بهترین تفنگ های اسباب بازی بی خطر(تیر اسفنجی و ژله ای) را بشناسید

بهترین تفنگ های اسباب بازی بی خطر(تیر اسفنجی و ژله ای) را بشناسید
تفنگ ها در مدل تیر پرتابی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، که یکی از آنها تفنگ های تیر ساچمه ای و دیگری تفنگ هایی هستند که تیر های بی خطر، مثل توپ یا تیر های اسفنجی و فومی پرتاب می کنند. در این مطلب به معرفی تفنگ های بی خطر تیر اسفنجی و ژله ای خواهیم پرداخت

یکی از اصلی ترین اسباب بازی های پسرانه، تفنگ است و در این هیچ شکی نیست. تفنگ ها برای پسر بچه ها مانند عروسک برای دختران بسیار محبوب هستند. تقریبا هیچ پسر بچه ای نیست، که علاقه به داشتن تفنگ های اسباب بازی و تیر پرتابی نداشته باشد. تفنگ ها در مدل تیر پرتابی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، که یکی از آنها تفنگ های تیر ساچمه ای و دیگری تفنگ هایی هستند که تیر های بی خطر، مثل توپ یا تیر های اسفنجی و فومی پرتاب می کنند.

تفنگ های اسباب بازی باعث تخلیه هیجان، تقویت قدرت تخیل، افزایش تمرکز و افزایش اعتماد به نفس در کودکان می شوند.

در این مطلب به معرفی بهترین و پرفروش ترین تفنگ های اسباب بازی بی خطر؛ تفنگ های تیر اسفنجی و ژله ای می پردازیم

فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس ارایه کننده انواع تفنگ اسباب بازی شما را در انتخاب تفنگ مناسب کودک دلبندتان یاری می دهد .شما می توانید از طریق سایت فروشگاه اسباب بازی کودک پلاس به آدرس https://koodakplus.com سفارش خود را ثبت و در اولین زمان ممکن از پست تحویل بگیرید.

 

تفنگ تیر پرتابی فومی سایز کوچک مدل 73-648

تفنگ تیر پرتابی فومی سایز کوچک مدل 73-648؛ برای بعد از 3 سالگی مناسب است. در بسته بندی این محصول 6 عدد تیر فومی با سری چسبونکی قرار دارد، که توانایی چسبیدن به سطوح صاف را دارند.

تفنگ تیر پرتابی فومی سایز کوچک مدل 73-648 با قابلیت شلیک تیرهای بی خطر

این تفنگ اسباب بازی در 3 مدل مختلف عرضه می شود، که کارکرد مشابه ای داشته و تنها از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. مدلی که تصویر آن را در بالا مشاهده می کنید، مدل 73 می باشد. مدل بعدی 74 است، که تفاوت آن با مدل 73 در بسته بندی می باشد. در پایین نیز تصویری از مدل 71 آورده شده است، که نسبت به مدل قبل سایز کوچک تری دارد.

این تفنگ سایز کوچکی دارد، و بسیار سبک و خوش دست می باشد که بازی را برای فرزند شما بسیار راحت می کند. بدنه این محصول از جنس پلاستیک بوده، و دوام قابل قبولی در برابر ضربه و فشار دارد. از جمله مزیت های بازی با این تفنگ تیر پرتاب کن می توان به تقویت تمرکز، افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل و همچنین تقویت دست و انگشتان اشاره کرد. اگر فرزند شما به تفنگ های تیر پرتابی فومیاسباب بازی علاقه دارد، این محصول می تواند یک هدیه جذاب و در عین حال مقرون به صرفه باشد.

 

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش به همراه ربات تبدیل شونده مدل 56-648

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش به همراه ربات تبدیل شونده مدل 56-648؛ برای بعد از 6 سالگی مناسب می باشد. این محصول شامل یک تفنگ اسباب بازی 2 کاره است، که می تواند علاوه بر گلوله های توپی، به صورت آب پاش نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

تفنگ 2 کاره توپ پرتابی و آب پاش تهیه شده ا پلاستیک مواد نو

در این اسباب بازی 6 عدد از این گلوله های توپی وجود دارد. در بسته بندی این تفنگ اسباب بازی یک عدد ربات تبدیل شونده نیز قرار دارد، که می تواند به یک موتور 4 چرخ تبدیل شود. افزایش هوش هیجانی، افزایش قدرت تخیل و تقویت دست و انگشتان از جمله مزیت های بازی با این محصول هستند. اگر فرزند شما به تفنگ های اسباب بازی علاقه دارد، این محصول می تواند یک هدیه فوق العاده جذاب و در عین حال بی خطر برای او باشد.

 

تفنگ اسباب بازی تیر ابری دو عددی مدلHeat Soft Space Gun 826-34

تفنگ اسباب بازی تیر ابری دو عددی مدل Heat Soft Space Gun 826-34؛ مکانیسم بادی برای شلیک تیر دارد و برای کودکان بالای 6 سال مناسب می باشد. بازی با تفنگ های اسباب بازی تیر ابری علاوه بر سرگرم کردن کودک شما، باعث تخلیه هیجان و افزایش دقت و تمرکز او می شود. تیرهای موجود در بسته بندی این محصول، ابری هستند و خطرناک محسوب نمی شوند، اما توصیه می شود که در هنگام استفاده، از شلیک گلوله ها به انسان یا حیوان خودداری کنید.

