در این مقاله ضمن معرفی انواع موتورهای اسباب بازی، شما را با محبوبترین انواع موتورهای کنترلی آشنا خواهیم کرد

معرفی موتورهای کنترلی و باطری خور اسباب بازی

موتورهای اسباب بازی کنترلی یکی از اسباب بازی‌های محبوب کودکان است که در مدل‌های مختلف موجود هستند. ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با محبوب‌ترین موتورهای اسباب بازی کنترلی آشنا کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بیان کنیم.

بهترین موتورهای اسباب بازی کنترلی شارژی برای هر گروه سنی متفاوت است. اگر قصد خرید یک موتور کنترلی دارید بهتر است ابتدا این راهنمای جامع را در این باره مطالعه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

موتور کنترلی چیست؟

این موتورها نوعی اسباب بازی کنترلی هستند. می‌توان از طریق کنترلر و از راه دور این وسیله را حرکت داد یا آن را با دست روی سطوح مختلف حرکت داد. برای این که بهترین موتورهای اسباب بازی کنترلی شارژی و غیر شارژی را بخرید، باید به چند نکته توجه کنید که در ادامه برای شما مطرح خواهیم کرد.  

امکانات ثانویه

یکی از نکات مهم در انتخاب موتور، بحث امکانات جانبی است. این موارد می‌تواند شامل پخش موسیقی، روشن شدن LED و موارد دیگر باشد. همچنین باید به کیفیت این امکانات نیز توجه داشته باشید.

کنترلر

کنترلر موتورهای اسباب بازی یکی از نکات مهم در هنگام انتخاب موتورهای قابل کنترل است. باید کیفیت دکمه‌ها و همچنین میزان برد این وسیله بررسی شود.

گیربکس

مدل گیربکسی را حتماً قبل از خرید امتحان کنید. برای این کار کافی است که آن را روی یک سطح چندین بار عقب و جلو ببرید. با این کار می‌توانید صدای درگیر شدن چرخ دنده‌ها را بشنوید.

تنوع بالای انواع موتورهای شارژی و باطری خور

موتورهای شارژی به دو صورت هستند، برخی از آن‌ها از باطری‌های قابل شارژ استفاده می‌کنند که در داخل خود موتور تعبیه شده است و باید برای شارژ کردنشان، سیم خروجی از باتری را به آداپتور وصل کرد. برخی دیگر از باتری‌های یک‌بار مصرف بهره می‌برند. برخی از مدل‌های باطری خور نیز قابل کنترل هستند.

 

قیمت و عکس موتورهای اسباب بازی کنترلی

محبوب‌ترین موتورهای اسباب بازی کنترلی رنج قیمتی متفاوتی دارند. یکی از نکات موثر بر قیمت، میزان کنترلی است که می‌توانید روی موتور داشته باشید؛ مثلاً برخی از موتورها صرفاً قابلیت حرکت به عقب و جلو دارند، اما مدل‌های پیشرفته را می‌توانید در هر جهتی که دوست دارید، جا به جا کنید.

برای این که بتوانید یک موتور اسباب بازی خوب خریداری کنید، می‌توانید از محصولات متفاوت سایت کودک پلاس بازدید کرده و رضایت مشتریان و نحوه سرویس دهی ما را مشاهده کنید.

در این سایت قیمت و عکس موتورهای اسباب بازی کنترلی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید خریدی آگاهانه داشته باشید.

محبوب ترین موتورهای اسباب بازی کنترلی الزاما گران‌ترین موارد نیستند؛ بلکه کارایی و میزان درگیر کردن کودکان، عامل تعیین کننده در محبوبیت این اسباب بازی است. معمولا کنترل دارها گران‌تر هستند. همچنین ابعاد موتور و جنس این محصول روی قیمت بسیار اثرگذار است.  

معرفی 5 مدل از پرفروش‌ترین موتورهای اسباب بازی

این موتورها برای کودکان بسیار جذاب هستند. به طور کلی موتورهای اسباب بازی به دو دسته کنترلی و گیربکسی تقسیم می‌شوند.

در مدل گیربکسی حرکت بر اساس چرخ دنده است. عموماً این مدل عمر بیشتری نسبت به موتورهای کنترلی دارد. کودکان می‌توانند آن را روی زمین، مبل و غیره به حرکت در آورند و در دنیای خیالی خود موتورسواری کنند. برخی از معروف‌ترین موتورها در مدل گربکسی، به صورت کششی هستند، یعنی می‌توانید آن را به عقب کشیده و رها کنید تا شروع به حرکت کند.

موتور کنترلی به دو دسته کنترلردار و غیر کنترلردار تقسیم می‌شود. در حالت اول شما از یک کنترلر استفاده کرده و آن را به حرکن در می‌آورید. در مدل دوم موتور صرفاً یک حرکت مشخص انجام می‌دهد که عموماً با موزیک و نور همراه است. در ادامه برخی از مشخصات جدیدترین موتورهای اسباب بازی موزیکال باطری خور و کنترلی را برای شما شرح می‌دهیم.

موتور موزیکال حرکتی

موتورهای اسباب بازی موزیکال طرفداران زیادی در میان کودکان دارند. این اسباب بازی‌های موزیکال و دوست داشتنی، همه کودکان را سرگرم می‌کنند و می‌توانند یک سرگرمی جذاب برای فرزندان شما باشند. حتی اگر فرزند شما علاقه چندانی به اسباب بازی‌های موزیکال نداشته باشد، احتمالاً به این اسباب بازی علاقه‌مند خواهد شد.

این موتور موزیکال یک اسباب بازی عالی برای کودکان زیر 5 سال است که می‌توانند ساعت‌ها با آن بازی کنند، بدون آن که لحظه‌ای خسته شوند. این اسباب بازی به طور همزمان دو کار را انجام می‌دهد؛ هم حرکت می‌کند و هم موسیقی پخش می‌کند.

موتور پلیس موزیکال

یکی از مهم‌ترین شغل‌هایی که کودکان به آن علاقه دارند، پلیس است. می‌توانید با خرید این موتور برای کودک خود، به علاقه او پاسخ دهید. در این اسباب بازی، پلیسی روی موتور نشسته است که دست‌هایش قابلیت تکان خوردن دارد. به این ترتیب می‌توانید موتورسوار را در حالت‌های مختلف قرار دهید. این اسباب بازی نیاز به سه باطری قلمی دارد و ابعاد آن 230*180*80 میلی متر است.

جمع بندی

سایت کودک پلاس، شما را با بهترین موتورهای اسباب بازی کنترلی شارژی آشنا کرده و تمام امکانات آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با گشتن در سایت می‌توانید با قیمت و عکس موتورهای اسباب بازی کنترلی آشنا شوید و مشخصات هرکدام را با هم مقایسه کرده و مناسب‌ترین اسباب بازی را برای کودکتان تهیه کنید

ارسال نظر