معرفی بهترین اسباب بازی های موزیکال؛ بلز

معرفی بهترین اسباب بازی های موزیکال؛ بلز
بلز جزو اسباب بازی های موزیکال کوبه ای به شمار می آید که کودکان برای شنیدن صدای های مختلف آن، باید بر روی ساز ضربه بزنند. اسباب بازی بلز ابزاری مناسب جهت آموزش الفبای موسیقی به کودکان است.

بلز جزو اسباب بازی های موزیکال کوبه ای به شمار می آید که کودکان برای شنیدن صدای های مختلف آن، باید بر روی ساز ضربه بزنند. اسباب بازی بلز ابزاری مناسب جهت آموزش الفبای موسیقی به کودکان است. این اسباب بازی آموزشی علاوه بر جنبه سرگرمی، در پرورش حس اعتماد به نفس و تقویت نیروی شنوایی نیز موثر است. بلز در مراکز آموزشی و مهد کودک ها به عنوان ساز مقدماتی برای کودکان در نظر گرفته می شود.

بلز همچون سایر سازهای اسباب بازی هم در دسته اسباب بازی موزیکال دخترانه و هم در دسته اسباب بازی موزیکال پسرانهقراد می گیرد.

در این مقاله سعی داریم به معرفی تعدادی از بلز های اسباب بازی بپردازیم. فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس ارائه کننده انواع سازهای اسباب بازی و سایراسباب بازی های موزیکال شما را در انتخاب اسباب بازی برای کودکان یاری میدهد.شما میتوانید سفارش خود را از طریق سایت https://koodakplus.com ثبت یا به شعبه های فروشگاه مراجعه نمائید.

 

 بلز(پیانو) اسباب بازی بچه گانه مدلYL1022-12CA

بلز(پیانو) اسباب بازی بچه گانه مدل YL1022-12CA؛برای بعد از 3 سالگی مناسب است. این اسباب بازی موزیکال همه نت های موسیقی را پوشش می دهد، و می تواند به صورت کاملی فرزند شما را با صداهای مختلف آشنا کند.

بلز(پیانو) اسباب بازی بچه گانه باعث رشد خلاقیت

این محصول شامل 2 بخش می باشد، که یکی از آن ها بلز بوده و دیگری دکمه هایی هستند، که مانند یک پیانو عمل می کنند. بازی با این بلز اسباب بازی آموزشی بچه گانه می تواند علاوه بر سرگرم کردن فرزند شما، باعث رشد خلاقیت، تقویت ذهن موسیقایی، افزایش هماهنگی بین چشم و دست و همچنین تقویت انگشتان او شود. این محصول با استفاده از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده، و دوام قابل قبولی در برابر ضربات احتمالی دارد.

 

اتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلز

اتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلز؛یک محصول عقب کش است. حرکت کردن اسباب بازی ها به خوبی توجه کودکان را معطوف خود می کند. جنس قطعات مختلف این اتوبوس از پلاستیک ABS و مواد بادوام است. اسباب بازی ذکر شده دارای گارانتی سلامت کالا می باشد.

اتوبوس اسباب بازی جای گذاری و بلز با بدنه ایمن برای کودک

ارای ساختار ضد ضربه و با دوام است به دلیل ساختار خود برای کودکان بالای 18 ماه اسباب بازی مناسبی است. اتوبوس اسباب بازی جایگذاری و بلز هدیه مناسبی برای دختربچه ها و پسربچه ها می باشد و به دلیل ویژگی عقب کش بودن می تواند ساعت ها آن ها را مشغول نگه دارد.

 

بلز کودک زیره چوبی 8 نتbelz 8 note animal

بلز کودک زیره چوبی 8 نت belz 8 note animal؛بلز که به اسم زایلافون (Xylophone) نیز شناخته می شود یکی از دوست داشتنی ترینابزارهای موسیقی می باشد. بلز زیره چوبی 8 نت طرح حیوانات دریایی؛ در 4 طرح شامل ماهی، لاکپشت، خرچنگ و تمساح تولید شده و به همراه دو عدد مضراب چوبی ارائه می گردد که کودکان می توانند به راحتی مضراب ها را در دست گرفته و بر روی نوت های این محصول ضربه بزنند.

 بلز کودک زیره چوبی 8 نت با وزن کم و حمل آسان

بلزها که در ایران گاهی با نام سنتور نیز شناخته می شوند، دارای نت های فلزی و بدنه های مختلف اعم از چوب، پلاستیک و فلز می باشند که کیفیت قطعات تشکیل دهنده محصول، در صدای حاصل از آن تاثیر گذار است. بلز زیره چوبی 15 نت، از دیگر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی کودک پلاس می باشد. این اسباب بازی مناسب رده سنی 2 سال به بالا است.

 

اسباب بازی آموزشی بلزBells toy 15 notes

اسباب بازی آموزشی بلز Bells toy 15 notes؛اسکلت چوبی مستطیلی دارد. اسباب بازی آموزشی بلز دارای 15 نت فلزی و دو دسته چوبی مستحکم برای ضربه زدن می باشد.

اسباب بازی آموزشی بلز Bells toy 15 notes دارای صفحات مقاوم

اسباب بازی بلز ابزاری مناسب جهت آموزش الفبای موسیقی به کودکان است. این اسباب بازی آموزشی علاوه بر جنبه سرگرمی، در پرورش حس اعتماد به نفس و تقویت نیروی شنوایی نیز موثر است. بلز در مراکز آموزشی و مهد کودک ها به عنوان ساز مقدماتی برای کودکان در نظر گرفته می شود.

بلز 8 نت طرح حیوانات دریایی، از دیگر محصولات موجود درفروشگاه اینترنتی کودک پلاس می باشد. این اسباب بازی آموزشی ساخت کشور چین است.

در ادامه راهنمای جامع اسباب بازی موزیکال را برای شما آورده ایم:

راهنمای جامع انتخاب و خرید اسباب بازی موزیکال

 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)