فیلتر

محصولات برند مستر گیمر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

گذراندن وقت با خانواده برای همه بسیار مفید است. این کار را می‌توان در قالب‌های مختلفی مانند بیرون رفتن برای تعطیلات، پیک نیک، یا حتی انجام ورزش در فضای باز یا داخل سالن انجام داد. در حالی که بسیاری از این فعالیت‌ها ممکن است به تعهد و برنامه ریزی زمانی از پیش تعیین شده‌ای نیاز داشته باشند، انجام بازی‌های رومیزی در داخل منزل ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین راه برای گذراندن زمان و سرگرم شدن با اعضای خانواده است.

یاتری یکی از بازی های تاسی مستر گیمر است

بازی‌های رومیزی خانوادگی برای دهه‌ها در میان خانواده‌ها محبوب بوده‌اند. بازی‌های رومیزی به تقویت پیوندهای درون خانواده کمک می‌کنند، خاطرات ماندگاری ایجاد می‌کنند و راهی برای والدین و فرزندان ایجاد می‌کنند تا یکدیگر را بهتر درک کنند. برند مستر گیمر یکی از تولید کنندگان مطرح انواع اسباب بازی آموزشی، فکری و رومیزی در کشور است. 

بازی های فکری مستر گیمر

فعالیت و تخصص اصلی گروه تولیدی مستر گیمر، طراحی و تولید انواع بازی‌های رومیزی است. البته این شرکت برخی از بازی‌های مشهور جهانی را که بسیار پرطرفدارند و برنده جوایز مختلف بین المللی شده‌اند را به فارسی برگردان می‌کند. از مشهورترین بردگیم‌های مستر گیمر می‌توان به بازی فکری کودتا شورش، یاتزی، پارتی کاپ، گروه مقاومت اولون، اونو هری پاتر و اولون کوئست اشاره کرد.

بررسی تخصصی بازی های فکری مستر گیمر

بازی فکری کودتا شورش درباره شورش مردم بر علیه حکومت و جنگ داخلی است و کشور در حال سقوط توسط مزدوران است. رقابت میان افراد حامی دموکراسی جدید لحظه به لحظه بیشتر می‌شود. در این میان هر کس به دنبال این است که حامیان بیشتری را به سمت خود جذب کند تا بتواند پیروز میدان شود و به قدرت برسد. یکی از مزایای برجسته کودتا شورش این است که این بازی تکرار پذیری بالایی دارد و می‌توانید آن را به کررات بازی کنید و هر بار بازی، با بازی قبلی متفاوت خواهد بود.

بازی کارتی نارو یکی از بهترین بازی های فکری دنیاست

این بازی جزو مشهورترین بردگیم‌های استراتژیک است که تاکنون جوایز متعددی را دریافت کرده است. بازی فکری یاتزی نیز از بازی‌های محبوب مستر گیمر است. یاتزی یک بازی تاسی است که فقط با چند تاس و برگه کاغذ برگزار می‌شود. چرا که یاتزی به معنای جنون تاس ریختن است! این بازی مناسب گروه سنی 8 سال به بالا است و به صورت دونفره بازی می‌شود.

بازی فکری تاسور نیز یک بازی 1 نفره تا چهارنفره است که مناسب گروه سنی بالای 8 سال است. در بازی فکری تاسور نیز تمرکز اصلی بر روی تاس ریختن است.

کودتا شورش نیز از بازی های استراتژیک است

مستر گیمر انواع مختلف بازی کارتی اونو را نیز تولید کرده است که هر کدام دارای تم‌ها و قابلیت‌های جدیدی هستند. مثل اونو ماین کرافت، اونو فلیپ، اونو فلکس و اونو 124 کارتی.

دلیل اهمیت بردگیم‌های مستر گیمر

کلیه محصولات تولید شده توسط مسترگیمر به صورت گروهی قابل اجرا هستند؛ یعنی هدف این شرکت، تقویت مهارت‌های گروهی، بهبود ارتباطات، عمیق شدن پیوندهای عاطفی و رشد و افزایش روابط اجتماعی کودکان و نوجوانان است. در دنیایی که فاصله بین افراد زیادتر شده و همه با موبایل‌های خود سرگرم هستند، وجود یک بازی فیزیکی که اعضای خانواده و دوستان را به دور هم جمع کند، باعث قوت قلب می‌شود.

بازی فکری یاتزی مسترگیمربازی فکری یاتزی مسترگیمر

بازی فکری یاتزی مسترگیمر

(4.17)| (امتیاز این محصول)
110,000 تومان
بازی فکری اولون کوئست quest avalon مسترگیمربازی فکری اولون کوئست quest avalon مسترگیمر

بازی فکری اولون کوئست quest avalon مسترگیمر

(3.25)| (امتیاز این محصول)
240,000 تومان
بازی فکری تاسور Clever مستر گیمربازی فکری تاسور Clever مستر گیمر

بازی فکری تاسور Clever مستر گیمر

(4)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری کودتا شورش  Coup Rebellion مسترگیمربازی فکری کودتا شورش  Coup Rebellion مسترگیمر

بازی فکری کودتا شورش Coup Rebellion مسترگیمر

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری اونو ماینکرفت  Uno Minecraft مستر گیمربازی فکری اونو ماینکرفت  Uno Minecraft مستر گیمر

بازی فکری اونو ماینکرفت Uno Minecraft مستر گیمر

(5)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری اونو Uno مستر گیمربازی فکری اونو Uno مستر گیمر

بازی فکری اونو Uno مستر گیمر

(3.6)| (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری ماین کرافت مستر گیمربازی فکری ماین کرافت مستر گیمر

بازی فکری ماین کرافت مستر گیمر

(3.83)| (امتیاز این محصول)
ناموجود
بازی پارتی کاپ party cup مستر گیمربازی پارتی کاپ party cup مستر گیمر

بازی پارتی کاپ party cup مستر گیمر

(3)| (امتیاز این محصول)
ناموجود