هوینا یکی از تولیدکنندگان شناخته شده در زمینه ماشین های صنعتی اسباب بازی می باشد. در این مطلب به معرفی 2 مدل از بهترین محصولات کنترلی برند هوینا خواهیم پرداخت.

معرفی2 مدل از محصولات کنترلی برند هوینا

هوینا؛ یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برندهای تولید اسباب بازی می باشد. این برند به صورت تخصصی ماشین آلات صنعتی اسباب بازی تولید می کند. از جمله معروف ترین تولیدات این برند، می توان به ماکت های فلزی آن اشاره کرد. محصولات برند هوینا دوام و ماندگاری بالایی دارند، و یک انتخاب به صرفه و جذاب محسوب می شوند. اما هوینا در بین محصولات خود، تعدادی اسباب بازی کنترلی نیز دارد، که با الهام از ماشین آلاتی مانند کامیون، جرثقیل، میکسر و... ساخته شده اند. در این مطلب به معرفی 2 مدل از بهترین اسباب بازی های کنترلی هوینا خواهیم پرداخت. تمامی این اسباب بازی های کنترلی در کودک پلاس موجود و قابل سفارش هستند.

کامیون کنترلی هوینا مدل 1556

یکی از محبوب ترین اسباب بازی ها در بین کودکان و نوجوانان، کامیون های اسباب بازی هستند. کودکان در محیط اطراف خود، مدل های مختلفی از کامیون را می بینند و به همین دلیل، کنجکاوی بسیار زیادی نسبت به آن ها دارند. کامیون کنترلی هوینا مدل 1556؛ یک اسباب بازی شارژی می باشد، که به وسیله کابل USB موجود در بسته بندی، قابل شارژ است. همچنین قسمت باری این کامیون متحرک بوده، که همین مسئله یکی از جذابیت های اصلی این محصول است.

کامیون کنترلی هوینا مدل 1556؛ یک اسباب بازی شارژی می باشد، که به وسیله کابل USB موجود در بسته بندی، قابل شارژ است

این کامیون دوست داشتنی و جذاب در مقیاس 1:18 تولید شده، که یعنی 18 برابر از نمونه واقعی خود کوچک تر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این کامیون کنترلی اینجا کلیک کنید.

میکسر بتن کنترلی هوینا 1574

از جمله جذاب ترین ماشین آلات صنعتی برای کودکان، می توان به کامیون های میکسر اشاره کرد. میکسر بتن هوینا مدل 1574؛ یک اسباب بازی کنترلی است که برای کودکان بزرگ تر از 8 سال مناسب می باشد. در ساخت این محصول نیز مانند سایر محصولات برند هوینا، از مواد درجه یک و با کیفیتی همچون PVC ،ABS و فلز استفاده شده است. لازم به ذکر است که کمک فنر های این کامیون اسباب بازی، فلزی هستند و در برابر ضربات مختلف مقاومت کافی را دارند.

میکسر بتن هوینا مدل 1574؛ یک اسباب بازی کنترلی است که برای کودکان بزرگ تر از 8 سال مناسب می باشد.

مقیاس این میکسر کنترلی 1:14 است، که یعنی این اسباب بازی 14 برابر از نمونه واقعی خود کوچک تر می باشد. این میکسر هوینا به وسیله یک باطری 7.2 تغذیه می شود، تا 20 کیلومتر بر ساعت می تواند سرعت بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این اسباب بازی کنترلی جذاب اینجا کلیک کنید.

جمع بندی

برند هوینا یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت اسباب بازی می باشد. از جمله مزیت های اصلی محصولات این برند، می توان به جزئیات به کار رفته در محصولات، و همچنین کیفیت مواد به کار رفته در آن ها اشاره کرد. جزئیات رعایت شده در محصولات هوینا به قدری دقیق و چشم نواز است، که حتی بسیاری از بزرگسالان، این محصولات را برای کلکسیون های خود تهیه می کنند. اگر کودک شما علاقه مند به بازی با ماشین های صنعتی، ساختمانی و راه سازی است، محصولات برند هوینا یکی از بهترین انتخاب های شما می باشند. بازی با ماشین های کنترلی می تواند علاوه بر سرگرم کردن کودک شما، باعث تقویت تمرکز، انگشتان دست و همچنین تقویت قدرت تخیل در او شود. همانطور که در بخش های قبل نیز ذکر شد، در تولید همه محصولات برند هوینا از فلز استفاده شده است، که همین مسئله می تواند خیال شما را از بابت دوام و ماندگاری اسباب بازی راحت کند.شما میتواندی جهت تهیه هر گونه اسباب بازی با هر برندی به سایت کودک پلاس مراجعه و ضمن اشنایی با انواع اسباب بازی به راحتی و در کمترین زمان ممکن خرید کنید.

ارسال نظر