فیلتر


گیتار، بلز، ارگ و میکروفن اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898 پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898

پیانو موزیکال طرح قطار مدل 898

(3.93) | (امتیاز این محصول)
279,000 تومان
اسباب بازی آموزشی بلز Bells toy 15 notes(خارجی اصلی) اسباب بازی آموزشی بلز Bells toy 15 notes(خارجی اصلی)

اسباب بازی آموزشی بلز Bells toy 15 notes(خارجی اصلی)

(3.59) | (امتیاز این محصول)
485,000 تومان
راديو ضبط باطری خور همراه با میکروفون مدل 5804 راديو ضبط باطری خور همراه با میکروفون مدل 5804

راديو ضبط باطری خور همراه با میکروفون مدل 5804

(3.47) | (امتیاز این محصول)
585,000 تومان
کیبورد اسباب بازی 61 کلید مدل Q-888A

کیبورد اسباب بازی 61 کلید مدل Q-888A

(3.38) | (امتیاز این محصول)
1,280,000 %8
1,180,000 تومان
پیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33A پیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33A

پیانو اسباب بازی طرح شیر مدل 855-33A

(3.33) | (امتیاز این محصول)
345,000 %17
285,000 تومان
پیانو اسباب بازی مدل A06

پیانو اسباب بازی مدل A06

(3.26) | (امتیاز این محصول)
480,000 تومان
بلز(پیانو) اسباب بازی بچه گانه مدل YL1022-12CA

بلز(پیانو) اسباب بازی بچه گانه مدل YL1022-12CA

(2.6) | (امتیاز این محصول)
685,000 تومان
ارگ اسباب بازی کودک مدل  3738-Electronic Keyboard ارگ اسباب بازی کودک مدل  3738-Electronic Keyboard

ارگ اسباب بازی کودک مدل 3738-Electronic Keyboard

(3.46) | (امتیاز این محصول)
تماس بگیرید
میکروفن اسباب بازی موزیکال-پایه دار طرح دخترانه HAPPY میکروفن اسباب بازی موزیکال-پایه دار طرح دخترانه HAPPY

میکروفن اسباب بازی موزیکال-پایه دار طرح دخترانه HAPPY

(3.38) | (امتیاز این محصول)
تماس بگیرید
گیتار فانتزی بزرگ اسباب بازی AMT گیتار فانتزی بزرگ اسباب بازی AMT

گیتار فانتزی بزرگ اسباب بازی AMT

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی گیتار فانتزی کوچک آواتویز AMT اسباب بازی گیتار فانتزی کوچک آواتویز AMT

اسباب بازی گیتار فانتزی کوچک آواتویز AMT

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
گیتار اسباب بازی فوتبالی بزرگ AMT گیتار اسباب بازی فوتبالی بزرگ AMT

گیتار اسباب بازی فوتبالی بزرگ AMT

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی گیتار کلاسیک بزرگ AMT اسباب بازی گیتار کلاسیک بزرگ AMT

اسباب بازی گیتار کلاسیک بزرگ AMT

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
گیتار کلاسیک کوچک AMT گیتار کلاسیک کوچک AMT

گیتار کلاسیک کوچک AMT

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بلز آموزشی کودک مدل 909 شرکت هولی تویز بلز آموزشی کودک مدل 909 شرکت هولی تویز

بلز آموزشی کودک مدل 909 شرکت هولی تویز

(4.5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی بلز کودک هولی تویز مدل 856 اسباب بازی بلز کودک هولی تویز مدل 856

اسباب بازی بلز کودک هولی تویز مدل 856

(4) | (امتیاز این محصول)
به زودی
پیانو طرح حیوانات (میمون) هولی تویز مدل 3137 پیانو طرح حیوانات (میمون) هولی تویز مدل 3137

پیانو طرح حیوانات (میمون) هولی تویز مدل 3137

(4) | (امتیاز این محصول)
به زودی
اسباب بازی گیتار فوتبالی کوچک آوا AMT اسباب بازی گیتار فوتبالی کوچک آوا AMT

اسباب بازی گیتار فوتبالی کوچک آوا AMT

(4) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بلز کودک زیره چوبی 8 نت بلز کودک زیره چوبی 8 نت

بلز کودک زیره چوبی 8 نت

(5) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
اسباب بازی گیتار موزیکال هولی تویز مدل 3111ABCD اسباب بازی گیتار موزیکال هولی تویز مدل 3111ABCD

