راهنمای خرید

از اینکه فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم

راهنمای خرید اسباب بازی از کودک پلاس:

مراحل خرید از فروشگاه کودک پلاس بسیار آسان طراحی شده است.در اینجا به معرفی و توضیح روند سفارش تا دریافت کالا خواهیم پرداخت:

راهنمای خرید از کودک پلاس مرحله اول

با کلیک بر روی هر کالا وارد صفحه جزییات آن کالا می شوید و سایر تصاویر آن محصول را در ابعاد بزرگتر، مشخصات فنی و توضیحات محصول را خواهید دید.

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله دوم

پس از آگاهی از مشخصات کالای انتخابی، در صورت تصمیم برای خرید، بر روی دکمه ” افزودن به سبد خرید” کلیک نمایید.

سپس وارد صفحه سبدخرید می شوید، اگر خواستید محصول دیگری را اضافه نمایید به صفحه اصلی می روید یا گزینه برگشت را می زنید و محصول مورد نظر را انتخاب می کنید. در غیر این صورت روی گزینه تایید سفارش کلیک نمایید.

اگر می خواهید تعداد یک بازی را اضافه یا کم کنید، در صفحه خرید محصول در قسمت تعداد، می توانید تعداد آن بازی مد نظر را کم یا زیاد نمایید.

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله سوم

سپس چنان چه قبلا ثبت نام کرده باشید، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده کالا را درج نمایید و اگر ثبت نام نکرده اید هم می توانید ثبت نام کنید یا به عنوان مهمان مشخصات و اطلاعات لازم را برای پیگیری درج نمایید.

سپس شیوه ارسال را انتخاب می کنید و بر روی ادامه ثبت سفارش کلیک می کنید: (پست، تیپاکس یا پیک درون شهری برای فقط در شهر شیراز)

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله چهارم

در این مرحله شیوه پرداخت خود را مشخص میکنید و بر روی یکی از درگاه های پرداخت امن این فروشگاه کلیک میکنید و در این صورت به صفحه پرداخت هدایت می شوید.

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله پنجم

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله ششم

بعد از پرداخت سفارش نهایی شما ثبت و در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر ارسال می شود.

نحوه خرید از کودک پلاس مرحله هفتم

فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس تمام تلاش خود را جهت تحویل سریع محصولات برای مشتریان خود انجام می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات به دست خریداران محترم برسد.

همه تلاش همکاران ما بر این است که حساسیت شما درمورد نحوه و کیفیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده در روش ارسال کالا اعمال شود.

نکات مهم :

  • سفارش هایی که تا قبل از 12 ظهر ثبت شوند در همان روز تحویل پست یا تیپاکس خواهند شد.
  • کد رهگیری پست یا تیپاکس توسط پیامک برای شما ارسال خواهد شد.
بازخوردها