بن تن (Ben 10)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

بن تن

بن تن؛ یکی از شخصیت های انیمیشنی محبوب در بین کودکان و نوجوانان است. این شخصیت بیشتر در بین نسل جدید و نوجوانان متولد شده در دهه 80 شمسی محبوبیت دارد. بن تن یک پسر بچه 10 ساله با نام کامل بنجامین تنیسون می باشد، که جریان ماجراجویی اش در قالب یک سریال ساخته شده است. ماجرا از زمانی آغاز می شود که در پی جنگ و جدل صورت گرفته بین موجودات فضایی در سیارات دیگر، یک ساعت مچی جادویی به سمت سیاره زمین پرتاب می شود و به مچ دست بن 10 می چسبد. بعد از بدست آوردن آن ساعت جادویی، به این پسر بچه جسور و شجاع، ماموریتی داده می شود. او موظف است زمین و ساکنان آن را از شر آن دسته از موجودات فرازمینی که شرور و سلطه جو هستند، در امان نگه دارد. در این ماموریت پدر بزرگ او و همچنین دوستش با او همراهی می کنند.

فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-09
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-09
540,000 تومان
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 09؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-03
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-03
545,000 تومان
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 03؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-10
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-10
%5 575,000
545,000 تومان
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 10؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 11 عددی آیتم 2306
فیگور موجودات بن تن 11 عددی آیتم 2306
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 2306؛ دارای 11 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
مچ بند بن تن با دو آدمک مدل 053
مچ بند بن تن با دو آدمک مدل 053
ــــــ ناموجود ــــــ
مچ بند بن تن با دو آدمک مدل 053 برای بعد از 3 سالگی مناسب است.
ساعت اسباب بازی بن تن مدل 022
ساعت اسباب بازی بن تن مدل 022
ــــــ ناموجود ــــــ
ساعت اسباب بازی بن تن مدل 022 دارای 200 گرم وزن می باشد.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-02
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-02
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 02؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-01
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-01
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 01؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-04
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-04
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 04؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-08
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-08
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 08؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-06
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-06
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 06؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-07
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-07
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 07؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-05
فیگور موجودات بن تن 5 عددی مدل 0854A-05
ــــــ ناموجود ــــــ
فیگور موجودات بن تن مدل 0854 کد 05؛ دارای 5 عدد فیگور می باشد. اعضای این فیگورها حرکتی هستند.

بن تن یک انیمیشن امریکایی و درباره یک پسر ده ساله است که می تواند با استفاده از یک شیء شبیه به ساعت که بر اثر درگیری موجوات فضایی به زمین پرتاب شده، به موجودات فضایی تبدیل شود و قصه های هیجان انگیزی را خلق کند. سری های مختلفی از این کارتون ساخته شده و پسربچه ها و دختربچه های کشورهای گوناگون را به خود جذب کرده است.

در وبسایت کودک پلاس می توانید مدل هایی از شخصیت کارتونی بن تن را مشاهده کنید و بهترین نمونه را برای کودک نازنین خود خریداری نمایید. لازم به ذکر است که اسباب بازی بن تن می تواند یک هدیه عالی برای پسربچه ها در سنین کودکی باشد.

انیمیشن "بن 10" یک سریال انیمیشنی محبوب است که اولین بار در سال ۲۰۰۵ در شبکه کارتون نت پخش شد. داستان این انیمیشن در مورد پسربچه‌ای به نام بن تن است که به دلیل داشتن یک دستگاه فضایی قدرتمند به نام اُمنیتریکس، قادر به تبدیل شدن به انواعی از ایجادات بیگانه است. با کمک این دستگاه، بن و دوستانش در مقابل تهدیدات بیگانه و شروران مبارزه می‌کنند.

 بن تن یک پسربچه شجاع و پرانرژی است که با تلاش و پشتکار خود، موفق شده است تبدیل به یکی از قهرمانان برتر دنیای انیمیشن شود. بن دارای شخصیت قوی، دلسوزی، دلاوری و هوشیاری است و با این که گاهی اوقات در مسیر خود با مشکلاتی روبرو می‌شود، با کمک دوستانش به راحتی از آن‌ها عبور می‌کند و به همین دلیل در دنیای انیمیشن محبوبیت فراوانی دارد. شخصیت های حاضر در انیمیشن بن تن در قالب اسباب بازی با مدل 02-0854A و مدل 03-0854A را می توانید از سایت کودک پلاس خریداری کنید. 

ویژگی ها و خصوصیات شخصیت های انیمیشن بن تن

شخصیت های انیمیشن بن تن دارای ویژگی ها و نشانه های منحصر به فردی هستند که آن ها را از یکدیگر متمایز می کنند. در زیر به برخی از مهمترین نشانه های شخصیت های اصلی انیمیشن بن تن اشاره می کنم:

 1. بن تن (Ben Tennyson): شجاع، دلاور، خلاق و پرانرژی است. مهمترین نشانه او، دستگاه امنیتریکس است که به وسیله آن می تواند به ایجادات بیگانه تبدیل شود. او شخصیت اصلی این انیمیشن می‌باشد که با استفاده از دستگاه امواج مغزی به نام Omnitrix، می‌تواند تبدیل شود به انواع مختلفی از ابرقهرمانان برای مبارزه با جنایتکاران و موجودات فضایی. بن تن دارای مهارت‌هایی مانند قدرت بدنی بالا، استعداد در برقراری ارتباط با حیوانات و موجودات، و استفاده از تفنگ‌ها و ابزارهای مختلف است.

