فیلتر

محصولات برند قاصدک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

بازی های فکری قاصدک به عنوان ابزارهای کمک آموزشی مورد استفاده کودکان چه در خانه و چه در مدرسه هستند. مطالعات متعدد نشان می‌دهند که دانش‌آموزان اطلاعات پیچیده را زمانی که از روند یادگیری آن اطلاعات لذت می‌برند به بهترین شکل یاد می‌گیرند. به عبارت دیگر، وقتی یادگیری سرگرم کننده است، دانش آموزان بیشتر مایل به فراگیری مطالب هستند. این موضوع ممکن است تا حدی در این واقعیت باشد که برای بسیاری از دانش آموزان، انجام یک بازی باعث بهبود خلق و خو می‌شود. مغز زمانی که  فرد روحیه خوبی دارد، انعطاف پذیرتر می‌شود و به دانش آموزان اجازه می‌دهد مفاهیم پیچیده‌تری را درک کنند.

گابلت یکی از بازی‌های استراژیک برند قاصدک است

انواع اسباب بازی آموزشی برای تقویت توانایی‌های شناختی، بهبود مهارت‌های فکری و ذهنی وجود دارد که به عنوان یک ابزار کمک آموزشی حتی در مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اسباب بازی‌ها به صورت غیر مستقیم، علاوه بر سرگرم کردن فرزند شما، مهارت‌ها، توانای‌ها و حتی اطلاعات جدیدی را به او منتقل می‌کنند. برند قاصدک یکی از تولید کنندگان مختلف انواع بازی‌های فکری، آموزشی، گروهی، رومیزی و ابزار کمک آموزشی است.

اسباب بازی آموزشی برند قاصدک

به جرات می‌توان گفت که اکثر تولیدات قاصدک، مهارت و توانایی‌ مهمی را در کودک ایجاد و یا بهبود می‌دهند. اسباب بازی‌های فکری و آموزشی قاصدک یا طراحی و تولید شده توسط این برند هستند و یا برگردانی از مهمترین و مشهورترین بازی‌های دنیا!

نبرد کهکشان یک بردگیم جذاب از قاصدک است

بردگیم‌های فکری و آموزشی مشهور خارجی‌ای که طرفداران زیادی دارند و تا کنون برنده جوایز مختلف بین المللی شده‌اند. بازی‌های که تحت نظر روانشناسان کودک و کارشناسان رشد طراحی و تولید شده‌اند. 

بازی کریدور قاصدک، بازی گابلت و بازی فکری لینک قاصدک جزو این بردگیم‌ها هستند. 

نقد و بررسی تخصصی محصولات آموزشی قاصدک

بازی فکری کریدور را به آنهایی پیشنهاد می‌دهیم که به دنبال یک بازی گروهی و استراتژیک هستند! آنهایی که به ارزش و اهمیت مهارت‌های تصمیم‌گیری و برنامه ریزی استراتژیک پی برده‌اند. این بازی مناسب کودکان در رده سنی بالای 7 سال، نوجوانان و بزرگسالان است که به صورت دو تا چهارنفر می‌توان آن را اجرا کرد.

بازی فکری گابلت قاصدک در حقیقت شکل پیشرفته و تخصصی‌تر بازی نوستالژیک دوز است. این بازی که به نوعی یک بازی استراتژیک است، یک بازی دونفره برای رده سنی 7 سال به بالاست.

کریدور تاکنون برنده جوایز بین المللی متعددی در سطح جهان شده است

بازی لینک نیز یک بازی استراتژیک است که به صورت دونفره قابل اجراست و از یک بازی مشهور آلمانی الهام گرفته شده است.

چرا بازی‌های فکری قاصدک را بخریم؟

بازی‌های تولید شده توسط برند قاصدک همگی تحت مطابق با اصول روانشناسی و سلامت روان کودکان طراحی و تولید شده‌اند. بازی فکری نبرد کهکشان و بازی نبرد کوهستان نیز جزو بازی‌های رومیزی جذابی هستند که به تقویت مهارت‌های ذهنی، آموزش رقابت سالم و بهبود روابط اجتماعی کمک زیادی می‌کنند. 

بازی فکری گابلت برند قاصدک بازی فکری گابلت برند قاصدک

بازی فکری گابلت برند قاصدک

(4.5) | (امتیاز این محصول)
310,000 تومان
بازی فکری  قاصدک مدل کریدور QUORIDOR بازی فکری  قاصدک مدل کریدور QUORIDOR

بازی فکری قاصدک مدل کریدور QUORIDOR

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بردگیم نبرد کوهستان قاصدک بردگیم نبرد کوهستان قاصدک

بردگیم نبرد کوهستان قاصدک

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی قاصدک نبرد کهکشان بازی قاصدک نبرد کهکشان

بازی قاصدک نبرد کهکشان

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری قاصدک مدل لینک بازی فکری قاصدک مدل لینک

بازی فکری قاصدک مدل لینک

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی