیغ، عینک ایمنی و... قرار دارد. همچنین یک دریل باطری خور نیز به همراه این لوازم به شما تقدیم می شود، که چند سری مختلف داشته و فرزند شما می تواند از بازی با آن نهایت لذت را ببرد و در عین حال با نوع عملکرد دریل آشنا می شود.

جمع‌بندی

بازی با جعبه ابزار، ست پزشکی، کیت پلیس، تفنگ‌های اسباب‌بازی و ماشین‌های آتش‌نشانی نه تنها ساعاتی مفرح برای پسر بچه ها را به ارمغان می‌آورد، بلکه آن‌ها را با دنیای مشاغل واقعی آشنا می‌کند. این اسباب‌بازی‌ها، که هر کدام نمادی از یک حرفه هستند، به کودکان این فرصت را می‌دهند که نقش‌های مختلف را تجربه کنند و درک بهتری از جامعه و اهمیت کار تیمی پیدا کنند. هر کودکی که با این وسایل بازی می‌کند، در حال بنا کردن پایه‌های مهارت‌های اجتماعی و حرفه‌ای خود است و می‌تواند در آینده، به یک شهروند مسئولیت‌پذیر و خلاق تبدیل شود.

اغلب پسر بچه‌ ها به اسباب بازی‌ های پلیسی یا فنی علاقمند هستند. وسایل آشنایی با مشاغل کودکبسیار متفاوتند مثلا لباس مشاغل پسرانه فنی مانند نجار؛ یک لباس یک تکه معروف به لباس کار است و برای پلیس؛ یک لباس فرم نظامی است. اسباب بازی مشاغل پزشکی از جمله محصولاتی است که جنسیت در آن مطرح نیست. مشاغل پسرانه دسته بندی های متفاوتی دارند که پلیسی، نظامی، فنی و پزشکی بخش کوچک و معروفی از آنهاست. از دیگر ویژگی های متمایز کننده اسباب بازی مشاغل می توان به قیمت های مناسب آنها اشاره نمود به منظور خرید اسباب بازی‌ های جنگی و پلیسی و سایر مشاغل می‌ توانید از طریق سایت معتبر کودک پلاس اقدام به خرید کنید.

سوالات پر تکرار در رابطه با اسباب بازی های جنگی و پلیسی و سایر مشاغل پسرانه:

جذاب ترین اسباب بازی های جنگی و نظامی از نظر پسر بچه ها کدامند؟
تفنگ ها اولین گزینه است و در ادامه می توان به بیسیم، شمشیر، سپر، تانک، هلی کوپتر، ماشین های نظامی و لباس فرم اشاره کرد
ماشین آتش نشانی، آمبولانس، پلیس، راهسازی، اتوبوس ها
لباس کار، جعبه ابزار ساده و باتری خور، میز ابزار، ماشین های ابزار، ست پیچ و مهره
ساده، ترقه ای، موزیکال، ساچمه ای، تیر اسفنجی، با قابلیت شلیک توپ های کوچک، آب پاش و حباب ساز