فیلتر


موزیکال نوزاد(0-24 ماه)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898

پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898

(3.93)| (امتیاز این محصول)
445,000 تومان
موبایل موزیکال نشکن طرح ماه مدل YS2609Aموبایل موزیکال نشکن طرح ماه مدل YS2609A

موبایل موزیکال نشکن طرح ماه مدل YS2609A

(3.9)| (امتیاز این محصول)
210,000 تومان
هزارپای BabyGo مدل QF366-04هزارپای BabyGo مدل QF366-04

هزارپای BabyGo مدل QF366-04

(3.67)| (امتیاز این محصول)
580,000 تومان
اسباب بازی ماشین های امدادی هولی تویز مدل 3129اسباب بازی ماشین های امدادی هولی تویز مدل 3129

اسباب بازی ماشین های امدادی هولی تویز مدل 3129

(3.57)| (امتیاز این محصول)
375,000%12
330,000 تومان
تلفن اسباب بازی باطری مدل 855/5تلفن اسباب بازی باطری مدل 855/5

تلفن اسباب بازی باطری مدل 855/5

(3.5)| (امتیاز این محصول)
520,000%5
495,000 تومان
تلفن اسباب بازی آموزش حیوانات مدل Phone- 877 Musicalتلفن اسباب بازی آموزش حیوانات مدل Phone- 877 Musical

تلفن اسباب بازی آموزش حیوانات مدل Phone- 877 Musical

(3.42)| (امتیاز این محصول)
538,000 تومان
پیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33Aپیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33A

پیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33A

(3.33)| (امتیاز این محصول)
445,000%13
385,000 تومان
عروسک پولیشی خرس موزیکال خواب مدل خروپف کنعروسک پولیشی خرس موزیکال خواب مدل خروپف کن

عروسک پولیشی خرس موزیکال خواب مدل خروپف کن

(3.25)| (امتیاز این محصول)
780,000 تومان
اسباب بازی سگ موزیکال چراغ دار مدل- 8811-31  Dance Dogاسباب بازی سگ موزیکال چراغ دار مدل- 8811-31  Dance Dog

اسباب بازی سگ موزیکال چراغ دار مدل- 8811-31 Dance Dog

(3.24)| (امتیاز این محصول)
480,000 تومان
جغجغه هولی تویز مدل 1108جغجغه هولی تویز مدل 1108

جغجغه هولی تویز مدل 1108

(3)| (امتیاز این محصول)
245,000 تومان
اتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلزاتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلز

اتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلز

(3)| (امتیاز این محصول)
780,000 تومان
عروسک گربه با بچه خوابیده روی فرش مدلCG0185 کد 185 cat

عروسک گربه با بچه خوابیده روی فرش مدلCG0185 کد 185 cat

(2.92)| (امتیاز این محصول)
440,000 تومان
دایناسور کوچک هولی تویز مدل 6105دایناسور کوچک هولی تویز مدل 6105

دایناسور کوچک هولی تویز مدل 6105

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
آویز موزیکال نوزاد هولی تویز مدل E995Aآویز موزیکال نوزاد هولی تویز مدل E995A

آویز موزیکال نوزاد هولی تویز مدل E995A

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
جامپر کودک هولی تویز مدل ۶۹۶جامپر کودک هولی تویز مدل ۶۹۶

جامپر کودک هولی تویز مدل ۶۹۶

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی فرمان ماشین هولی تویز مدل E993اسباب بازی فرمان ماشین هولی تویز مدل E993

اسباب بازی فرمان ماشین هولی تویز مدل E993

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی چوبین مدل جغجغهاسباب بازی چوبین مدل جغجغه

اسباب بازی چوبین مدل جغجغه

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی

اسباب بازی موزیکال نوزادجزو اسباب بازی های محبوب و پر طرفدار بازار است. این اسباب بازی ها انواع مختلفی دارند. مثل آویز تخت نوزاد، واکر کودک و امثال آن. غیر ممکن است در سیسمونی یک نوزاد، اسباب بازی های موزیکال قرار نگرفته باشد. چرا که این اسباب بازی ها از اهمیت بالایی برخوردارند.