تفنگ اسباب بازی تیر ابری دو عددی به همراه هدف

اگر قصد خرید این محصول را دارید، توصیه ما به شما تحقیق و شناخت کامل آن است. کلت تیر ابری جفتی مدل 34-826؛ به همراه سه عدد استوانه هدف ارائه می شود، که کودک شما می تواند از آن ها برای بازی استفاده کرده و با نشانه گیری به سمت آن ها، تمرکز و دقت تیراندازی خود را به چالش بکشد. در بسته بندی این محصول دو عدد تفنگ اسباب بازی طرح کلت وجود دارد، اما طرح ظاهری این دو مشابه یکدیگر نیست و همین مسئله می تواند جذابیت این محصول را برای کودک دو چندان کند.

تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال

تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای 3 کاره موزیکال؛ قابلیت پرتاب دو نوع گلوگه اسفنجی و ژله ای را دارد. این محصول به وسیله 2 عدد باتری قلمی 1/5 ولت تغذیه می شود و با پخش موزیک، می تواند برای ساعت ها کودک شما را سرگرم نگه دارد. این تفنگ برای شلیک، به صورت کشویی مسلح می شود. همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید گلوله های توپی رنگی (پینت بال) را تهیه کرده، و از آن ها برای پر کردن این تفنگ اسباب بازی استفاده کنید.

تفنگ اسباب بازی کلت ژله ای به وسیله باتری قلمی تغذیه می کند

ه همراه 4 تیر ابری و 1 بسته آماده تیر ژله ای، و 1 بسته آماده نشدهتیر ژله ای به شما تقدیم می شود. برای آماده سازی تفنگ اسباب بازی تیر ژله ای باید آن ها را به مدت ۳ ساعت، در آب قرار دهید تا به سایز مورد نظر برسند و آماده پرتاب شوند. از این اسباب بازی می توانید در محیط خانه استفاده کنید، اما به دلیل تیر پرتابی بودن آن، توصیه می شود در محیط های باز از آن استفاده شود.

 

تفنگ تیر اسفنجی موزیکال لیزر دار مدلxh333

تفنگ تیر اسفنجی موزیکال لیزر دار مدلxh333؛ تفنگ xh333 یک تفنگ چند کاره بسیار با کیفیت است که مناسب برای تمامی گروه های سنی می باشد و حتی برای دختربچه هایی که علاقه به داشتن تفنگ دارند، نیز مناسب است. اینتفنگ اسباب بازی باطری خور بوده و موزیکال است و همچنین لیزر قرمز دارد که بر جذابیت های آن می افزاید، اما مهمترین ویژگی این محصولتیر پرتابی بودن آن است. تفنگ های تیر پرتابی اسفنجی را می توان جزو تفنگ های تیر پرتابی ایمن دسته بندی کرد.

تفنگ تیر اسفنجی موزیکال با مکانیزم دستی برای مسلح شدن

همراه با این محصول، و در جعبه آن چند تیر اسفنجی چسبونکی یا همان تیر های فومی قرار دارد که قابلیت شلیک شدن توسط تفنگ را دارند. این تیر ها دارای سایز نسبتا بزرگی بوده و انعطاف پذیر و بی خطر می باشد و ضرب آنها جوری نیست که به افراد یا وسایل منزل صدمه ای بزند. از دیگر ویژگی های این محصول چند بولینگ پلاستیکی برای نشانه گیری است که به عنوان سیبل کمکی توان از آنها استفاده کرد. این ویژگی کار والدین را راحت می کند و باعث تقویت هوش و تمرکز بچه ها می شود.

این تفنگ اسباب بازی در دو رنگ قرمز و نارنجی ساخته شده است و بسیار باکیفیت است. مکانیسم این تفنگ اساب بازی، بادی بوده و برای هر بار شلیک باید مسلح شود و گلنگدن آن به عقب کشیده شود. تفنگ های تیر پرتابی اسفنجی معمولا به خاطر سایز بزرگتری که دارند گلنگدن آنها نرم تر بوده و توسط بچه های با سنینن پایین تر نیز قابل مسلح شدن را دارد.

 

تفنگ اسباب بازی دو لول توپ پرتابی

تفنگ اسباب بازی دو لول توپ پرتابی؛ برای کودکان بالای 6 سال مناسب می باشد. بازی با تفنگ های اسباب بازی علاوه بر تخلیه هیجان کودک، می تواند باعث تقویت انگشتان و قدرت تمرکز او شود.

تفنگ اسباب بازی دو لول توپ پرتابی مناسب گروه سنی شش سال به بالا

یک تفنگ بی خطر می باشد که قابلیت پرتاب 2 تیر را به صورت همزمان دارد. این محصول بی نظیر می تواند برای ساعت ها کودک شما را سرگرم نگه دارد. تفنگ اسباب بازی دولول توپ پرتابی کاملا بهداشتی می باشد، و بدون مواد سمی و خطرناک تولید شده است. همانطور که گفته شد این محصول یک تفنگ بی خطر می باشد، با این حال توصیه می شود که از شلیک تیر های آن به سمت حیوانات و یا اشخاص جلوگیری شود.

 

تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069

تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069؛این تفنگ تیر پرتابی یک تفنگ بسیار خفن و دوست داشتی است که قابلیت پرتاب سه مدل مختلف تیر را دارد. این تفنگ اسباب بازی برای کودکان بالای سه سال مناسب بوده و قابلیت پرتاب تیر های توپی و تیر های اسفنجی و چسبونکی را دارد که هر سه مدل این تیر ها در بسته محصول موجود می باشد که همگی آنها بی خطر می باشند.

تفنگ پسرانه تیر پرتابی مدل 0069 با تیرهای ایمن

این تفنگ اسباب بازی پسرانه که قابلیت پرتاب تیر های اسفنجی و فومی را دارد دارای بسته بندی به سایز 310×200×50 میلیمتر می باشد و وزن تقریبی آن 230 گرم است و برای کادو دادن بسیار مناسب می باشد.

 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)