تحویل رایگان و سریع درب منزل

روش‌های ارسال:

همیشه سعی کودک پلاس بر این بوده است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند.

  • برای سفارش‌های داخل شهر شیراز، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 19:00 نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، سفارش شما بین 1 ساعت تا حداکثر 3 ساعت کاری در همان روز به دست شما خواهد رسید. این بازه‌ی زمانی بستگی به فاصله‌ی شما از فروشگاه های کودک پلاس دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 19:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر شیراز، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین 1 تا 2 روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، صبح روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد.

هزینه‌های ارسال:

  • داخل شهر شیراز: سفارش‌های داخل شهر شیراز، به صورت فوق سریع ارسال می شوند و 8 هزار تومان هزینه‌ی ارسال خواهند داشت و بین 1 تا حداکثر 3 ساعت کاری، به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان بیشتر از 300 هزار تومان باشد، برای شما بصورت رایگان ارسال خواهند شد.
  • خارج از شهر شیراز: سفارش‌های خارج از شهر شیراز توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که با توجه به وزن سفارش شما، هزینه‌ی ارسالش توسط سایت محاسبه می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید روش‌های دیگر ارسال مثل تیپاکس، باربری و یا ترمینال را با ما هماهنگ فرمایید. همچنین برای سفارشات خارج از شهر شیراز در خرید های بالای 300 هزار تومان، ارسال، بصورت رایگان خواهد بود.

 

نظرات