چنین محصولاتی فقط به جغجغه کودک و امثال آن محدود نمی شوند. بلکه تنوع وسیعی دارند که فراتر از حد تصور ماست. اسباب بازی هایی مثل پلی جیم و تشک بازی، اسباب بازی موزیکال متحرک نوزاد و امثال آن، در دسته اسباب بازی های موزیکال قرار دارند. اسباب بازی موزیکال چراغ دار نوزاد نیز جزو محبوب ترین اسباب بازی های این دسته است.

اسباب بازی موزیکال نوزاد، ابزاری شادی‌بخش و آموزنده است که به تقویت حواس پنجگانه و مهارت‌های حرکتی کودک کمک می‌کند. با تنوع رنگ‌های جذاب و ملودی‌های دلنشین، این اسباب بازی‌ها محیطی تحریک‌آمیز برای رشد هوش موسیقیایی و هماهنگی چشم و دست فراهم می‌آورند. از عروسک‌های آوازخوان گرفته تا پیانوهای کوچک، هر کدام به نوعی در تعامل اجتماعی و یادگیری علت و معلول نقش دارند. انتخاب اسباب بازی ایمن و مناسب سن، در توسعه خلاقیت و تجسم کودکان نقش بسزایی دارد. این اسباب بازی‌ها، علاوه بر سرگرمی، بستری برای یادگیری مفاهیم اولیه موسیقی و تقویت حافظه ایجاد می‌کنند.

اسباب بازی موزیکال نوزادی

موسیقی را می‌ توان جزو آن هنرهایی دانست که طیف بسیار زیادی از مردم علاقه شدیدی به آن دارند. کودکان هم بر اساس طبیعت ذاتی خود، تمایل زیادی به موسیقی و ابزارهای آن دارند. همین عامل باعث شده تا طی یک دهه گذشته، تعداد زیادی اسباب بازی موزیکال ارزان در بازار عرضه شود که همگی آنها می‌ توانند به نحوی فرزندان شما را مجذوب خود کنند. در ضمن می توانند ساعتها فرزند شما را مشغول کنند.

کودک در دوره نوزادی بیش از زمان دیگری به اسباب بازی های موزیکال نیاز دارد

این اسباب بازی‌ ها شکل ساختاری ویژه‌ ای دارند. به طوری که باعث می‌ شوند تا کودکان به شیوه منحصر به‌ فردی سرگرم شوند. این موضوع در کنار صداها و موزیک‌ های زیبایشان جذابیت بیشتری ایجاد می‌ کنند. برخی از انواع پلی جیم و تشک بازی دارای اکسسوری هایی هستند که موزیکال است و کودک را سرگرم می کنند. بهترین اسباب بازی موزیکال متحرک نوزاد را می توانید از کودک پلاس تهیه کنید.

معرفی اسباب بازی موزیکال 

انواع اسباب بازی موزیکال می‌ تواند تأثیر چشمگیری در آرامش ذهنی و بهبود آرامش کودکان داشته باشند. همین عامل باعث شده تا اسباب بازی موزیکال نوزاد (0-24 ماه) به محبوبیت زیادی برسد. به نحوی که این روزها اغلب والدین به دنبال خرید گیتار، تلفن‌ های گوینده، خرید اسباب بازی موزیکال چراغ دار نوزاد 3 و 6 ماهه و سایر مدل‌ های این محصول باشند.

تکنولوژی‌ های موجود در این حیطه باعث می‌ شود هر ساله مدل‌ های جدیدتری ارائه شوند. ما در این مقاله سعی داریم مروری بر این محصولات داشته و در کنار آن جدیدترین اسباب بازی موزیکال نوزاد و کودک نوپا را معرفی کنیم. بدون شک این موضوع تصمیم‌ گیری را برایتان ساده‌ تر می‌ کند و در خرید اسباب بازی موزیکال متحرک نوزاد، موفق خواهید بود.

آویز تخت نوزاد

زمانی که صحبت از اسباب بازی موزیکال می‌ شود، افراد طیف زیادی از محصولات را در ذهن خود تصور می‌ کنند. اما منظور از اسباب بازی موزیکال نوزاد (0-24 ماه)، مدل‌ هایی است که ضمن ارائه یک حرکت فیزیکی، صداهای دلنشینی هم پخش می‌ کنند.

آویز موزیکال مدل E995A یکی از محصولات با کیفیت برند هولا است

محصولاتی مثل انواع آویز تخت نوزاد، جزو اسباب بازی های موزیکال نوزادی هستند. این اسباب بازی ها نقش مهمی در ایجاد آرامش و کمک به تسهیل خواب نوزاد ایفا می کنند. انواع پلی جیم و تشک بازی نیز جزو وسایل خواب کودک محسوب می شوند و کودک را سرگرم خواهند کرد.

اسباب بازی موزیکال چراغ دار نوزاد

برای مثال تلفن‌، موبایل و تبلت های موزیکال، ضمن نیازمندی به شماره‌ گیری اعداد، موزیک‌ های گوناگونی هم ارائه می‌دهند. این موضوع نه‌ تنها هماهنگی بین چشم و دست کودکان را افزایش می‌دهد، بلکه موسیقی مناسبی را هم پخش می‌ کند. در اسباب بازی‌ های موزیکال نوزاد (0-24 ماه)، باید حتماً صداها با دقت ویژه انتخاب شوند. چرا که صداهای آزاردهنده یا موزیک‌ های نسبتاً بلند، تأثیراتی منفی بر کودکان خواهند داشت.

هماهنگی این موزیک با چراغ‌ ها یا رقص نورهای مختلف، می‌ تواند اثرگذاری و آرامش بیشتری را برای کودکان به همراه داشته باشد. این عامل باعث شده تا در یک دهه گذشته، میزان خرید اسباب بازی موزیکال چراغدار نوزاد 3 و 6 ماهه رشد بیشتری را تجربه کند.

مزایای واکر کودک و اسباب بازی موزیکال نوزاد 

همان گونه که در ابتدا اشاره کردیم، اسباب بازی‌ های موزیکال کودکان مزیت‌ ها و نقاط قوت بسیار زیادی دارند که موجب شده تا تقاضای زیادی برای خرید آنها ایجاد شود. به طوری که بخش زیادی از خریداران به خوبی با تمام این مزیت‌ ها آشنایی ندارند. همین عامل باعث می‌ شود تا در هنگام خرید این محصولات، دقت کافی را خرج نکرده و گزینه نامناسبی خریداری کنند.

اسباب بازی هایی مثل واکر کودک و اسباب بازی های موزیکال، مزایای زیادی دارند. مثل:

 1. تقویت مهارت های تعادلی
 2. افزایش دقت و تمرکز
 3. بهبود مهارت های شناختی

حال که با مزایای اسباب بازی های موزیکال آشنا شدید، شما را به تماشای ویدئوی معرفی این محصولات دعوت می کنیم.

انواع واکر کودک، آویز تخت نوزاد و امثال این اسباب بازی‌ها اگرچه در ظاهر ساده به نظر می‌ رسند، اما می‌ توانند بخش قابل‌ توجهی از ویژگی‌ های روانی کودکان را تقویت کنند. اسباب بازی‌ های موزیکال می‌ توانند شادی و نشاط را جایگزین غم و اندوه کنند. از طرفی دیگر قوه شنیداری و دیداری کودکان را بهبود بخشیده و باعث می‌ شوند کودک حساسیت بهتری نسبت به صداها و اشیای اطراف خود داشته باشد. مزیت دیگری که در این دسته از محصولات به چشم می‌ خورد، ایجاد نظم ذهنی است.

انواع واکر کودک نیز نقش مهمی در تقویت مهارت های حرکتی، هماهنگی اعضای مختلف بدن، بهبود مهارت های تعادلی و تقویت عضلات پا و دست ایفا می کنند.
انواع واکر کودک نیز نقش مهمی در تقویت مهارت های حرکتی، هماهنگی اعضای مختلف بدن، بهبود مهارت های تعادلی و تقویت عضلات پا و دست ایفا می کنند.

اسباب بازی‌ های موزیکال می‌ توانند به نحو معجزه‌ آسایی نظم ذهنی کودکان را بهبود بخشیده و تنش یا آشفتگی آنها را برطرف سازند. این عامل باعث می‌ شود تا خلاقیت و شکوفایی ذهنی کودکان به حداکثر خود رسیده و خلاقیت آنها نیز تقویت شود. این موضوع چنانچه در ماه‌ های ابتدایی عمر کودک بوده و با رقص نورهای مختلف همراه شود، یقیناً نتایج بسیار مؤثرتری را به همراه خواهد داشت. این عامل سبب شده تا خرید اسباب بازی موزیکال چراغ دار نوزاد 3 و 6 ماهه، متقاضیان زیادی را جذب کند. برای سفارش انواع پلی جیم و تشک بازی می توانید به مشاوران وب سایت کودک پلاس مراجعه کنید.

جدیدترین مدل‌های اسباب بازی موزیکال نوزاد و کودک نوپا 

همان گونه که گفتیم، اسباب بازی‌های موزیکال طرفداران و متقاضیان بسیار زیادی دارند. متناسب با این موضوع، تولید کنندگان زیادی وارد عرصه شده‌ا ند و محصولات گوناگونی را تولید کرده‌اند. همین عامل باعث شده تا تنوع بالایی در این حیطه ایجاد شود. به نحوی که قیمت اسباب بازی موزیکال نوزاد در گستره بسیار متنوعی قرار گرفته است.

اسباب بازی ها موزیکال حرکتی کودکان را به راه رفتن تشویق میکنند

افزون بر این موارد، هر روزه مدل‌ های مختلفی از این محصولات ارائه می‌ شود که ویژگی‌ های گوناگونی دارند. ما در ادامه سعی داریم تا جدیدترین مدل‌ های این اسباب بازی‌ ها را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم و به نحوی پروسه خرید و تصمیم گیری را برایتان ساده‌تر کنیم.

 • قطار اسباب بازی ریلی طرح حیوانات مدل (1104-1105) Animal train

این محصول را می‌ توان جزو پر طرفدارترین اسباب بازی موزیکال نوزاد و کودک نوپا در نظر گرفت که تولید شده و در فروشگاه ها موجود است. این محصول ساختار بسیار جذابی دارد و دارای چند خط ریلی مختلف و یک قطار به همراه واگن‌ های آن است. این قطار روی ریل یا خارج از آن حرکت کرده و در حین حرکت، صداهای جذابی پخش می‌ کند.

این صدا یا صدای قطار، می‌ تواند با یک موزیک شاد باشد. چنین صدایی توجه کودک نوپای شما را به سمت خود جذب کرده و او را به سمت این قطار ریلی نشکن حرکت دهد. همین عامل باعث می‌ شود تا این اسباب بازی انتخاب مناسبی برای کودکان باشد. در صورتی که به دنبال خرید انواع اسباب بازی نوزاد مثل واکر کودک هستید، به فروشگاه اینترنتی اسباب بازی کودک پلاس مراجعه نمایید.

 • پیانو اسباب بازی موزیکال طرح خرگوشی کد 3300

این محصول را می‌ توان یک مدل اسباب بازی موزیکال ارزان در نظر گرفت که به‌ شدت میان کودکان محبوبیت دارد. این اسباب بازی یک نوع پیانو به شکل خرگوش است که طرح جذاب آن به‌ تنهایی برای سرگرم کردن کودکان شما کافی است. البته این تنها مزیت آن نیست. چراکه این پیانو دکمه‌ های مختلفی دارد که با ضربه‌ زدن روی هرکدام از آنها، نت و صدای مخصوص آن منتشر می‌ شود.

همین عامل باعث می‌ شود تا کودکان نسبت به پیانو زدن و ایجاد آهنگ‌ های مختلف ترغیب شوند. به طوری که این اسباب بازی می تواند بیش از پیش توجه کودکان و نوزادان را به سمت خود جلب کند. اسباب بازی موزیکال متحرک نوزاد را با قیمتی استثنایی می توانید از فروشگاه های آنلاین اسباب بازی و سرگرمی خریداری نمایید.

 • اسباب بازی سگ موزیکال چراغ دار مدل - 8811-31 Dance Dog

اگر به دنبال خرید اسباب بازی موزیکال چراغدار نوزاد 1 تا 3 سال هستید، یقیناً این محصول می‌ تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این اسباب بازی یک عروسک به شکل سگ است که دکمه‌ های مختلفی روی بدنه خود دارد. این سگ موزیکال یا همان سگ رقاص قابلیت حرکت به جلو و پخش موزیک های شاد را دارد. همچنین قادر پرش به بالا و پایین و تکان دادن گوش های خود می باشد.

سگ موزیکال با قابلیت حرکت و جهش به بالا

این موضوع باعث می‌ شود تا توجه کودکان شما به آن جذب شده و ساعت‌ ها با آن سرگرم شوند. در نتیجه این گروه از محصولات به سادگی در صدر انتخاب‌ های افراد قرار گرفته و به یکی از منحصر به‌ فردترین اسباب بازی‌ های کودکان بدل شده‌اند.

 • کلبه جاگذاری (موزیکال+باطری خور) اسباب بازی هولی تویز مدل 739

این محصول را می‌ توان به‌ عنوان بهترین و کاربردی ترین اسباب بازی موزیکال نوزاد و کودک نوپا دانست. چرا که محصول شرکت معتبر هولی تویز بوده و می‌ تواند تأثیرات مثبتی را بر روی کودک شما بگذارد. کلبه آموزشی و سرگرم کننده هولی تویز یک ساختار مشابه به خانه دارد. به طوری که کودکان باید قطعات هندسی و حیوانات موجود بر روی محصول را از طریق سوراخ‌ های مخصوص آن وارد این کلبه کنند. پس این کار باعث می‌ شود درک کودکان از اشکال هندسی افزایش پیدا کرده و هوش آنها نیز تقویت شود. این کلبه موزیکال بوده و کلیدهای جلوی آن دارای آهنگ‌ های مختلفی است که با کمک آنها می‌ توانید آهنگ‌ های دلنشینی را پخش کنید.

کلبه جای گذاری هولی تویز یکی ابزار آموزشی چند کاره است

تنوع بازی‌ های ممکن با این کلبه باعث شده تا این اسباب بازی ساعت‌ ها کودک شما را سرگرم کند. البته بسیاری از والدین، به قیمت اسباب بازی موزیکال نوزاد هم اهمیت زیادی داده و غالباً چنین محصولاتی را بسیار گران می‌ دانند. اما باید عنوان کنیم که هزینه این کالا در مقایسه با میزان کارایی و البته تأثیرات بی‌ نظیر این محصول بسیار اندک است. همین عامل باعث شده تا تقاضای زیادی جهت خرید آن ایجاد شود. واکر کودک یکی از اسباب بازی های نوزاد مقرون به صرفه است.

 • اسباب بازی جغجغه طرح تخم مرغ تعادلی مدل tumbler doll 979

جغجغه‌ ها را می‌ توان جزو اسباب‌ بازی‌ هایی دانست که نسل‌ های گذشته، خاطرات بسیاری با آن دارند. همین عامل باعث شده تا شرکت‌ های مختلف، نوع جدیدی از این محصولات را بسازند. جغجغه تعادلی هولی تویز مشابه جغجغه‌ های قدیمی است؛ با این تفاوت که ساختاری مشابه تخم مرغ داشته، موزیکال بوده و نشکن می باشد؛ پس می‌ تواند کودکان را بهتر جذب خود کند.

