فیلتر


تفنگ شارژی تیر اسفنجی و ژله ای، توپی و رگباری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تفنگ تیر پرتابی بدنه شفاف مدل 74-648

تفنگ تیر پرتابی بدنه شفاف مدل 74-648

(4.5) | (امتیاز این محصول)
285,000 %26
210,000 تومان
تفنگ تیر فومی رگباری و شارژی مدل SB585 تفنگ تیر فومی رگباری و شارژی مدل SB585

تفنگ تیر فومی رگباری و شارژی مدل SB585

(3.6) | (امتیاز این محصول)
2,100,000 %17
1,750,000 تومان
تفنگ اسباب بازی به همراه ماسک و لباس طرح جنگی مدل 959B

تفنگ اسباب بازی به همراه ماسک و لباس طرح جنگی مدل 959B

(3.5) | (امتیاز این محصول)
980,000 %20
780,000 تومان
تفنگ پوکه پران دو لول مدل 9950

تفنگ پوکه پران دو لول مدل 9950

(3.5) | (امتیاز این محصول)
780,000 %22
610,000 تومان
تفنگ تیر اسفنجی موزیکال لیزر دار مدلxh333 تفنگ تیر اسفنجی موزیکال لیزر دار مدلxh333

تفنگ تیر اسفنجی موزیکال لیزر دار مدلxh333

(3.38) | (امتیاز این محصول)
570,000 تومان
تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069 تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069

تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069

(3.24) | (امتیاز این محصول)
495,000 تومان
تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648 تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648

تفنگ اسباب بازی دو کاره (پرتاب توپ+آب پاش) مدل 648

(3.21) | (امتیاز این محصول)
420,000 %8
385,000 تومان
کلت پوکه پران تیر پرتابی همراه با صدا خفه کن مدل 21-998 کلت پوکه پران تیر پرتابی همراه با صدا خفه کن مدل 21-998

کلت پوکه پران تیر پرتابی همراه با صدا خفه کن مدل 21-998

(3.2) | (امتیاز این محصول)
395,000 %13
345,000 تومان
تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال

تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال

(3.07) | (امتیاز این محصول)
485,000 تومان
تفنگ توپ پرتابی طرح دایناسور مدل 88-648

تفنگ توپ پرتابی طرح دایناسور مدل 88-648

(3) | (امتیاز این محصول)
880,000 تومان
تفنگ تیر پرتابی همراه با آدمک فضایی مدل 80155 تفنگ تیر پرتابی همراه با آدمک فضایی مدل 80155

تفنگ تیر پرتابی همراه با آدمک فضایی مدل 80155

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر فومی سایز کوچک مدل 59-648

تفنگ تیر فومی سایز کوچک مدل 59-648

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ دو کاره طرح کلت مدل 53-648

تفنگ دو کاره طرح کلت مدل 53-648

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر اسفنجی بدنه شفاف مدل 72-648

تفنگ تیر اسفنجی بدنه شفاف مدل 72-648

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ تیر پرتابی (اسفنجی) بدنه شفاف مدل 71-648

تفنگ تیر پرتابی (اسفنجی) بدنه شفاف مدل 71-648

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
تفنگ توپ پرتابی اسباب بازی (طرح جدید) مدل 55-648 تفنگ توپ پرتابی اسباب بازی (طرح جدید) مدل 55-648

تفنگ توپ پرتابی اسباب بازی (طرح جدید) مدل 55-648

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
1 2 3 4 5 6 7

خرید تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی بی‌ خطر در بین پسر بچه‌ ها رواج زیادی دارد. همچنین یکی از محبوب‌ ترین اسباب بازی‌ های پسرانه است که دارای مدل‌ های متنوعی می باشد. البته لازم به ذکر است که این اسباب بازی لزوما برای پسر بچه‌ ها طراحی نمی‌ شود، بلکه در صورتی‌ که دختر بچه‌ ها به بازی کردن با تفنگ اسباب بازی علاقمند هستند، می توان برای آنها نیز خریداری کرد. مکانیزم مسلح شدن این نوع تفنگ ها هم دستی می باشد و هم نمونه اتوماتیک دارد که این مدل؛ اکثرا تفنگ شارژی هستند. نمونه های شارژی معمولا قابلیت شلیک پشت سر هم را دارند که تفنگ تیر ژله ای رگباری یکی از معروف ترین آنهاست. این نوع تفنگ ها که بی خطر هستند در سایز های مختلف عرضه می شوند بعنوان مثال زمانی که کودکان بزرگتر بخواهند از این تفنگ ها استفاده کنند تفنگ تیر اسفنجی بزرگ یکی از بهترین پیشنهاد هاست چون هم به اشخاص و اشیا آسیب نمی رساند و هم حس شلیک گلوله و تیراندازی را بخوبی منتقل می کند.

تفنگ های تیر ژله ای بی خطر و سرگرم کننده هستند

با خرید آنلاین تفنگ بزرگ رگباری هیجانی می‌ توان کودکان را سر ذوق آورد و به آنها حس قدرتمند بودن داد. از آنجا که کودکان خصوصا پسر بچه‌ ها به دزد و پلیس بازی و بازی‌ های جنگی علاقه زیادی دارند، تولید کنندگان اسباب بازی، در صدد طراحی و تولید انواع تفنگ‌ های بی‌ خطر و جذاب برآمده‌اند. تفنگ تیر ابری و اسفنجی، تفنگ توپی و تفنگ تیر ژله ای ارزان و گران همگی جزو گروه تفنگ اسباب بازی بی خطر می باشند.

انواع تفنگ اسباب بازی برای کودکان

تفنگ های اسباب بازی از نظر نوع تیرشان به دو گروه بی خطر و خطرناک تقسیم می شوند که گروه دوم مناسب کودکان با سنینی بالاتر است. مهم ترین تفنگ گروه دوم؛ تفنگ های ساچمه ای هستند که در بخش مربوط به آنها در سایت کودک پلاس به صورت کامل با آنها آشنا می شوید.

تفنگ اسباب بازی بی خطر

تفنگ اسباب بازی بی خطر از نظر نوع تیر پرتابی انواع مختلفی دارد که زیر فهرست وار به آنها اشاره شده است:

  • تفنگ تیر ابری و اسفنجی
  • تیر ژله‌ای
  • تفنگ توپی
  • تفنگ‌ آب پاش
  • تفنگ ترقه ای

که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم.

تفنگ های تیر پرتابی ژله ای و اسفنجی

این تفنگ های ایمن دارای نمونه هایی هستند که از هر دو نمونه تیر پشتیبانی می کند یعنی هم قادر است تیر های ژله ای را شلیک کند و هم تیر های اسفنجی.

به منظور خرید به‌صرفه و راحت، چندین فروشگاه اینترنتی تفنگ تیر اسفنجی و فومی جذاب راه‌ اندازی شده‌ اند تا بتوانند فرآیند خرید اسباب بازی را برای مشتریان تسهیل کنند. در این فروشگاه‌ ها می‌ توان انواع مدل‌ های تفنگ را مشاهده کرده و با مقایسه ویژگی‌ ها و قیمت آنها، یکی از بهترین محصولات را انتخاب کرد.

خرید تفنگ اسباب بازی چه تاثیری بر کودکان دارد؟

با توجه به اینکه کودکان خصوصا پسربچه‌ها همواره در تخیلات و بازی‌ های خود فضاهای جنگی یا پلیسی را تداعی می‌ کنند، خرید تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی بی‌خطر برای بازی آنها ساخته شده است. از این‌ رو کودکان می‌ توانند به وسیله تفنگ، تجربه‌ ای از موفقیت و پیروزی خود در ذهن داشته باشند.

امروزه با توجه به اینکه ذهن کودکان به سرعت از محیط اطراف تاثیر می‌ گیرد، لازم است انتخاب و خرید اسباب بازی با دقت بیشتری انجام شود. خرید آنلاین تفنگ بزرگ رگباری هیجانی کودکان را به تحرک بیشتر وادار کرده و بدون آسیب رساندن به کودک، تجربه‌ ای هیجان‌ انگیز را برای آن‌ها ایجاد می‌ کند.

تفنگ های رگباری قابلیت پرتاب پشت سر هم را دارند

برخی افراد خرید تفنگ اسباب بازی برای کودکان را رد می‌ کنند. چراکه معتقدند خرید این اسباب بازی‌ها باعث ایجاد حس خشونت در کودکان می‌ شود و می‌ تواند تاثیرات منفی روی آنها بگذارد. اما عقیده برخی دیگر برخلاف این است و آن را برای فرزندان خود تهیه می‌ کنند تا بعضی از مهارت‌ ها را در کودکان پرورش دهند.

تفنگ تیر ژله ای رگباری

این تفنگ برای مسلح شدن از مکانیزم باتری های شارژی و موتور بهره می برد که نیازی به کشیدن گلنگدن ندارد بنابراین جزو گروه تفنگ شارژی به حساب می آیند. در واقع جذابیت اصلی تفنگ تیر ژله ای رگباری این است که گلوله های ژله ای را بدون وقفه به سمت هدف شلیک می کند.

تفنگ اسباب بازی ساچمه‌ای

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی بی‌خطر، یکی از مدل‌ های معروف از نوع ساچمه‌ ای نرم را مشاهده می‌ کنیم. این تفنگ توانایی پرتاب تیر را دارد و می‌ تواند تجربه‌ ای همانند یک تفنگ واقعی برای کودکان ایجاد کند، اما تیرهای آن پلاستیکی است و از نوع بی‌خطر محسوب می‌ شود.

با این وجود، هنگام بازی با این تفنگ باید توجه کرد که تیرهای آن سالم باشند. همچنین باید به کودک آموزش داد که به سمت افراد دیگر و دوستان خود شلیک نکند تا هم آسیبی به آنها نرسد و هم کودک یاد بگیرد که کلا در استفاده از وسایلی که ممکن است برای دیگران خطر داشته باشند، دقت کند. از این‌ رو، توصیه می‌ شود این تفنگ برای کودکان زیر 8 سال خریداری نشود و قبل از استفاده به آن‌ها آموزش داده شود.

تفنگ اسباب بازی تیر اسفنجی

والدین می‌ توانند از فروشگاه اینترنتی تفنگ تیر اسفنجی و فومی جذاب اقدام به خرید این تفنگ کنند. این تفنگ که از ایمنی خوبی در مقایسه با سایر تفنگ‌ های تیر پرتابی برخوردار است، دارای تیرهای سبک و فومی است و هنگام شلیک به اطرافیان آسیبی نمی‌ رساند. اما توصیه می‌ شود این تفنگ‌ ها را برای کودکان با سنین کم خریداری نکنید.

تفنگ های تیر اسفنجی بی خطر و مناسب خردسالان هستند

فروشگاه اینترنتی تفنگ تیر اسفنجی و فومی جذاب، این محصول را در انواع مدل‌ ها عرضه می‌ کند. این تفنگ با توجه به ابعاد مناسب و ظاهر زیبا، برای کودکان و نوجوانان از جذابیت بالایی برخوردار است. تیرهای نرم و بی‌ خطر این تفنگ، خیال والدین را از صدمه نرسیدن به کودک و اطرافیان او آسوده می‌ کند.

تفنگ اسباب بازی ترقه‌ای

به منظور خرید تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی بی‌خطر، می‌توان تفنگ تیر ترقه‌ای را که جزو این گروه است، انتخاب و تهیه کرد.

تفنگ های ترقه ای فلزی جزو با دوام ترین تفنگ ها ی اسباب بازی هستند

با این تفنگ کودک می‌ تواند شلیک کند و با هر شلیک او، صدایی مانند ترقه تولید می‌ شود. تیرهای این اسباب بازی در بسته‌ بندی به صورت 8 تا 12 تایی عرضه می‌ شود.

هنگام استفاده از این اسباب بازی لازم است از آتش‌ گیر در قسمت جلوی لوله تفنگ استفاده کرد تا خطری برای اطرافیان و خود کودک نداشته باشد. این تفنگ که به دلیل صدای بلند شبیه به نمونه واقعی است، برای کودکان با سنین کم چندان مناسب نیست. زیرا ممکن است این صداها به شنوایی آنها آسیب برساند.

تفنگ تیر اسفنجی بزرگ

این نوع تفنگ ها معمولا بدنه پلاستیکی مقاوم و یک خشاب مخصوص تیرهای اسفنجی دارند که پس از هر بار مسلح شدن به مسیر شلیک هدایت می شوند. تفنگ تیر اسفنجی بزرگ برای کودکان با سنین بالاتر توصیه می شود تا بتوانند براحتی از آن استفاده کنند. مکانیزم مسلح شدن این تفنگ ها هم دستی است و هم اتوماتیک. لازم به ذکر است تفنگ شارژی این گروه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است زیرا براحتی پشت سر هم اقدام به شلیک می کند.

تفنگ اسباب بازی تیر ژله‌ای

از آنجا که قیمت تفنگ تیر ژله‌ای پسربچه‌ها بسیار مناسب بوده و از نوع تفنگ‌ های بی‌خطر است، بسیاری از پدر و مادرها ترجیح می‌ دهند آن را برای فرزندان خود تهیه کنند. با وجود اینکه این تفنگ‌ ها کاملا بی‌ خطر هستند. اما به منظور ایجاد سلامت روانی برای کودکان باید به آن‌ها آموزش داد که هنگام بازی به صورت مستقیم به کسی شلیک نکنند. لازم به ذکر است تفنگ تیر ژله ای ارزان قیمت یک اسباب بازی بی کیفیت نمی باشد بلکه مکانیزم این تفنگ هزینه تولید کمی دارد.

تفنگ اسباب بازی موزیکال

این محصول بیشتر برای کودکان در سنین پایین تر توصیه می گردد زیرا ماشه آن نرم است. تفنگ موزیکال با کمک باتری کار می‌ کند و دارای ابعاد مناسب و از جنس پلاستیکی است.

کلت موزیکال سبک و با ماشه نرم مناسب خردسال است

از آنجا که تفنگ موزیکال هیچ‌ گونه خطری برای کودکان ندارد، آن را برای کودکان با سنین پایین طراحی و تولید کرده‌اند. کودکان با دیدن نور و شنیدن صدای موسیقی از این تفنگ‌ ها سر ذوق می‌ آیند.

تفنگ اسباب بازی بزرگ رگباری

خرید آنلاین تفنگ بزرگ رگباری هیجانی برای کودکانی که به بازی‌ های جنگی و دزد و پلیس بازی علاقمند هستند، بسیار مناسب است. این گروه از تفنگ ها از نوع تفنگ شارژی و باتری خور به حساب می آیند زیرا باید مکانیزم مسلح شدن به صورت اتوماتیک انجام گردد.

این محصول برای کودکان بالای 6 سال طراحی شده و از چندین تیر فومی و بی‌ خطر برخوردار است. تمام قطعات و تجهیزات این تفنگ همانند تفنگ واقعی است و قابلیت باز و بسته کردن دارد. تفنگ تیر اسفنجی بزرگ؛ طرفداران بیشتر دارد زیرا تیر های آن قابل استفاده مجدد هستند و هنگام شلیک به وضوح دیده می شوند. البته در میان این گروه نمونه های مختلفی از تفنگ تیر ژله ای رگباری نیز دیده می شود.

تفنگ اسباب بازی توپ پرتابی

تیرهای این تفنگ به شکل توپ های پلاستیکی سبک است. تفنگ اسباب بازی توپ پرتابی ارزان‌‌ترین نوع تفنگ است که برای کودکان با سنین کم انتخاب مناسبی است.

تفنگ های تیر پرتابی توپی پر طرفدار در بین کودک و بزرگسالان است

کودکان با شلیک این تفنگ به جای تیر، توپ‌ های رنگی پرتاب می‌ کنند و این توپ‌ ها می‌ تواند آن‌ها را سر ذوق آورده و شاد کند.

تفنگ شارژی

این تفنگ ها انرژی لازم برای مسلح شدن را از باتری های الکتریکی که قابلیت شارژ مجدد دارند تامین می کنند و دیگر نیازی به خرید مکرر باتری نیست. تفنگ شارزی در نمونه های مختلفی عرضه شده است که در زیر به مواردی از آنها اشاره شده است:

  1. تفنگ شارژی آب پاش
  2. تفنگ شارژی حباب ساز
  3. تفنگ شارژی تیر اسفنجی
  4. تفنگ شارژی تیر ژله ای
  5. تفنگ شارژی لرزه ای موزیکال

تفنگ شارژی های تیر پرتابی بی خطر

این تفنگ ها هنگام شلیک خطری را در پی ندارند یعنی اگر تیر آنها به اشیا یا افراد برخورد کند اتفاقی نمی افتد. این تفنگ های ایمن در سایزهای مختلف تولید شده است یعنی هم نمونه تفنگ ژله ای رگباری بزرگ و هم نمونه تفنگ تیر اسفنجی بزرگ در این دسته مشاهده می گردد.

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی لازم است به نکاتی توجه کنیم و متناسب با آن به خرید بپردازیم. این نکات از این قرار هستند:

رده سنی کودک

یکی از مهم‌ ترین نکاتی که در خرید تفنگ اسباب بازی باید به آن توجه کرد، رده سنی کودک است. به این ترتیب لازم است از بین اسباب بازی‌ هایی دست به انتخاب زد که با سن کودک تناسب داشته باشند.

مدل تفنگ اسباب بازی

در فروشگاه اینترنتی تفنگ تیر اسفنجی و فومی جذاب، علاوه بر تفنگ‌ های مناسب کودکان با سنین پایین، تفنگ‌ های اسباب بازی برای نوجوانان نیز یافت می‌ شود.

پسرها عاشق تفنگ های اسباب بازی هستند

می‌ توان هنگام خرید از بین مدل‌ های متنوع تفنگ یکی از آن‌ها را که برای یک نوجوانان مناسب‌ تر است انتخاب کرده و خریداری نمود.

جنس بدنه تفنگ اسباب بازی

جنس بدنه تفنگ اسباب بازی باید از نوع پلاستیکی و سبک باشد، چرا که در صورت خرید جنس سخت‌ تر، ممکن است برای کودکان خطراتی به دنبال داشته باشد.

وزن و ابعاد تفنگ اسباب بازی

همانطور که می‌دانید، خرید آنلاین تفنگ بزرگ رگباری هیجانی برای کودکان زیر 3 سال انتخاب مناسبی نیست و هنگام خرید باید با توجه به جثه و قد کودک، مناسب‌ ترین مدل‌ ها را برایش انتخاب کرد.

امکانات جانبی تفنگ اسباب بازی

برخی از تفنگ‌ ها دارای امکانات جانبی از قبیل دوربین شکاری، دستبند، خشاب و نارنجک هستند. این امکانات برای برخی از افراد غیر ضروری است و نیازی به آن ندارند. اما این قطعات تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی تفنگ اسباب بازی دارند.

قابلیت تیراندازی تفنگ اسباب بازی

برخی از تفنگ‌ های اسباب بازی قابلیت تیر اندازی دارند و برخی دیگر فاقد این قابلیت هستند. به همین دلیل لازم است قبل از انتخاب اسباب بازی به این نکته توجه کرد و با توجه به سلیقه و سن کودک اقدام به خرید کرد.

نوع تیراندازی تفنگ اسباب بازی

با توجه به تنوع گسترده در مدل و عملکرد، تفنگ‌ های اسباب بازی، شکل تیراندازی مختلفی هم دارند. نوع تیراندازی تفنگ‌ها شامل بادی، آبپاش، ترقه‌ای، ساچمه‌ای، راکتی و غیره است.

کلت های فلزی ساچمه ای مناسب برای کودکان بالای 8 سال است

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی تیر پرتابی بی‌خطر یا دیگر مدل‌ ها، مطمئنا قیمت گزینه‌ مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد. به همین منظور ابتدا بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید. سپس بین محصولاتی که در آن بازه قیمتی هستند، یکی از مدل‌ های مناسب را تهیه کنید.

قیمت تفنگ اسباب بازی

تفنگ‌ ها دارای قیمت‌ های متفاوتی هستند. قیمت تفنگ تیر ژله‌ای پسربچه‌ها و تفنگ اسباب بازی توپ پرتابی ارزان در مقایسه با تفنگ بزرگ رگباری، از قیمت‌ های مناسب‌تر و به‌صرفه‌ تری برخوردار هستند. قیمت‌ تفنگ اسباب بازی را با توجه به جنس تفنگ، نوع مدل، نوع تیراندازی، امکانات جانبی تفنگ و قابلیت‌های آن تعیین می‌ کنند.

جمع‌بندی

تفنگ های بی خطر هم نمونه دستی دارند و هم نمونه اتوماتیک که تفنگ شارژی جزو گروه دوم محسوب می گردد. این دسته از سلاح های اسباب بازی در سایز های مختلف برای گروه های سنی عرضه شده است بدین معنی که مثلا یک تفنگ تیر اسفنجی بزرگ مناسب گروه سنی شش سال به بالاست اما همین محصول در سایز کوچک برای کودک سه ساله نیز توصیه می گردد. تفنگ هایی که تیر ایمن دارند از لحاظ نوع شلیک نیز متنوع هستند هم مدل تک تیر دارند و هم مدلی که پشت سر هم و بدون وقفه تیراندازی می کند مانند انواع تفنگ تیر ژله ای رگباری یا تفنگ تیر اسفنجی رگباری.

هنگام خرید تفنگ اسباب بازی باید به رده سنی کودک، جنس بدنه، وزن و ابعاد تفنگ، قابلیت‌ های تفنگ، امکانات جانبی و قیمت آن توجه کرد و متناسب با آن خرید کرد. کودک پلاس مرجع فروش انواع اسباب بازی جذاب دخترانه و هیجان انگیز پسرانه با مناسب ترین قیمت می باشد. این نوع تفنگ ها هم به احساس هیجانی کودک پاسخ مناسبی می دهد و هم برای او و اطرافیان بی خطر می باشد.

سوالات متداول برای خرید تفنگ شارژی تیر اسفنجی و ژله ای، توپی و رگباری

انواع تفنگ اسباب بازی برای کودکان کدام اند؟
تفنگ اسباب بازی انواع مختلفی از قبیل تفنگ تیر پرتابی بی‌خطر از نوع تیر اسفنجی، تیر ژله‌ای، تیر توپی و تفنگ‌های رگباری دارد.
این تفنگ که از ایمنی خوبی در مقایسه با سایر تفنگ‌ های تیر پرتابی برخوردار است، دارای تیرهای سبک و فومی است و هنگام شلیک به اطرافیان آسیبی نمی‌ رساند
تفنگ اسباب بازی تیر ژله‌ای