فیلتر

محصولات برند فندقچه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

بازی های فکری و رومیزی فندقچه راهی عالی برای گردآوردن اعضای خانواده به دور هم و ایجاد لحظاتی خوش است. برنامه‌های پر مشغله روزانه ما در این دنیای شلوغ و پر هیاهو، زمان گذراندن وقت با خانواده را به امری دست نیافتنی تبدیل کرده است. والدین شاغل مشغول برنامه‌های کاری شلوغ خود هستند. این موضوع برای کودکان هم صدق می‌کند، زمان بندی مدرسه و تکالیف درسی زندگی را برای آنها به همان اندازه پر مشغله کرده است. پس از یک روز کاری پر مشغله، زمانی که باقی می‌ماند صرف مرور رسانه‌های اجتماعی، تماشای تلویزیون، بازی یا گپ زدن با دوستان و غیره می‌شود. طبق تحقیقات، زمان صرف شده با خانواده با افزایش سن کاهش چشم‌گیری می‌یابد. از حدود 4 تا 5 ساعت تا سن 15 سالگی، زمان صرف شده با خانواده تا سن 40 سالگی به طور قابل توجهی به کمتر از یک ساعت کاهش خواهد یافت. این یک آمار چشمگیر است و نیازمند است که سریعا اصلاح شود. گروه تولیدی فندقچه، تولید کننده بازی‌های فکری و رومیزی، توجه زیادی به حل این مشکل دارد؛ بنابراین بیشتر توجه این شرکت، به تولید اسباب بازی آموزشی و بازی‌های گروه اختصاص داده است.

بازی‌های رومیزی فندقچه

سال 1397 شروع فعالیت گروه تولیدی فندقچه است، این برند فعالیت خود را با فروش محصولات فکری و آموزشی در دیجی کالا آغاز کرد. شرکت فندقچه در کمتر از یک سال با طراحی و تولید بازی گربه های انفجاری Exploding Kittens به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تولید اسباب بازی‌های رومیزی آغاز کرد.

سکرت هیتلر یک بازی نقش مخفی و استنتاجی است

در سال 1402 نیز موفق به دریافت گواهینامه شرکت خلاق شد. از محصولات موفق این برند می‌توان به بازی خرس ها و تخس ها، گربه های انفجاری فندقچه، بازی فکری سکرت هیتلر، مینیون های انفجاری، بازی فکری شارمینیا، فارمونی، بازی فکری آمیرزا، بازی زووچین، بازی اسب‌های تک شاخ و پکیج بازی های خرسی و پکیج بازی پیر و جوان اشاره کرد.

نقد و بررسی بازی‌های فکری فندقچه

ابتدا سراغ اولین محصول فندقچه، یعنی بازی گربه های انفجاری می‌رویم. اگر تجربه بازی رولت روسی را دارید، پس خبر خوب اینکه گربه‌های انفجاری هم شبیه این بازی است. گربه های انفجاری یک بازی استراتژیک و توام با ریسک است. در این بازی اگر کارت منفجره را بردارید، منفجر می‌شوید و می‌بازید!

گربه های انفجاری یک بازی شبیه بازی رولت روسی است

بازی فکری سکرت هیتلر یکی از بازی‌های سبک نقش مخفی و مافیایی برند فندقچه است. این محصول همراه با افزونه کمونیست است و راهی آسان برای تقویت مهارت‌های ذهنی مختلف، مثل تقویت قوه استنتاج است. در راز هیتلر شما به سه گروه لیبرال‌ها، کمونیست‌ها و فاشیست‌ها تقسیم می‌شوید.

بازی خرس ها و تخس ها یکی از بازی های کارتی و گروهی جذاب فندقچه است. در این بازی برای نبرد با تخس ها باید خرس هایی قوی و بزرگ درست کرد. بازی خرس ها و تخس ها با تصویر سازی جذاب و بامزه‌ای که دارد، جزو بازی‌های کارتی مشهور و پرطرفردار بازار محسوب می‌شود.

در خرس ها و تخس ها ، برای شکست تخس ها باید قوی ترین و بزرگترین خرس را درست کنید

بازی‌های تولید شده توسط فندقچه، علاوه بر سرگرم کردن و ایجاد جوی شاد و دوستانه، راهی آسان برای تقویت مهارت‌های ذهنی، ریسک پذیری، تفکر استراتژیک و بهبود هوش هیجانی هستند.

بازی فکری خرس ها و تخس ها فندقچهبازی فکری خرس ها و تخس ها فندقچه

بازی فکری خرس ها و تخس ها فندقچه

(4)| (امتیاز این محصول)
310,000 تومان
بازی فندقچه مدل از یک تا تی رکسبازی فندقچه مدل از یک تا تی رکس

بازی فندقچه مدل از یک تا تی رکس

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری سکرت هیتلر فندقچهبازی فکری سکرت هیتلر فندقچه

بازی فکری سکرت هیتلر فندقچه

(3.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری گربه های انفجاری پلاس فندقچهبازی فکری گربه های انفجاری پلاس فندقچه

بازی فکری گربه های انفجاری پلاس فندقچه

(3.67)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
بازی فکری گربه های انفجاری فندقچهبازی فکری گربه های انفجاری فندقچه

بازی فکری گربه های انفجاری فندقچه

(3.5)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
بازی فکری مینیون های انفجاری فندقچهبازی فکری مینیون های انفجاری فندقچه

بازی فکری مینیون های انفجاری فندقچه

(4)| (امتیاز این محصول)
ناموجود