فیلتر

محصولات برند مانترا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شرکت مانترا یکی از تولید کنندگان موفق بازی‌های فکری و رومیزی در کشور است. مانترا مارکت فعالیت تخصصی خود را از سال 96 در زمینه طراحی بهترین بازی‌های فکری و ترجمه به روزترین بردگیم‌های دنیا آغاز کرد. 

بازی فکری مانترا نیز همانند محصولات سایر برندهای مطرح ایرانی، به صورت گروهی اجرا می‌شوند و این نشانگر توجه سازندگان آنها به ارزش و اهمیت فعالیت‌های گروهی و اجتماعی است. مخاطب هدف این بردگیم‌ها و انواع اسباب بازی سرگرمی مانترا فقط کودکان نیستند، بلکه تمام رده‌های سنی با هر سلیقه و روحیاتی، می‌توانند با این بردگیم‌ها سرگرم شوند.

انواع بازی فکری مانترا

از مهمترین بازی‌های فکری مانترا می‌توان به بازی ردلندز اشاره کرد. ردلندز که جزو بازی‌های سبک دوئل و آخرزمانی محسوب می‌شود، مناسب گروه سنی بالای 14 سال است و به صورت گروهی اجرا می‌شود. در این بازی باید بر سر استفاده صحیح از منابع باقی مانده با دیگر رقبای خود رقابت کنید.

گربه های انفجاری یکی از محبوبترین بازی‌های فکری مانترا است

به جرات می‌توان گفت که مونوپولی جزو محبوب‌ترین و باارزش‌ترین بازی‌های رومیزی دنیاست و همه تجربه بازی با آن را دارند. این بازی دید اقتصادی و بازاری کودکان و نوجوانان را رشد و بهبود می‌دهد. گروه تولیدی مانترا طی اقدامی خلاقانه بازی مونوپولی دیل ناروتو را تولید کرده است. در این بازی هر بازیکن باید بر سر کارت‌های شخصیت و کارت‌های مکان‌ها با دیگر بازیکنان رقابت کند. ضمن اینکه هر بازیکن به کمک کارت‌های عملیات باید از دیگر رقبا باج بگیرد، معاملات پرسود داشته باشد و حتی می‌تواند کارت‌های رقبا را بدزدد. با مونوپولی دیل ناروتو تجربه یک مونوپولی خاص و فانتزی را خواهید داشت.

ویروسی مخوف در شهر پخش شده و همه مردم در حال تبدیل شدن به زامبی هستند

بازی شهر زامبی جزو بازی‌های رومیزی مشهور و پرفروش دنیاست که در ایران نیز توسط مانترا مارکت تولید شده است. این بازی جزو بازی‌‌های آخرزمانی ترسناک است. در شهر زامبی هر بازیکن صاحب پناهگاه‌هایی است که مردم سالم را باید از شر ویروس زامبی نجات دهند. پس باید مردم سالم را متقاعد کنید که پناهگاه شما بهتر از رقباست!

بازی فکری گربه زامبی نیز ادامه دهنده بازی‌های مشهور گربه‌های انفجاری است. این بازی علی رغم نامی که برای آن انتخاب شده، فقط مربوط به کودکان نیست، بلکه تمام رده‌های سنی می‌توانند در این بازی شرکت کنند.

نقد انواع بازی فکری مانترا

تمام بازی های رومیزی و گروهی ای که توسط مانترا مارکت تولید شده‌اند، مزایای آموزشی زیادی را به بازیکنان منتقل می‌کنند. مهمترین این مزایا تقویت مهارت‌های گروهی و اجتماعی است. مزایایی مثل تقویت پیوندهای عاطفی، بهبود اعتماد به نفس، بهبود مهارت برقراری ارتباط با نسل‌های مختلف و سازش و مذاکره.

ردلندز جزو بهترین بازی‌های آخرزمانی است

افزایش دقت و تمرکز، رشد مهارت‌های شناختی و ذهنی، رشد تفکر راهبردی و استراتژیک، بهبود خلق و خو جزو مهمترین مزایای این بازی‌ها هستند.

اسباب بازی فروشی و وب سایت کودک پلاس، ارائه دهنده انواع اسباب بازی فکری، آموزشی، بردگیم و اسباب بازی‌های فضای باز است.

بازی فکری شهر زامبی مانترابازی فکری شهر زامبی مانترا

بازی فکری شهر زامبی مانترا

(3.83)| (امتیاز این محصول)
200,000 تومان
بازی فکری گربه زامبی مانترابازی فکری گربه زامبی مانترا

بازی فکری گربه زامبی مانترا

(3.56)| (امتیاز این محصول)
145,000 تومان
بازی فکری ردلندز مانترابازی فکری ردلندز مانترا

بازی فکری ردلندز مانترا

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری دخمه مردگان گنجفه گیمز و مانترابازی فکری دخمه مردگان گنجفه گیمز و مانترا

بازی فکری دخمه مردگان گنجفه گیمز و مانترا

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
مونوپولی دیل ناروتو مانترامونوپولی دیل ناروتو مانترا

مونوپولی دیل ناروتو مانترا

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی