از آنجا که اسباب بازی های آموزشی نقش زیادی در پرورش مهارت های مختلف در کودکان و نوجوانان دارند، در این مقاله بهترین محصولات آموزشی از برند شناخته شده هولی تویز را به شما معرفی کرده ایم.

معرفی بهترین محصولات آموزشی از برند هولی تویز

هولی تویز یک شرکت تولید کننده اسباب بازی های ویژه نوزادان و خردسالان است که همه آنها کیفیت و ایمنی بسیار بالایی دارند. برند هولی تویز که با نام هولا هم شناخته می شود، از پلاستیک نشکن ABS و رنگ های استاندارد و بی خطر در ساخت اسباب بازی های خود استفاده می کند. در این مطلب به معرفی بهترین محصولات آموزشی از برند هولی تویز پرداخته ایم تا بتوانید یک اسباب بازی آموزشی ایده آل را برای فرزندان خود بخرید و به این ترتیب مهارت های گوناگونی را به آنها آموزش بدهید.

بلز اسباب بازی هولی تویز مدل 856

همه بچه ها در سنین پایین با صدای موزیک سرگرم می شوند و ذهن پویاتری خواهند داشت. بلز اسباب بازی هولی تویز مدل 856؛ یک انتخاب خوب برای آشنا کردن کودکان با موسیقی است و وسیله خوبی برای سرگرم کردن خردسالان می باشد. این بلز با رنگ های جذاب و متنوعی تولید شده و اعداد و حروف انگلیسی روی آن دیده می شوند.

 

 بلز اسباب بازی هولی تویز مدل 856؛ یک انتخاب خوب برای آشنا کردن کودکان با موسیقی است

علاوه بر این، روی بلز توپ هایی با رنگ های قرمز، زرد و آبی وجود دارد که در دایره خود قرار دارند، و با ضربه زدن روی آنها توپ ها به پایین افتاده و کودک باید سعی کند آنها را روی رنگ خود بگذارد. از مهم ترین مزایای بلز هولی تویز می توان به پرورش حس بینایی و شنوایی، افزایش هماهنگی حرکات دست و تقویت تمرکز کودکان اشاره کرد.

حلقه هوش هولی تویز مدل 2101

یکی از مواردی که در لیست بهترین محصولات آموزشی هولی تویز قرار می گیرد، حلقه هوش مدل 2101 از هولی تویز است. این اسباب بازی علاوه بر کیفیت عالی، قیمت مناسبی هم دارد و کودکان را به خوبی سرگرم می کند. حلقه هوش دارای پنج حلقه در اندازه ها و رنگ های مختلف است و کودک باید سعی کند آنها را به ترتیب اندازه روی هم بگذارد.

حلقه هوش مدل 2101 هولی تویز طراحی زیبا و رنگارنگی دارد

با خرید این اسباب بازی موزیکال که با باتری شروع به کار می کند می توانید رنگ ها را به کودکان بالای شش ماه یاد بدهید. بازی کردن با این وسیله مزایای زیادی مثل تقویت حس بینایی، بهبود قدرت شنوایی به دلیل پخش موزیک، پرورش مهارت های حرکتی و تقویت هوش کودک را به دنبال دارد.

صندوق فروشگاهی اسباب بازی هولی تویز مدل 3118

صندوق های فروشگاهی، نمونه جالبی از اسباب بازی آموزشی برای دختران و پسران هستند. صندوق فروشگاهی اسباب بازی هولی تویز مدل 3118؛ یکی از این مدل هاست که برای کودکان بالای سه سال طراحی شده و طراحی آن به صورت کاملاً ایمن و استاندارد انجام شده است. مکانیزم این اسباب بازی از نوع موزیکال و باتری خور می باشد و نکاتی مثل روش خرید و فروش را به کودکان یاد می دهد.

صندوق فروشگاهی اسباب بازی هولی تویز مدل 3118؛ برای بازی کودکان بالای سه سال تولید شده است

با صندوق فروشگاهی شرکت هولی تویز مدل 3118؛ می توان به صورت تک نفره یا چند نفره بازی کرد و مهارت هایی مثل ارتباط با دیگران، داستان پردازی، آشنایی با چهار عمل اصلی ریاضی، و پرورش مهارت گفتاری را به کودکان آموزش داد.

جمع بندی

خرید اسباب بازی آموزشی با کیفیت مثل محصولات برند هولی تویز، یکی از روش های مناسب برای آموزش موضوعات و مهارت های لازم به کودکان است. این اسباب بازی ها علاوه بر این که ذهن کودک را به چالش می کشند، آنها را مشغول بازی و سرگرمی می کنند. در مجموعه کودک پلاس، بهترین محصولات آموزش هولی تویز برای سنین مختلف را برای شما آماده کرده ایم. برای مشاهده و خرید مدل های مختلف اسباب بازی آموزشی هولی تویز از این لینک اقدام کنید.    

ارسال نظر