 1. جیوی (Gwen Tennyson): دوست داشتنی، شاداب و خلاق است. مهمترین نشانه او، توانایی کنترل کردن و تغییر شکل اشیاء مختلف است. جیوی دختر دایی بن تن است که از قدرت‌های روانی استفاده می‌کند. او دارای قدرت‌هایی مانند تحریک شیمیایی، تغییر شکل، و استفاده از ابزارهای مختلف می‌باشد.

 2. کوآترو: مرموز، سرد، قوی و باورپذیر است. مهمترین نشانه او، توانایی کنترل کردن چهار بازوی خود است.

 3. هیت: دانا، بزرگسال، محتاط و باورپذیر است. مهمترین نشانه او، دستگاه از دست نرفتن است که به وسیله آن می تواند به دنیای دیگر سفر کند.

 4. کوچولو (Kevin Levin): دوست بن تن است که قدرت تبدیل شکل به مواد مختلفی را دارد. او می‌تواند به هر نوع ماده‌ای تبدیل شود و دارای مهارت‌هایی مانند استفاده از ابزارهای مختلف و قدرت بدنی بالا است.

 5. ماکس (Max Tennyson): پدر بن تن است و یکی از سابقه‌داران سازمان Plumbers می‌باشد. او دارای دانش و تجربه بسیار زیاد در مبارزه با موجودات فضایی و جنایتکاران است.

 6. آزمایشگاه (Azimut): یکی از شخصیت‌های کوچک این انیمیشن است که طراح دستگاه Omnitrix است. او دارای دانش بسیار زیاد در زمینه فیزیک و تکنولوژی است.

 7. ویلگکس (Vilgax): دشمن اصلی بن ت

این نشانه ها تنها یکی از بسیاری از ویژگی های شخصیت های انیمیشن بن تن هستند و هر کدام از شخصیت ها دارای ویژگی ها و توانایی های یکتایی هستند که آن ها را از دیگر شخصیت ها متمایز می کنند.

محبوب ترین شخصیت انیمیشن بن تن

محبوبیت شخصیت های انیمیشن بن تن بستگی به سلیقه و ترجیحات هر فرد دارد و نمی توان به صورت قطعی به شخصیتی اولویت بیشتری داد. با این حال، شخصیت بن تن به عنوان شخصیت اصلی و قهرمان انیمیشن، به طور کلی از جمله محبوب ترین شخصیت های انیمیشن بن تن است. علاوه بر او، شخصیت های دیگری همچون جیوه، کواترو، هیت و توربو استار به عنوان شخصیت های محبوب دیگر این انیمیشن شناخته شده اند.

طرفداران انیمیشن بن تن شامل افرادی با گروه سنی مختلف و از جمله کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان هستند. بن تن یک انیمیشن پرطرفدار و محبوب است و افراد با سلیقه‌های گوناگون از طرفداران آن هستند.

با توجه به اینکه انیمیشن بن تن در دهه 2000 میلادی شروع به پخش شد، بنابراین اکثر طرفداران این انیمیشن افرادی هستند که در دهه های 90 و 2000 میلادی به دنیا آمده اند و این انیمیشن را در دوران کودکی و نوجوانی خود تماشا کرده‌اند. با این حال، با توجه به اینکه انیمیشن هنوز هم در حال پخش و انتشار است، افرادی از گروه سنی مختلف ممکن است به عنوان طرفداران بن تن شناخته شوند. همچنین، برخی افراد همیشه به این انیمیشن و شخصیت های آن علاقه مند هستند و می توانند از گروه سنی مختلفی باشند.

اسباب بازی با طرح انیمیشن بن 10

اسباب بازی های مربوط به انیمیشن و شخصیت بن تن از جمله محبوب ترین اسباب بازی های مرتبط با این انیمیشن هستند. برخی از پرطرفدارترین اسباب بازی های مربوط به این انیمیشن شامل موارد زیر می شوند:

 1. اسباب بازی های فضایی بن تن که شامل فضاپیماها، روبات ها و هواپیماهایی با طرح بن تن هستند.

 2. اسباب بازی های تبدیل شونده بن تن که شامل فیگور هایی هستند که از یک شخصیت به شخصیت دیگری تبدیل می شوند، به طور مثال، بن تن به چهار بازویی یا هیت به اتومبیل.

 3. اسباب بازی های بن تن با قدرت های مختلف که شامل بن تن با قدرت آتش، بن تن با قدرت یخ و بن تن با قدرت نور هستند.

 4. اسباب بازی های اکشن بن تن که شامل فیگور هایی هستند که با حرکات اکشن و دستگاه های خاص مجهز شده اند.

همچنین، بسیاری از اسباب بازی های مرتبط با این انیمیشن شامل ساختنی ها، پازل ها، بازی های کامپیوتری و بازی های جدولی هستند که همه با طرح شخصیت های بن تن ساخته شده اند.