فیلتر

محصولات برند دورهمی جواهری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

دورهمی جواهری یکی از تولید کنندگان بازی‌های فکری و گروهی در ایران است. در سالهای اخیر فاصله بین افراد و اعضای خانواده بیشتر شده است و افراد بیشتر وقت خود را در اینترنت و فضای مجازی می‌گذرانند؛ برند دورهمی جواهری با مشاهده گسترش اعتیاد به گوشی و اینترنت و مطالعات رفتارشناسی، به دنبال کاهش فاصله بین اعضای خانواده و ترویج سرگرمیهای دورهمی است.

بازی آخرین ایستگاه یکی از بهترین بازی های سبک مخفی است

این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید انواع بازی‌های گروهی رومیزی آغاز کرد. تخصص اصلی این برند، طراحی مجدد بازی‌های نوستالژیک در قالبی جدید و نوآورانه است. به صورتی که بازی‌هایی مثل اسم و فامیل که یک بازی نوستالژیک و قدیمی هستند را در قالب فانتزی، با امکانات و ساز و کارهای جدید، بازآفرینی کرده است. در ادامه محصولات این برند را معرفی خواهیم کرد.

محصولات دورهمی جواهری

دورهمی جواهری به دنبال تولید داخلی بازی‌های فکری و بردگیم‌های مشهور جهانی است. بهترین بازی های رومیزی و کارتی دنیا توسط گروه دورهمی جواهری به فارسی برگردان شده‌اند. بازی فکری شب مافیا-بسته اصلی، مافیا کلاسیک پیشرفته، شب مافیا سناریو فیلیمو، اسم و فامیل بازی، بازی فکری دوخان، آخرین ایستگاه و انواع اکسپنشن‌های شب مافیا از مهمترین بردگیم‌های برند دورهمی جواهری هستند. مجموعه بازی‌های شب مافیا همگی با اندکی دخل و تصرف، از بازی مشهور مافیا (سبک نقش مخفی) الهام گرفته‌اند. در این بازی‌ها یا شخصیت جدیدی به بازی اضافه شده یا موضوع بازی کمی متفاوت شده است.

بازی فکری دورهمی جواهری

بازی فکری دوخان نیز یکی از بازی‌های مشهور سبک مخفی و استنتاجی است که بازیکنان به دو گروه تقسیم می‌شوند. هر گروه یک خان و یک قاتل دارد. برنده بازی گروهی است که سریعتر از رقیب بتواند خان رقیب را شناسایی کند و به قتل برساند. اگر طرفدار بازی‌های نقش مخفی و بردگیم‌های استنتاجی هستید که بتوانید با همبازی‌های خود به بحث و گفت و گو بپردازید، بازی فکری آخرین ایستگاه مختص شماست! بازی آخرین ایستگاه یک بازی جذاب گروهی و کاملا ایرانی است. تکرار پذیری بازی بالاست و امکان تنظیم درجه سختی بازی نیز وجود دارد!

بازی دوخان یکی از بهترین بازی های سبک مخفی است

بردگیم اسم و فامیل بازی دورهمی، این بازی بدون شک یکی از مشهورترین تولیدات دورهمی جواهری است. اسم و فامیل بازی در حقیقت همان بازی نوستالژیکی است که همه ما با آن آشنایی داریم، با این تفاوت که دورهمی جواهری امکانات جدید، قوانین جالب و ظاهری فانتزی به این بازی داده است.

بازی فکری چی فکر کردی؟ این بازی مناسب گروه سنی بالای 18 سال است. یک بازی مهیج و خاص که همه را شیفته خود می‌کند. یک بازی گروهی برای جمع‌های خودمانی و صمیمی. در هر دور از این بازی، سوالاتی مطرح می‌شود که بازیکنان باید از بین همدیگر فردی که می‌تواند پاسخ آن سوال باشد را انتخاب کنند و به او رای دهند. 

خرید بازی فکری دورهمی جواهری 

به جرات می‌توان گفت که محصولات دورهمی جواهری یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های گروهی ایران هستند. این محصولات در کافیشاپ‌ها و انواع مراکز بازی و سرگرمی حضور دارند. گروه تولیدی دورهمی جواهری به مدیریت اشکان جواهری سعی بر تولید اسباب بازی‌های گروهی برای تقویت روحیه و بهبود روابط بین فردی داشته اشت. کلیه محصولات از بهترین کیفیت و شکل ظاهری جذابی برخوردارند.

بازی فکری شب مافیا دورهمی جواهری بسته اصلی بازی فکری شب مافیا دورهمی جواهری بسته اصلی

بازی فکری شب مافیا دورهمی جواهری بسته اصلی

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری دورهمی جواهری مدل چی فکر کردی؟ بازی فکری دورهمی جواهری مدل چی فکر کردی؟

بازی فکری دورهمی جواهری مدل چی فکر کردی؟

(4.33) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی نقش مخفی آخرین ایستگاه دورهمی جواهری بازی نقش مخفی آخرین ایستگاه دورهمی جواهری

بازی نقش مخفی آخرین ایستگاه دورهمی جواهری

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری اسم و فامیل دورهمی جواهری بازی فکری اسم و فامیل دورهمی جواهری

بازی فکری اسم و فامیل دورهمی جواهری

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری دوخان دورهمی جواهری بازی فکری دوخان دورهمی جواهری

بازی فکری دوخان دورهمی جواهری

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی