فیلتر

محصولات برند فکرانه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

گروه تولیدی فکرانه برای اولین بار در اواخر سال 80 فعالیت خود را با تولید بازی اتللو آغاز کرد. این بازی با استقبال بی‌نظیری مواجه شد و بعد از آن فکرانه تنوع محصولات خود را گسترش داد. چندی نگذشت که فکرانه یکی از تولید کنندگان اسباب بازی‌های فکری و آموزشی مطرح کشور شد. تولیدات فکرانه شامل انواع بازی‌های فکری، رومیزی، کارتی و ساختنی است. تولیدی فکرانه تولید خود را بر پایه اصول روانشناسی رشد کودکان و نوجوانان گذاشته است. پایه و اساس اسباب بازی‌های تولید شده توسط برند فکرانه بر آموزش دقت، تمرکز، مهارت‌های اجتماعی و بهبود خلاقیت است.

بازی فکری کارستون بدون شک یک بردگیم جذاب ایرانی است

اکثر بازی‌های رومیزی و کارتی فکرانه نیز به صورت گروهی قابل اجراست، این موضوع بیانگر توجه زیاد تولیدی فکرانه به بهبود روابط اجتماعی، تقویت مهارت‌های گروهی و بهبود پیوندهای عاطفی میان افراد است.

معرفی محصولات فکرانه

همانطور که ذکر شد، تولیدی فکرانه در تولید انواع اسباب بازی‌ها و سرگرمی‌ها برای تمامی رده‌های سنی تخصص بالایی دارد. انواع اسباب بازی ساختنی، لگو، انواع دومینو و بازی‌های رومیزی و کارتی! بازی‌های فکری و رومیزی فکرانه عبارت‌اند از بازی فکری پنتاگو، بازی فکری تایلو، بازی کارستون و بازی فکری کارآگاه ناوارو. یکی از بازی‌های ساختنی برند فکرانه، پازل متری 48 قصه نردبان آرزوها است که جزو بهترین پازل‌ها و جورچین‌های بازار محسوب می‌شود. این بازی به تقویت دقت و تمرکز، بهبود خلاقیت و توانایی حل مساله است.

بازی فکری پنتاگو یکی از بهترین بازی‌های رومیزی جهان محسوب می‌شود که به تقویت ریاضی و تفکر استلالی و استنتاجی کمک زیادی می‌کند. بازی فکری کارآگاه ناوارو یکی از بازی‌های سبک نقش مخفی فکرانه است و به تقویت مهارت‌های استتناجی کمک زیادی می‌کند. در این بازی هر بازیکن باید در نقش یک کاراگاه کار کشته هستند که باید مدارک و شواهد را جمع کند، با همکاران خود رد و بدل کند. این بازی به بهبود تفکر انتقادی، تفکر استنتاجی و استدلالی کمک زیادی می‌کند.

بازی فکری هپی کیوب یک بازی آموزشی جذاب برای کودکان شماست

بازی فکری تیک کار اوت نیز از اسباب بازی‌های آموزشی برند فکرانه است. صفحه بازی در حکم یک نمایشگاه ماشین است، ماشین زرد رنگ به فروش رفته است، حالا باید چیدمان ماشین‌ها را طوری جا به جا کنید تا ماشین زرد بتواند از نمایشگاه خارج شود. این بازی‌ها به تقویت هوش فضایی فرزند شما کمک زیادی می‌کنند. 

مزیت بازی‌های فکری فکرانه

اسباب بازی‌های تولید شده توسط برند فکرانه یکی از بهترین محصولات آموزشی برای ارتقای توانایی‌های مختلف کودکان و نوجوانان هستند. توانایی‌هایی مثل توانایی حل مساله، بهبود دقت و تمرکز است. تولیدی فکرانه توجه زیادی به تقویت روابط، بهبود پیوندهای میان فردی، افزایش اعتماد به نفس و بهبود هوش هیجانی افراد به ویژه کودکان و نوجوانان سرزمینمان دارد. در این راستا انواع بازی‌های گروهی جذاب و مهیج را تولید کرده است. اگر به دنبال سرگرمی جذاب و پرهیجانی برای شب‌های طولانی زمستانی هستید، بازی‌های گروهی فکرانه مناسب شما هستند.این بازی‌ها راهی آسان برای گردآوردن تمام اعضای خانواده در تمامی رده‌های سنی، سلایق و شخصیت‌های گوناگون هستند. 

کاراگاه ناوارو یک بازی سبک استنتاجی گروهی است

بازی‌های گروهی فکرانه راهی عالی برای شکستن یخ روابط و ایجاد صمیمیت میان اعضای یک گروه هستند. اگر به دنبال یک شب پرهیاهو، شاد و خاطره‌انگیز هستید، بازی‌های فکرانه را از دست ندهید.

پازل متری 48 تکه قصه نردبان آرزوها فکرانه پازل متری 48 تکه قصه نردبان آرزوها فکرانه

پازل متری 48 تکه قصه نردبان آرزوها فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری هپی کیوب فکرانه بازی فکری هپی کیوب فکرانه

بازی فکری هپی کیوب فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری دومینو 300 قطعه فکرانه بازی فکری دومینو 300 قطعه فکرانه

بازی فکری دومینو 300 قطعه فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی ایرانی تایلو فکرانه بازی ایرانی تایلو فکرانه

بازی ایرانی تایلو فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی کارتی کارستون فکرانه بازی کارتی کارستون فکرانه

بازی کارتی کارستون فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری پنتاگو قرمز فکرانه بازی فکری پنتاگو قرمز فکرانه

بازی فکری پنتاگو قرمز فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری کاراگاه ناوارو فکرانه بازی فکری کاراگاه ناوارو فکرانه

بازی فکری کاراگاه ناوارو فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
دومینو فکرانه مدل 1000 قطعه دومینو فکرانه مدل 1000 قطعه

دومینو فکرانه مدل 1000 قطعه

(4) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری فکرانه مدل هوشگرد بازی فکری فکرانه مدل هوشگرد

بازی فکری فکرانه مدل هوشگرد

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی پنتاگو pentago فکرانه بازی پنتاگو pentago فکرانه

بازی پنتاگو pentago فکرانه

(5) | (امتیاز این محصول)
به زودی
بازی فکری فکرانه مدل تیک کار اوت بازی فکری فکرانه مدل تیک کار اوت

بازی فکری فکرانه مدل تیک کار اوت

(3.07) | (امتیاز این محصول)
ناموجود