اسباب بازی گیتار موزیکال هولی تویز مدل 3111ABCD

(5) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
پیانو اسباب بازی بچه گانه مبلی

پیانو اسباب بازی بچه گانه مبلی

(5) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
1 2 3 4

خرید آنلاین انواع وسایل موسیقی اسباب بازی

موسیقی را می‌توان یکی از بهترین حیطه‌هایی در نظر گرفت انسان از همان دوره کودکی با آن انس می‌گیرد. این نوای جادویی می‌تواند به طرز چشمگیری موجب افزایش آرامش روانی و کاهش تنش‌های درونی شود. همین عامل باعث شده تا در طی سال‌های گذشته، انواع مختلفی از آلات موسیقی کودکان ایجاد شود که هرکدام از آنها به نحوی می‌توانند موجب آرامش خاطر کودکان شده و آنها را با موسیقی آشنا کنند.

از جمله این وسایل می‌توان به بلز و ارگ اسباب بازی، گیتار و پیانو پایه دار دخترانه، میکروفون اسباب بازی و … اشاره کرد. هر یک از این محصولات به نحوی می‌توانند باعث جذب کودکان و افزایش علاقه آنها به موسیقی شوند. همین عامل باعث شده تا طیف زیادی از والدین، به دنبال خرید آلات موسیقی کودکان باشند.

با این اوصاف باید عنوان کنیم که تنوع و پراکندگی این محصولات باعث شده تا یافتن آنها در یک مکان متمرکز، اندکی دشوار به نظر برسد. بر همین مبنا والدین سعی می‌کنند تا یک فروشگاه وسایل موسیقی بچگانه را یافته و تمام خریدهای خود را از آن انجام دهند.

ما در ادامه این متن نه تنها چنین فروشگاهی را به شما معرفی می‌کنیم، بلکه مرور واضحی بر انواع آلات موسیقی کودکان داشته و جنبه‌های مختلف هرکدام را هم خدمت شما عزیزان بیان می‌کنیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید این محصولات بی‌نظیر هستید، بهتر است حتماً ما را تا انتها همراهی کنید.

 

معرفی آلات موسیقی کودکان 

زمانی که حرف از آلات موسیقی به میدان می‌آید، اغلب افراد تصور می‌کنند که منظور همان گیتار، ارگ و موارد این‌چنینی است؛ اما باید عنوان کنیم هر چیزی که مربوط به اجرای موسیقی و انس‌گرفتن کودکان با آن باشد، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرد. به همین جهت میکروفون‌ها، پیانو های پایه دار و موارد مشابه هم جزو این دسته‌بندی قلمداد می‌شوند.

آلات موسیقی کودکان راهی برای تشخیص استعداد آنها

در واقع کلیه محصولاتی که در زمینه تداعی‌سازی، اجرا یا گوش‌دادن به موسیقی برای کودکان تولید شده باشد، به نحوی بخشی از این دسته بوده و می‌تواند تأثیرات چشمگیری را بر روان کودکان داشته باشد. همین عامل باعث شده تا گستردگی این حیطه بسیار زیاد باشد.

مزایای آلات موسیقی کودکان 

آلات موسیقی کودکانه یکی از بهترین مدل‌های اسباب بازی است که می‌تواند تأثیرات بسیار چشمگیری بر ذهن و روان کودکان داشته باشد. همین عامل باعث شده تا گروه زیادی از والدین، به طور پیوسته در پی خرید آلات موسیقی کودکان باشند. با این حال بخش بیشتری از این جامعه هم به‌خوبی با مزایا و ویژگی‌های آنها آشنایی نداشته و دلیل محبوبیت این مدل از تولیدات را نمی‌دانند.

این موضوع در حالی است که استفاده از این محصولات در دوران کودکی می‌تواند تأثیرات بسیار چشمگیری بر سلامت روانی کودکان داشته باشد. نخستین مزیتی که این محصولات با خود به همراه دارند، کاهش فشارهای عصبی و استرس کودکان است. این استرس می‌تواند در دراز مدت تأثیرات بسیار منفی را بر روی ذهن کودک گذاشته و به نحوی سلامت او را تحت‌تأثیر قرار دهد.

با این حال اسباب‌بازی‌های مربوط به موسیقی می‌تواند علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان شما، باعث کاهش تنش‌های درونی و آرامش بیشتر آنها شود. از طرفی دیگر این اسباب‌بازی‌ها به دلیل ساختار خود می‌توانند به رشد بهتر مغز کمک کنند. در واقع کودکان بایستی برای نواختن آهنگ‌ها و نت‌های مختلف، آنها را به‌خاطر بسپارند. همین عامل موجب بهبود مغز و تقویت حافظه آنها خواهد شد. از طرفی دیگر استفاده مداوم از این محصولات باعث افزایش تمرکز و رشد مهارت‌های شنیداری کودکان می‌شود.

مازاد بر این، نواختن صحیح آنها می‌تواند تا حد زیادی در افزایش اعتمادبه‌نفس مؤثر باشد. مجموع این موارد در کنار همدیگر باعث شده تا در طی سال‌های گذشته، تولید و استفاده از انواع وسایل موسیقی کودکان نظیر بلز و ارگ اسباب بازی، گیتار و پیانو پایه دار دخترانه، میکروفن اسباب بازی و… رشد چشمگیری را تجربه کند. حتی این محبوبت باعث شده تا در طی دهه‌های گذشته، مراکز تخصصی تولید و انواع فروشگاه وسایل موسیقی بچه گانه پا به عرصه وجود بگذارند که به نوبه خود نشان از محبوبیت این حیطه دارد. 

بهترین مدل‌های وسایل موسیقی بچه گانه 

همان‌گونه که اشاره کردیم، میزان خرید آلات موسیقی کودکان رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است. این موضوع تنوع بی‌نظیری را در این حیطه خلق کرده که تا حد زیادی موجب سردرگمی والدین شده است. به نحوی که هر زمان وارد یک فروشگاه وسایل موسیقی بچه گانه می‌شوند، با انبوهی از انتخاب‌ها مواجه خواهند شد و نمی‌دانند که کدام محصول دقیقاً برای کودک آنها مناسب است. ما در این بخش قصد داریم تا تعدادی از بهترین و ایده‌آل‌ترین مدل‌های اسباب بازی موزیکال را خدمت شما عزیزان ذکر کرده و بدین ترتیب پروسه تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر کنیم.

بلز کودک زیره چوبی 8 نت belz 8 note animal

بلز را می‌توان یکی از انواع آلات موسیقی موردعلاقه کودکان دانست. این وسیله از تعدادی نت تشکیل شده که بر روی یک بدنه به شکل تمساح قرار گرفته‌اند. به همراه این بلز طرح حیوانات، دو مضراب چوبی هم ارائه می‌شود. کودکان می‌توانند به‌سادگی این مضراب‌ها را در دست گرفته و بر روی نت‌ها ضربه بزنند.

بلز ها جزو اولین آلات موسیقی هستند که برای کودک خریداری می شوند

با این کار آنان می‌توانند نواختن یک آهنگ جدید را یاد بگیرند. این موضوع به نوبه خود تأثیرات مثبتی را بر روی روان آنها داشته و تا حدود زیادی در شکوفایی خلاقیت و تقویت حافظه‌شان هم مؤثر خواهد بود.

بلز 15 نوت زیره چوبی مناسب برای آموزش

بلز جزو اسباب بازی های موزیکال کوبه ای به شمار می آید که کودکان برای شنیدن صدای های مختلف آن، باید بر روی ساز ضربه بزنند. این بلز اسباب بازی؛ اسکلت چوبی مستطیلی دارد، دارای 15 نت  فلزی و دو دسته چوبی مستحکم برای ضربه زدن می باشد.

اسباب بازی بلز ابزاری مناسب جهت آموزش الفبای موسیقی به کودکان است. این اسباب بازی آموزشی علاوه بر جنبه سرگرمی، در پرورش حس اعتماد به نفس و تقویت نیروی شنوایی نیز موثر است. بلز در مراکز آموزشی و مهد کودک ها به عنوان ساز مقدماتی برای کودکان در نظر گرفته می شود.

رادیو ضبط باطری‌خور همراه با میکروفون مدل 5804

اگر به دنبال یک میکروفون اسباب بازی باشید، یقیناً این محصول می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این اسباب بازی بی‌نظیر دارای یک ضبط باطری‌خور است که آهنگ‌های مختلفی را در خود دارد. مازاد بر این شما می‌توانید به‌وسیله یک کابل aux موبایل خود را به آن متصل کرده و آهنگ موردنظر را هم از آن پخش کنید.

همه کودکان دوست دارند خوانندگی با میکروفن را تمرین کنند

از طرفی دیگر میکروفون همراه آن می‌تواند به طور مستقیم صداها را پخش کند. همین عامل اجازه می‌دهد تا یک ابزار تمام‌عیار برای سرگرمی کودکان و البته افرادی باشد که به خوانندگی علاقه زیادی دارند.

ارگ اسباب بازی کودک مدل 3738-Electronic Keyboard

ارگ‌های اسباب بازی در طی چند دهه گذشته محبوبیت بسیار زیادی را کسب کرده است. این محصول یکی از ایده‌آل‌ترین نمونه‌های عرضه شده در بازار است. به‌گونه‌ای که دارای ۴۴ کلید مختلف بوده که هرکدام از آنها نوع خاصی از نت‌ها را پخش می‌کنند. مازاد بر این دکمه‌های مختلفی برای تنظیم و تغییر صدا در آن وجود دارد.

همین عامل باعث شده تا این ساز بتواند به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر کودکان را سرگرم کرده و اوقات زیبایی را برای آنها خلق کنند. این محصول به همراه نمونه قبلی، بهترین گزینه‌ برای افرادی است که به دنبال خرید بلز و ارگ اسباب بازی هستند.

پیانو موزیکال طرح خرگوش 3300

این اسباب بازی را می‌توان یکی دیگر از جذاب‌ترین مدل‌هایی دانست که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. این محصول دارای شکل جذابی است که می‌تواند کودکان را به سمت خود جلب کند. از طرفی دیگر این پیانو دکمه‌های مختلفی دارد که با فشار دادن هرکدام از آنها آهنگ‌های گوناگونی پخش می‌شود.

پیانو خرگوشی مدل 3300 پرفروش ترین اسباب بازی آموزشی موزیکال برای خردسالان

 افزون بر این موارد، پیانوی مذکور صدای نوزاد، حیوانات و موارد مشابه را هم دارد که برای قوه شنیداری کودکان بسیار مؤثر است. همین عامل باعث شده تا این محصول برای کودکان جذابیت بالایی داشته باشد.

میکروفون پایه دار طرح اسپایدرمن مدل 5361

این مدل از میکروفون‌های پایه دار را می‌توان یکی از محصولات منحصربه‌فردی دانست که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. روی بدنه این میکروفون، لامپ‌های مختلفی قرار گرفته است. مازاد بر این، چراغ‌های رنگارنگی بر روی آن قرار دارد که می‌توانند صداهای گوناگونی را هم پخش کنند.

موضوع دیگری که موجب جذابیت این مدل شده، قابلیت اتصال به تلفن‌های هوشمند است. به‌گونه‌ای که می‌توانید آهنگ‌های دلخواه کودک را هم از طریق آن پخش کنید. این موضوع به نوبه خود باعث می‌شود تا دامنه کاربردهای آن افزایش پیدا کند؛ لذا اگر به دنبال خرید میکروفون اسباب بازی هستید، حتماً این محصول را هم در لیست بررسی خود قرار دهید.

خرید آلات موسیقی کودکان

همان‌گونه که تا به این لحظه دریافته‌اید، اسباب بازی موسیقی کودکانه مزایا و البته انواع مختلفی دارند. این دسته از محصولات می‌توانند طیف زیادی از تأثیرات مثبت را بر روی ذهن و روان کودکان شما قرار دهند. همین عامل باعث شده تا در طی چند سال گذشته، تقاضای زیادی برای خرید آلات موسیقی کودکانه ایجاد شده و تعداد زیادی فروشگاه وسایل موسیقی بچه گانه هم تأسیس شود.

هرکدام از این فروشگاه‌ها انواع مختلفی از اسباب‌بازی‌ها نظیر بلز و ارگ اسباب بازی، گیتار و پیانو پایه دار دخترانه، میکروفن اسباب بازی و… را عرضه می‌کنند. ما در فروشگاه کودک پلاس سعی کرده‌ایم تا تمام این محصولات را به‌صورت یک‌جا خدمت مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تمام تلاش ما بر این بوده که بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها را به کاربرانمان ارائه داده و از این طریق رضایت حداکثری آنها را به دست آوریم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید آلات موسیقی کودکان هستید، می‌توانید از طریق لیست زیر مدل و محصول دلخواه خود را انتخاب کرده و آن را به سبد خریدتان اضافه کنید.