تجربه یک آب بازی مهیج برای کودکان با تفنگ های آب پاش و حباب ساز اسباب بازی

تجربه یک آب بازی مهیج برای کودکان با تفنگ های آب پاش و حباب ساز اسباب بازی
تفنگ های اسباب بازی یکی از محبوب ترین اسباب بازی ها در بین کودکان مخصوصا پسر بچه ها می باشد. تفنگ اسباب باز در انواع مختلف تولید و به بازار عضره میشود که یکی پرفروش ترین آن تفنگ های آب پاش و حباب ساز است که در فصل تابستان بسیار مورد استقبال قرار کومی گیرد

بدون هیچ تردیدی باید گفت که تفنگ ها، یکی از محبوب ترین اسباب بازی ها در بین کودکان و نوجوانان هستند. تفنگ های اسباب بازی در مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند، که از جمله آن ها می توان به مدل های ساچمه ای،تیر ژله ای، آب پاش و... اشاره کرد. بازی با تفنگ های اسباب بازی علاوه بر سرگرم کردن کودک شما، می تواند باعث تقویت تمرکز، تخلیه هیجان و همچنین تقویت انگشتان دست او شود. اما بسیاری از والدین به دلیل خطرات احتمالی، با خرید تفنگ اسباب بازی مخالف هستند. در این شرایط مدل های آب پاش و حباب ساز که کاملا بی خطر هستند، پیشنهاد می شوند. تفنگ های اسباب بازی ازهر مدل و نمونه در دسته اسباب بازی پسرانه قرار می گیرد اما این بدان معنا نیست که فقط پسران می توانند از تفنگ های اسباب بازی استفاده کنند. در دنیای اسباب بازی هیچ گونه تفکیک جنسیتی وجود ندارد

تفنگ های اسباب بازی معمولا بی خطر هستند

تفنگ های اسباب بازی آب پاش و حباب ساز ضمن مهیج بوده بسیار سرگرم کننده هستند. تفنگ اسباب بازی آب پاش مخصوصا در فصل گرما و تابستان بسیار در بین کودکان و نوجوانان محبوب هستند. کودکان با استفاده از این اسباب بازی ضمن سرگرم شده تجربه یک آب بازی مهیج را تجربه خواهند کرد.

در این مطلب به معرفی تعدادی از بهترین تفگ های اسباب بازی آب پاش و حباب سازخواهیم پرداخت . شما می توانید در سایت فروشگاه کودک پلاس ضمن مشاهده انواع اسباب بازی، سفارش خود را ثبت و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید

 

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش به همراه ربات تبدیل شونده مدل 56-648

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش به همراه ربات تبدیل شونده مدل 56-648؛ این تفنگ اسباب بازی دو کاره برای بعد از 6 سالگی مناسب می باشد. این محصول شامل یک تفنگ اسباب بازی 2 کاره است، که می تواند علاوه بر گلوله های توپی، به صورت آب پاش نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش یک نوع ترنسفورمر نیز است

در این اسباب بازی 6 عدد از این گلوله های توپی وجود دارد. در بسته بندی این تفنگ اسباب بازی یک عدد ربات تبدیل شونده نیز قرار دارد، که می تواند به یک موتور 4 چرخ تبدیل شود. افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل و تقویت دست و انگشتان از جمله مزیت های بازی با این محصول هستند. اگر فرزند شما به تفنگ های اسباب بازی علاقه دارد، این محصول می تواند یک هدیه فوق العاده جذاب و در عین حال بی خطر برای او باشد.

 

تفنگ حباب ساز اسباب بازی مدلP065

تفنگ حباب ساز اسباب بازی مدل P065؛ برای بعد از 3 سالگی مناسب است. این تفنگ طراحی بسیار خوش دستی دارد، و وزن کمی دارد که بازی را برای فرزند شما راحت می کند. این محصول در 2 رنگ بندی مختلف عرضه می شود، که می توانید با توجه به سلیقه فرزند خود، یک مورد را انتخاب کرده و سفارش دهید.

تفنگ حباب ساز اسباب بازی مدل P065 با قابلیت ساخت حجم زیادی از حباب

حباب های این تفنگ اسباب بازی رنگی هستند، و جذابیت بسیار زیادی برای کودک شما خواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است که حباب هایی که این تفنگ اسباب بازی تولید می کند، کاملا غیر سمی و بی خطر برای سلامت فرزند شما هستند. بدنه این تفنگ حباب سازپلاستیکی بوده و دوام قابل قبولی در برابر ضربات احتمالی دارد. از جمله مزیت های بازی با این اسباب بازی دوست داشتنی می توان به افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل و همچنین تقویت دست و انگشتان اشاره کرد.

 

تفنگ حباب ساز بزرگ مدل 5-777

تفنگ حباب ساز بزرگ مدل 5-777؛ رای بعد از 3 سالگی مناسب است. اینتفنگ اسباب بازی حباب سازجذاب دارای 64 سوراخ می باشد، که حباب های ساخته شده را به بیرون پرتاب می کنند. در همین ابتدا باید خاطر نشان کنیم که این محصول یک عملکرد کاملا استاندارد داشته، و حباب هایی که تولید می کند، برای سلامت پوستی و تنفسی فرزند شما کاملا بی خطر هستند.

تفنگ حباب ساز بزرگ مدل 5-777 با تم دخترانه

این تفنگ حباب ساز که در ابعاد بزرگ طراحی شده است، بسیار خوش دست بوده و عملکرد بسیار ساده ای دارد. از جمله مزیت های بازی با این محصول می توان به افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل و همچنین تقویت دست و انگشتان فرزند شما شود. اگر کودک شما به بازی با تفنگ های اسباب بازی علاقه دارد، این تفنگ حباب ساز می تواند یک انتخاب به صرفه و مناسب باشد.

 

تفنگ دو کاره حباب ساز و آب پاش طرح تیرکمان مدل 9-777

تفنگ دو کاره حباب ساز و آب پاش طرح تیرکمان مدل 9-777؛ برای بعد از 3 سالگی مناسب است. اینتفنگ اسباب بازی 2 مخزن مجزا دارد، که از یکی برای پاشیدن آب، و از دیگری برای ساخت حباب استفاده می کند.

تفنگ دو کاره حباب ساز و آب پاش طرح تیرکمان مدل 9-777 بوسیله باتری قلمی تغذیه می کند

این محصول به وسیله باتری های قلمی تغذیه می شود، و با چراغ های رنگی که دارد، می تواند جذابیت بازی را برای فرزند شما دو چندان کند. یکی از جذابیت های اصلی این تفنگ حباب ساز و آب پاش، عملکرد دو گانه آن است. به این معنی که کودک شما با فشردن ماشه، قسمت حباب ساز تفنگ، و با کشیدن زه کمان این تفنگ، قسمت آب پاش آن را فعال می کند. تقویت تمرکز، افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل، تقویت دست و انگشتان از جمله مزیت های بازی با این محصول هستند.

 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)