تکان دادن این محصول می‌ تواند باعث پخش صداهای گوناگونی شود که در نوع خود برای کودکان جذابیت زیادی دارد. افزون بر این موارد، قیمت این مدل از محصولات نسبت به نمونه‌ های دیگر بسیار اندک است. لذا اگر به دنبال خرید اسباب بازی موزیکال ارزان هستید، این جغجغه می‌ تواند انتخاب مناسبی باشد.

خرید اسباب بازی موزیکال

اسباب بازی‌ های موزیکال را می‌ توان جزو بهترین و البته شاخص‌ ترین محصولاتی دانست که در طی چند دهه گذشته توجه کارشناسان و متخصصان را به سمت خود جلب کرده است. این مدل محصولات، مزیت‌ های قابل‌ توجهی به همراه داشته و به نحو مؤثری ذهن و روان کودک را تحت تأثیر خود قرار می دهند. همین عامل باعث شده تا بسیاری از والدین، به دنبال خرید اسباب بازی موزیکال نوزاد باشند. با این حال تنوع زیاد باعث سردرگمی آنها می‌ شود.

جغجغه تخم مرغی هولی تویز مناسب برای گاگله کردن و سرگرم شدن کودک

در قیمت گذاری این محصولات عوامل متعددی دخیل هستند مثل سایز، کیفیت، برند تولید کننده، کارآیی (قابلیت های محصول)، 

نتیجه گیری

این گروه از اسباب بازی های موزیکال می توانند اکثر سلیقه ها را پوشش دهند مانند: بلز که با ضربات کودک مرتبط است، پیانو و تلفن های موزیکال که هم باتری خور هستند و هم جنبه آموزشی دارند، واکرها که هم موزیکال هستند و هم به راه رفتن کمک می کنند، عروسک های رقاص که بغیر از ملودی های زیبا قابلیت انجام حرکات متنوع را دارند و نمونه های جذاب دیگر. شاید بتوان یکی از مهم ترین مزایای این محصولات را سرگرم کنندگی بالای آنها برای نوزادان دانست زیرا نوزادان توانایی انجام کار خاصی را ندارند و اگر بتوان لحظات مفرحی را برای آنها رقم یک اتفاق جالب است.

ما در فروشگاه کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا بهترین مدل‌ های اسباب بازی موزیکال کودک را در اختیار شما قرار داده و با قیمت‌ های مناسبی آن‌ها را عرضه کنیم. اگر به دنبال خرید اینترنتی اسباب بازی موزیکال ارزان هستید، می‌ توانید از طریق لیست بالا محصول موردنظر خود را انتخاب کنید. انواع اسباب بازی هایی که برای کودکان زیر 5 سال تولید شده اند، هر کدام مزایای مختلفی در رشد او ایفا می کنند. برای مثال انواع واکر کودک، نقش مهمی در بهبود مهارت های حرکتی ایفا می کنند. اسباب بازی موزیکال نوزاد نیز به تقویت دقت و تمرکز کودک کمک می کنند. در صورتی که به دنبال اسباب بازی موزیکال برای فرزند نوزاد خود هستید، آویز تخت نوزاد را به شما پیشنهاد می دهیم.

سوالات پیرامون خرید اسباب بازی موزیکال نوزادی

انواع اسباب بازی موزیکال نوزادی کدام اند؟
آویز تخت نوزاد اسباب بازی موزیکال چراغ دار نوزاد
اسباب بازی‌ های موزیکال می‌ توانند شادی و نشاط را جایگزین غم و اندوه کنند. از طرفی دیگر قوه شنیداری و دیداری کودکان را بهبود بخشیده و باعث می‌ شوند کودک حساسیت بهتری نسبت به صداها و اشیای اطراف خود داشته باشد.
انواع واکر کودک نیز نقش مهمی در تقویت مهارت های حرکتی، هماهنگی اعضای مختلف بدن، بهبود مهارت های تعادلی و تقویت عضلات پا و دست ایفا می کنند.
پیانو اسباب بازی موزیکال طرح خرگوشی کد 3300