فیلتر

محصولات برند مستفیل

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

بازیهای مستفیل را حتما می‌شناسید. اگر طرفداران پروپا قرص بردگیم‌های فکری هستید، غیر ممکن است نام این برند را نشنیده باشید. بدون شک گروه تولیدی مستفیل یکی از بهترین تولید کنندگان بازی‌های رومیزی گروهی در سطح کشور هستند؛ زیرا تمرکز خود را بر تولید بازی های نشستنی و گروهیگذاشته است. حتما برای شما سوال است که معنای مستفیل چیست؟ مستفیل به معنای یک فیل است که داخل یک کارت (کارت مستطیل شکل است) قرار گرفته است و آن کارت نیز اشاره به بازی‌های کارتی دارد. به گفته این گروه تولیدی، هدف آنها تولید سرگرمی‌های جذاب برای کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، جمع‌های دوستانه و خانوادگی است. مستفیل از طریق بردگیم‌های جذاب خود، افراد در هر گروه سنی و هر سبک و سلیقه‌ای را به دور هم جمع می‌کند و این است راز موفقیت این برند محبوب!

فوتبال بزنیم مخصوص عاشقان بازی های کارتی با موضوع فوتبال است

در ادامه به معرفی معروف‌ترین بازی های مستفیل خواهیم پرداخت.

بازی های مستفیل

همانطور که ذکر کردیم، برند مستفیل یکی از تولید کنندگان مطرح انواع بردگیم‌ها و بازی‌های کارتی در ایران است. همه محصولات این برند از نظر آموزشی، مهارت‌های متنوعی را به افراد در هر سنی منتقل می‌کنند. خبر خوب این که مستفیل انواع بازی‌های رومیزی مشهور جهان را نیز به فارسی برگردان و تولید کرده است. همچنین قیمت بازی های مستفیل، علی رغم کیفیت بالای این محصولات بسیار عالی است. بردگیم تاکنوکو، بازی فکری زیرخاکی، بازی فکری دسیسه، بردگیم سرجوجه، بازی فکری ماتیکان، بازی کلاغ پر، بردگیم لوت، بردگیم شیر مرغ و بازی فوتبال بزنیم از مشهورترین تولیدات این برند هستند.

بهترین بردگیم‌های مستفیل

این قسمت مخصوص شمایی است که عاشق بازی‌های رومیزی مشهور جهان هستید. بردگیم سرجوجه در سال 2015 توسط شرکت بامیکس منتشر شد و مستفیل نیز این محصول را در ایران منتشر کرد. بازی فکری سرجوجه یکی از بازی‌های استراتژیک برند مستفیل است. در این بازی ارتش پنگوئن‌ها باید به مناطق مختلف بروند و آنجا را به تصرف خود درآورند. از طرفی هم باید نقشه دیگر پنگوئن‌ها را خراب کنند و همچنین مواظب خرابکاری‌های رقبای خود باشند.

برای برنده شدن در بازی کارتی لوت باید غنیمت جمع کنید و ریسک کنید

بازی فکری دسیسه Conspiracy: Abyss Universeنسخه فارسی شده بازی مشهور Abyss است که توسط برند مستفیل به فارسی برگردان شده است. موضوع بازی اینطور است که 5 خاندان بزرگ در اعماق اقیانوس زندگی می‌کنند که بر سر رسیدن به تخت پادشاهی فرمانروای متفوی، با هم رقابت می‌کنند. 

بازی رکب نسخه فارسی بازی کندوتیری Condottiere است که برنده جوایز مختلف بین‌الملی شده است. در این بازی بازیکنان باید ارتشی قدرمتند برای فتح سرزمین‌های وسیع جمع کنند. خرید بازی رکب را به افرادی پیشنهاد می‌دهیم که شیفته بازی‌های استراتژیک هستند.

بردگیم‌های مشهور مستفیل

در اینجا به معرفی بردگیم‌های محبوب و پرطرفدار مستفیل می‌پردازیم. بازی فکری زیرخاکی یک بازی دو تا چهارنفره است و موضوع بازی هم همانطور که از نامش مشخص است، درباره پیدا کردن گنج است! 

در بردگیم شیر مرغ باید چیزهای عجیب را به مشتریانی عجیبتر بفروشید

بازی فکری لوت نیز یک بازی دو تا هشت نفره است و مخاطب آن نیز کودکان بالای 10 سال، نوجوانان و بزرگسالان هستند. بازیکان در نقش کاروان‌هایی هستند که به بیابان لوت سفر می‌کنند؛ اما یک سفر خطرناک و پر ریسک. آنها باید مراقب حمله راهزن‌ها باشند. در ضمن برای به دست آوردن غنیمت، می‌توانند به کاروان‌های دیگر حمله کنند. برنده شدن در این بازی مستلزم ریسک و جمع‌آوری غنیمت است. لازم به ذکر است که آموزش بازی لوت بسیار راحت است.

بازی فکری تاکنوکو یک بازی جذاب درباره یک پانداست.

بازی‌های رومیزی مستفیل مزایای زیادی برای بازیکنان به ارمغان می‌آورند. اصلی‌ترین فایده این محصولات، تقویت مهارت‌های اجتماعی و آموزش رقابت سالم است.

بازی ماشین جنگ سه سوت مستفیلبازی ماشین جنگ سه سوت مستفیل

بازی ماشین جنگ سه سوت مستفیل

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی ناک اوت سه سوت مستفیلبازی ناک اوت سه سوت مستفیل

بازی ناک اوت سه سوت مستفیل

(3.67)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری فوتبال بزنیم؟ مستفیلبازی فکری فوتبال بزنیم؟ مستفیل

بازی فکری فوتبال بزنیم؟ مستفیل

(3.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری شیر مرغ مستفیلبازی فکری شیر مرغ مستفیل

بازی فکری شیر مرغ مستفیل

(3.67)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری لوت lOOT مستفیلبازی فکری لوت lOOT مستفیل

بازی فکری لوت lOOT مستفیل

(4)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری رکب مستفیلبازی فکری رکب مستفیل

بازی فکری رکب مستفیل

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری تاکنوکو Takenoko مستفیلبازی فکری تاکنوکو Takenoko مستفیل

بازی فکری تاکنوکو Takenoko مستفیل

(3.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری ماتیکان مستفیلبازی فکری ماتیکان مستفیل

بازی فکری ماتیکان مستفیل

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری  دسیسه Conspiracy Abyss مستفیلبازی فکری  دسیسه Conspiracy Abyss مستفیل

بازی فکری دسیسه Conspiracy Abyss مستفیل

(4.5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری سرجوجه ZANY PENGUINS مستفیلبازی فکری سرجوجه ZANY PENGUINS مستفیل

بازی فکری سرجوجه ZANY PENGUINS مستفیل

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری زیرخاکی مستفیلبازی فکری زیرخاکی مستفیل

بازی فکری زیرخاکی مستفیل

(3.46)| (امتیاز این محصول)
ناموجود