فیلتر


بلوک خانه سازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بازی فکری آموزش الفبای انگلیسی دانی لند

بازی فکری آموزش الفبای انگلیسی دانی لند

(3.6)| (امتیاز این محصول)
390,000 تومان
لگو اسباب بازی پارک چوبی تک توی 177 قطعهلگو اسباب بازی پارک چوبی تک توی 177 قطعه

لگو اسباب بازی پارک چوبی تک توی 177 قطعه

(3.39)| (امتیاز این محصول)
445,000 تومان
پارک شادی 98 قطعه تک تویپارک شادی 98 قطعه تک توی

پارک شادی 98 قطعه تک توی

(3.3)| (امتیاز این محصول)
325,000 تومان
کلبه جنگلی اسباب بازی 92 قطعه تک تویکلبه جنگلی اسباب بازی 92 قطعه تک توی

کلبه جنگلی اسباب بازی 92 قطعه تک توی

(3.22)| (امتیاز این محصول)
245,000 تومان
اسباب بازی بریکس چوبی کیفی40 قطعه برند Domeskyاسباب بازی بریکس چوبی کیفی40 قطعه برند Domesky

اسباب بازی بریکس چوبی کیفی40 قطعه برند Domesky

(3.22)| (امتیاز این محصول)
420,000%10
380,000 تومان
اسباب بازی پارک شادی 58 قطعهاسباب بازی پارک شادی 58 قطعه

اسباب بازی پارک شادی 58 قطعه

(3.18)| (امتیاز این محصول)
225,000 تومان
بازی فکری قلعه جنگلی برند تک توی 325 قطعهبازی فکری قلعه جنگلی برند تک توی 325 قطعه

بازی فکری قلعه جنگلی برند تک توی 325 قطعه

(3.14)| (امتیاز این محصول)
780,000 تومان
کلبه هوش جایگذاری اشکال و اعداد  disassembly wisdom houseکلبه هوش جایگذاری اشکال و اعداد  disassembly wisdom house

کلبه هوش جایگذاری اشکال و اعداد disassembly wisdom house

(3.11)| (امتیاز این محصول)
785,000 تومان
خانه سازی اسباب بازی سطلی بازی سازه خرسند مدل 2012خانه سازی اسباب بازی سطلی بازی سازه خرسند مدل 2012

خانه سازی اسباب بازی سطلی بازی سازه خرسند مدل 2012

(2.81)| (امتیاز این محصول)
445,000 تومان
بازی فکری بریکس جعبه چوبی سپتا تویزبازی فکری بریکس جعبه چوبی سپتا تویز

بازی فکری بریکس جعبه چوبی سپتا تویز

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
لگو آدمک سوپرمن BT کد 9007لگو آدمک سوپرمن BT کد 9007

لگو آدمک سوپرمن BT کد 9007

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی ساختنی نی سازه مهارت افزااسباب بازی ساختنی نی سازه مهارت افزا

اسباب بازی ساختنی نی سازه مهارت افزا

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
ساختنی تک توی مدل مینی پارکساختنی تک توی مدل مینی پارک

ساختنی تک توی مدل مینی پارک

(4)| (امتیاز این محصول)
به زودی
آجر خانه سازی بلوک تویز مدل 2006آجر خانه سازی بلوک تویز مدل 2006

آجر خانه سازی بلوک تویز مدل 2006

(3.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری سپتا تویز مدل دیوار چوبیبازی فکری سپتا تویز مدل دیوار چوبی

بازی فکری سپتا تویز مدل دیوار چوبی

(3.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بلوک خانه سازی سطلی مدل 2008بلوک خانه سازی سطلی مدل 2008

بلوک خانه سازی سطلی مدل 2008

(3.14)| (امتیاز این محصول)
به زودی
لگو اسباب بازی کلبه جنگلی 45 قطعه تک تویلگو اسباب بازی کلبه جنگلی 45 قطعه تک توی

لگو اسباب بازی کلبه جنگلی 45 قطعه تک توی

(3.13)| (امتیاز این محصول)
به زودی
کلبه هوش آموزش اعداد و ساعت inteligent house 108کلبه هوش آموزش اعداد و ساعت inteligent house 108

کلبه هوش آموزش اعداد و ساعت inteligent house 108

(4.5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
اسباب بازی استوانه هوش چوبی جایگذاری اشکال

اسباب بازی استوانه هوش چوبی جایگذاری اشکال

(4.5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود

فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک؛ مرجعی عالی برای تهیه انواع اسباب بازی خانه سازی کودکان است. چرا که با خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان، می‌توانید مهارت‌ها و توانایی‌های مختلفی در کودکتان ایجاد کنید و او را برای ورود به مدرسه و مهدکودک آماده نمایید. این اسباب بازی ها نقش مهمی در تقویت خلاقیت و بهبود مهارت حل مساله کودکان ایفا می‌کنند. در صورتی که به دنبال خرید اسباب بازی ساختنی برای فرزند خود هستید، بازی فکری خانه سازی سطلیرا به شما پیشنهاد می‌دهیم.

کلبه چوبی جنگلی 177 قطعه تک توی دارای 117 قطعه ساختنی و دارای دو عروسک زیبای تارا و توکا می باشد

در زمان تهیه این سبک از محصولات به سن کودک و توانایی های او بسیار باید دقت نمود زیرا انتخاب اشتباه سبب سرخوردگی کودک و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس و عدم رشد مطلوب می گردد. برای سنین پایین تر بلوک های خانه سازی درشت تر و برای سنین بالاتر بلوک های ریزتر یا بریکس های چوبی توصیه می گردد. زمانی که کودک قصد دارد با بریکس ها یک سازه را سازد و آن سازه چند بار خراب می شود تا در نهایت تکمیل گردد با مفاهیمی مثل پشتکار، صبر، تجربه، آزمون، کشف روش صحیح و استدلال منطقی بصورت علمی و نهادینه آشنا می شود.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک

این روزها والدین بیش از هر دوره دیگری، به سلامت فکری کودکان خود اهمیت می‌ دهند. آنها می‌ دانند که سنین بین 3 تا 7 سال نقش بسیار مؤثری در شکل‌ گیری توان ذهنی و شخصیتی کودکان دارد. به همین جهت است که اغلب والدین سعی دارند بازی‌ های فکری مناسب و سالمی را در اختیار کودکانشان قرار دهند و از این طریق به رشد فکری بیشتر آنها کمک کنند. قیمت خانه سازی قطعه بزرگ جدید را می‌توانید از وب سایت کودک پلاس بپرسید.

بازی فکری خانه سازی سطلی یا همان بلوک خانه سازی را می‌ توان جزو محبوب‌ ترین و البته رایج‌ ترین بازی‌ های فکری ای دانست که می‌ تواند تأثیرات مثبتی بر رشد ذهنی کودکان بگذارد. همچنین از این طریق به سلامت بیشتر آنها کمک کند. این محصول می‌ تواند در ساده‌ ترین وجه ممکن کودک شما را سرگرم کند و در کنار آن، موجب هماهنگی بیشتر چشم و دست کودک، افزایش اعتماد به‌ نفس، تقویت هوش ریاضی، بهبود خلاقیت و غیره شود.

خانه سازی یک بازی فکری مناسب کودکان 1 تا 4 سال است

مجموع این مزیت‌ ها در کنار همدیگر باعث شده تا طیف زیادی از کاربران در سطح اینترنت، به دنبال خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان باشند. با این‌ حال اغلب آنها با مدل مناسب یا حتی یک مرجع معتبر برای این خرید آشنایی ندارند. ما در ادامه نه‌ تنها این محصول را برای شما شرح داده‌ایم، بلکه چند نمونه معتبر را هم برای شما ذکر کرده‌ایم.

اهمیت اسباب بازی خانه سازی

بلوک های خانه سازی جزو اولین بازی های فکری و آموزشی کودکان هستند که برای آنها خریداری می شود. بازی با بلوک های خانه سازی برای کودکان بخصوص در خردسالی فواید زیادی دارد. به طوری که می تواند مهارت هایی چون دست ورزی را در آنها تقویت کند و موجب هماهنگی بین سیستم عصبی، چشم و دستان آنها شود. لازم به ذکر است که بلوکس تویز که امروزه با نام تجاری خرسند هم شناخته می شود، جزو برندهای معتبری است که به تولید لگو های خانه سازی می پردازد. همچنین، تمام اسباب بازی های این شرکت از بهترین متریال ساخته شده و با طراحی زیبا و ایمن خود بهترین انتخاب برای سرگرم کردن کودکان شما خواهند بود. در صورتی که به دنبال فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک برای تهیه این اسباب بازی ها هستید، وب سایت کودک پلاس را به شما پیشنهاد می دهیم.

معرفی بازی فکری خانه سازی سطلی

در طی دهه‌های اخیر، برند های خانه سازی مختلفی برای بهبود رشد فکری کودکان بوجود آمده اند. اما بلوک‌ های خانه سازی فکری بچه یکی از بهترین نمونه‌ هایی بوده که تا به این لحظه طرف‌ داران خود را حفظ کرده است. در واقع این دسته از محصولات متشکل از قطعات پلاستیکی مختلفی بوده که در شکل‌ ها و رنگ‌ های مختلفی ساخته شده‌اند. از آن جایی که این قطعات غالباً در سطل‌ های کوچکی نگهداری می‌ شوند، لذا به آنها بازی فکری خانه سازی سطلی هم می‌ گویند.

خانه سازی مناسب ترین اسباب بازی برای شروع به یاد گیری کودک

با استفاده از این قطعات می‌ توان طیف بسیار زیادی از سازه‌ های کوچک را ساخت که یقیناً برای کودکان جذابیت بالایی خواهد داشت. در حقیقت، کودکان متناسب با سلیقه و البته قوه خلاقیت خود، می‌ توانند این تکه‌ ها را در کنار همدیگر قرار داده و بدین ترتیب سازه‌ ای به‌ دلخواه خود ایجاد کنند.

چنین موضوعی باعث می‌ شود تا هر بار قدرت تخیل آنها شکوفاتر شده و در نتیجه ارتباط بهتری با این بازی برقرار کنند. چنین ساز و کار ایده‌ آلی باعث شده تا در طی چند دهه گذشته، تقاضای نسبتاً زیادی برای آن ایجاد شود. این تقاضا با افزایش تورم، به سمت نمونه‌ های ارزان رفته است. همین عامل هم سبب شده تا بخش قابل‌ توجهی از کاربران اینترنتی، به دنبال خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان باشند. 

ساختار بازی فکری خانه سازی سطلی

با افزایش تقاضا جهت خرید بلوک‌ های خانه سازی، انواع مختلفی از آنها در بازار عرضه شده است. هرکدام از آنها مطابق الگو و نقشه خاصی طراحی می‌ شوند که آنها را برای انجام وظایفشان مناسب می‌ کند. همین عامل سبب شده تا تنوع بالایی در ساختار بازی فکری خانه سازی سطلی ایجاد شود.

با این‌حال باید عنوان کنیم که اغلب آنها از قطعات کوچکی ساخته می‌ شوند که امکان اتصال به یکدیگر را دارند. تعداد و نوع این قطعات می‌ تواند متناسب با نوع مدل و برند این محصولات متفاوت باشد. اما در حالت کلی اغلب آنها اشکال یکسانی دارند که با اتصال آنها به همدیگر، می‌ توان بناهای مختلفی را ایجاد کرد. 

نحوه حمل آن هم عامل دیگری است که می‌ تواند بر روی کارایی این محصول و قیمت آن اثرگذار باشد. غالباً نمونه‌ های باکیفیت در سطل‌ های پلاستیکی مخصوص ارائه شده و همین باعث می‌ شود تا عملاً از گم‌شدن و پراکنده شدن آنها جلوگیری شود. تعداد قطعات و ابعاد آنها می‌ تواند ارتباط مستقیمی بر روی قیمت نهایی داشته باشد.

خانه سازی های درشت برای شروع به یادگیری مفید هستند

برای مثال قیمت خانه سازی قطعه بزرگ جدید نسبت به نمونه قطعه کوچک بیشتر است. افزون بر این موارد، مدل‌ هایی با تعداد قطعات بیشتر، یقیناً قیمت‌ های بیشتری نسبت به نمونه‌ های دیگر دارند. البته باید ضمن توجه به تعداد، متریال به‌ کار رفته را هم در نظر بگیرید. در واقع ممکن است کودکان کوچک، به دلیل کنجکاوی، این قطعات را در دهانشان بگذارند. به همین جهت باید اولویت خود را روی محصولاتی بگذارید که فاقد مواد شیمیایی مضر و خطرناک باشد.

ویژگی‌ها و مزایای بلوک خانه سازی

یکی از مهم‌ ترین مولفه‌ هایی که موجب محبوبیت بازی خانه سازی فکری بچه شده، ویژگی‌ ها و مزایای آن است. این دسته از محصولات به لطف ساختار منحصر به‌ فردشان، می‌ توانند تأثیرات مثبتی بر روی کودکان داشته باشند. این مدل اسباب بازی ها می‌ تواند به طور مستقیم روی رفتارهای ذهنی کودکان اثر گذاشته و موجب تقویت آنها شود. ما در ادامه برخی از تأثیرات مثبت بازی خانه سازی فکری بچه را خدمت شما ذکر کرده‌ایم که می‌ تواند به شیوه‌ ای بهتر دلیل محبوبیت آن را برای شما عزیزان بیان کند. 

 1. تقویت مهارت حل مسئله
 2. بهبود درک اشکال هندسی در کودکان و افزایش هوش فضایی
 3. افزایش هماهنگی بین چشم و دست 
 4. بهبود توانایی درک و حل مسئله از طریق چیدن قطعات مختلف
 5. بهبود هوش ریاضی
 6. افزایش توان منطقی و استدلالی کودکان
 7. بهبود خلاقیت و خیال‌پردازی
 8. بهبود حافظه دیداری
 9. درک بهترِ نظم و ترتیب
 10. افزایش توانایی تجزیه‌وتحلیل مشکلات
 11. بهبود احساس لامسه 

وغیره

این موارد تنها گوشه‌ ای از مزیت‌ های منحصر به‌ فردی است که باعث شده تا میزان تقاضا برای خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان افزایش پیدا کند. بدون شک شما هم می‌ توانید با کمک‌ گرفتن از این بازی بی‌ نظیر، به بهبود توانایی‌ های فرزندانتان کمک کنید. 

بهترین مدل‌های بلوک خانه سازی

همان گونه که اشاره کردیم، در طی چند دهه گذشته مدل‌ های زیادی از بازی فکری خانه سازی سطلی تولید شده است که هرکدام طرح و شکل مختص خود را دارند. با این‌ حال بخش قابل‌ توجهی از افراد به‌ خوبی با آنها آشنایی نداشته و دلیل محبوبیتشان را نمی‌ دانند. ما سعی کرده‌ایم در ادامه چند مورد از محبوب‌ ترین مدل‌ های این بازی را خدمت شما عزیزان معرفی کرده و بدین ترتیب فرایند انتخاب را برایتان تسهیل کنیم.

 • لگو خانه سازی اسباب بازی سطلی مدل 2005 شرکت بلوک تویز

این محصول را می‌ توان به‌ عنوان یکی از ارزان‌ ترین و البته مناسب‌ ترین مدل‌ های بلوک خانه سازی سطلی دانست. این محصول برای کودکان بالای دو‌ساله مناسب بوده و می‌ تواند آنها را در بهترین وجه ممکن سرگرم سازد.

بلوک های خانه سازی کاربردی و پرفروش از گذشته تا بحال

نکته قابل‌ توجه در رابطه‌ با این محصول، تعداد بالای قطعات در مقابل قیمت مناسب است. همین عامل باعث شده تا در اولویت افرادی قرار گیرد که به دنبال خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان هستند.  

 • اسباب بازی لگو چهارگوش 104 قطعه‌ای مدل 9000

این محصول هم مدل دیگری از بازی فکری خانه سازی سطلی است که قطعات بسیار با کیفیتی دارد. تمام 104 قطعه این محصول فاقد گوشه تیز بوده و در تولید آنها مواد شیمیایی مضر به کار نرفته است. همین مورد سبب شده تا انتخاب ایده‌ آلی برای کودکان باشند. این مدل از خانه سازی سطلی، دارای بسته بندی چهارگوش است که می‌ تواند تمام قطعات را به‌ خوبی در خود جای‌ داده و بدین ترتیب مانع از گم‌ شدن آنها شود. 

 • خانه سازی اسباب بازی سطلی بازی سازه خرسند مدل 2012

این مدل جزو پرفروش‌ترین مدل‌های بلوک خانه سازی است که مزیت‌ های منحصر به‌ فردی دارد. این محصول شامل 120 قطعه مختلف است که امکان ساخت طیف زیادی از سازه‌ ها را می‌ دهد. از طرفی دیگر این قطعات کامل بهداشتی بوده و آسیبی به کودکان وارد نمی‌ کنند.

سطل جمع‌ آوری این اسباب‌ بازی‌ ها نیز یکی دیگر از نقاط قوت آن است که به محبوبیت بیشتر این مدل کمک کرده است. درب این سطل یک ساختار مشابه ساعت داشته و حفره‌ هایی به اشکال مختلف دارد. هر قطعه از نوع خاصی از این حفره‌ ها عبور می‌ کند که تشخیص آن می‌ تواند به رشد ذهنی کودکان کمک کند. 

 • خانه سازی اسباب بازی سطلی چهارگوش بزرگ 160 قطعه‌ای مدل 10000

این مدل یکی دیگر از محبوب‌ ترین بازی‌ هایی است که در فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک پلاس عرضه شده است. دلیل این محبوبیت را می‌ توان جنس بی‌ نظیر قطعات، کیفیت بالای ساخت، تنوع قطعات، بی‌ ضرر بودن متریال‌ های به‌ کار رفته، بسته‌ بندی مناسب و غیره دانست. در حقیقت ساختار و ویژگی‌ های این محصول به نحوی است که می‌ تواند تا ساعت‌ ها کودک شما را سرگرم سازد. همین عامل هم میزان تقاضا برای آن را افزایش داده است.

خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان

محبوبیت بالای این بازی باعث شده تا تعداد زیادی از والدین به دنبال خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان باشند. البته در این میان همواره مدل‌ های جدیدتر، می‌ توانند محبوبیت بالاتری داشته باشند. همین عامل هم سبب شده تا بسیاری از آنها همواره پیگیر قیمت خانه سازی قطعه بزرگ جدید باشند. در این رابطه باید عنوان کنیم که قیمت این اسباب بازی تا حد زیادی به شرکت تولید کننده و البته فروشگاه عرضه‌ کننده بستگی دارد.

فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک ارائه دهنده جدیدترین بازی فکری خانه سازی سطلی در ایران است
انواع بلوک خانه سازی را از فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک، کودک پلاس می توانید تهیه کنید

برخی از این فروشگاه‌ ها به دلیل حجم خرید یا داشتن نمایندگی مستقیم، می‌ توانند این محصولات را با قیمت‌ های بسیار مناسب‌ تری عرضه کنند. لذا در خریدهای آنلاین باید به دنبال فروشگاه ایده آلی باشید که فعالیت شاخصی در عرضه این محصولات داشته باشد.

نتیجه گیری

ما در فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا بهترین و مناسب‌ ترین مدل‌ های اسباب بازی خانه سازی فکری بچه را برای شما عزیزان فراهم کنیم. چنانچه شما هم در پی خرید بلوک خانه سازی ارزان و مناسب هستید، می‌ توانید از طریق لیست محصولات بالا، نسبت به خرید خود اقدام فرمایید. یک بلوک خانه سازی مرغوب باید ویژگی هایی مثل: ایمن بودن (لبه تیز نداشته باشد)، ثبات رنگ، اندازه مناسب بلوک ها برای دستان کودک، سهولت در اتصال بلوک ها (شل یا خیلی سفت نباشند)، تنوع از نظر رنگ و نوع قطعات داشته باشد. بلوک ها و مخصوصا بریکس های چوبی برای افزایش مهارت کارد با دست بسیار مفید هستند زیرا بریکس های چوبی به یکدیگر قفل نمی شوند بلکه فقط روی هم گذاشته می شوند.

کودک پلاس یک فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک است که بهترین اسباب بازی های ساختنی و خانه سازی را ارائه می دهد. پس از طریق این وب سایت می توانید انواع بازی فکری خانه سازی سطلی در شکل ها و طرح های مختلف را خریداری نمایید. این وب سایت مرجعی عالی برای خرید آنلاین بلوک خانه سازی ارزان می باشد.

سوالات متداول پیرامون فروشگاه اینترنتی لگو خانه سازی کودک

محبوب ترین اسباب بازی های کودک کدام اند؟
بازی فکری خانه سازی سطلی یا همان بلوک خانه سازی را می‌ توان جزو محبوب‌ ترین و البته رایج‌ ترین بازی‌ های فکری ای دانست که می‌ تواند تأثیرات مثبتی بر رشد ذهنی کودکان بگذارد.
بلوک های خانه سازی جزو اولین بازی های فکری و آموزشی کودکان هستند که برای آنها خریداری می شود.
بلوکس تویز که امروزه با نام تجاری خرسند هم شناخته می شود، جزو برندهای معتبری است که به تولید لگو های خانه سازی می پردازد.
• تقویت مهارت حل مسئله • بهبود درک اشکال هندسی در کودکان و افزایش هوش فضایی • افزایش هماهنگی بین چشم و دست • بهبود توانایی درک و حل مسئله از طریق چیدن قطعات مختلف • بهبود هوش ریاضی • افزایش توان منطقی و استدلالی کودکان