فیلتر

محصولات برند ماباحالا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

گروه ماباحالا یکی از تولید کنندگان مطرح اسباب بازیهای فکری و آموزشی در ایران است. این برند انواع اسباب بازی سرگرمی رومیزی و گروهی برای تمام رده‌های سنی را تولید می‌کند. از آنجایی که ارتباطات گروهی و خانوادگی در سال‌های اخیر کمتر از گذشته شده است، بازی‌های فکری و رومیزی ابزاری مفید برای تقویت مهارت‌های گروهی و تقویت پیوندهای خانوادگی هستند. شرکت ماباحالا نیز تمرکز اصلی خود را بر تولید اسباب بازی‌های رومیزی گروهی گذاشته است و به همین دلیل است که همه محصولات آن به صورت گروهی قابل اجرا هستند.

در بازی فرار از جهنم باید بیشترین زغال را از آتشدان جهنم جمع آوری کنید

ماباحالا با تکیه بر تجربه 15 ساله در زمینه تولید اسباب بازی‌های فکری و گروهی و دانش بالای نرم افزاری و سخت افزاری خود، اسباب بازی‌های فکری محبوبی نظیر بازی فکری فرار از جهنم، بازی فکری ماباحالا مدل تاکستان و بازی فکری قلمرو قهرمانان را تولید کرده است.

بازی‌های رومیزی ماباحالا

بازی فکری فرار از جهنم یکی از بهترین بازی‌های رومیزی ماباحالا است. این بازی مناسب گروه سنی بالای 10 سال است، به صورت گروهی قابل اجراست. در فرار از جهنم باید بدون اینکه با دیو شاخ به شاخ شوید، بیشترین زغال را از آتشدان دیو ببرید. فرار از جهنم یک بردگیم سبک شرط بندی محسوب می‌شود؛ زیرا باید حدس بزنید هر کدام از رقبای شما چقدر زغال می‌توانند از آتشدان بیرون بیاورند.

در بازی تاکستان باید نوشیدنی‌هایی را که تولید می‌کنید به کیفیت استانداردهای جهانی برسانید

بازی فکری ماباحالا مدل تاکستان یک بردگیم مناسب گروه سنی بالای 13 سال است و به صورت گروهی قابل اجراست. در این بازی شما صاحب تاکستان‌هایی می‌شوید که باید با رقبای خود بهترین و مرغوب‌ترین نوشیدنی‌ها را تولید کنید. یعنی سریعتر از رقبا کیفیت نوشیدنی‌های خود را به سطح بالای استانداردهای جهانی برسانید.

نقد و بررسی سایر بازی‌های فکری ماباحالا

بازی فکری قلمرو قهرمانان و بازی جامائیکا از دیگر بازی‌های محبوب ماباحالا است.

بازی قلمرو قهرمانان یک بازی کارتی دو تا چهار نفره است که مناسب گروه سنی بالای 12 سال است. در این بازی برای تضعیف و شکست رقبا باید کارت‌های مناسب برای کسب قدرت و ثروت را به دست آورند. هدف اصلی بازی قلمرو قهرمانان، تضعیف قدرت رقباست.

در بازی فکری جامائیکا باید در نقش دزدان دریایی برای به دست آوردن گنج با رقبای خود رقابت کنید. در این بازی گروهی دو تا شش نفره باید تا می‌توانید غارت کنید. 

در نقش دزدان دریایی برای بدست آوردن گنج مبارزه کنید، پیروز شوید و غارت کنین بازی جاماییکا یک بازی مفرح برای 2-6 نفر

بازی‌های رومیزی ماباحالا علاوه بر تقویت مهارت‌های ارتباطی، مثل افزایش اعتماد به نفس، بهبود خلق و خود، برقراری ارتباط با رده‎‌‌‌های سنی مختلف و تقویت پیوندهای گروهی، راهی آسان برای رشد مهارت‌های ذهنی و فکری کودکان و نوجوانان هستند. این بازی‌ها به بهبود دقت و تمرکز، رشد تفکر خلاق و آموزش مهارت حل مساله کمک زیادی می‌کنند.

برای مشاهده و خرید اینترنتی اسباب بازی و سایر محصولات سایت کودک پلاس، می‌توانید وارد این صفحه شوید.

بازی فکری جامائیکا ماباحالا بازی فکری جامائیکا ماباحالا

بازی فکری جامائیکا ماباحالا

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری تاکستان ماباحالا بازی فکری تاکستان ماباحالا

بازی فکری تاکستان ماباحالا

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری فرار از جهنم ماباحالا بازی فکری فرار از جهنم ماباحالا

بازی فکری فرار از جهنم ماباحالا

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری قلمرو قهرمانان ماباحالا بازی فکری قلمرو قهرمانان ماباحالا

بازی فکری قلمرو قهرمانان ماباحالا

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی