معرفی ماشین دیوانه کنترلی

معرفی ماشین دیوانه کنترلی
معروفیت اصلی ماشین ها ی دیوانه بخاطر چرخش های ناگهانی و جذاب و حرکات اکروباتیک و معلق زدن های پاپی است.

یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین ماشین های کنترلی در بین کودکان، ماشین دیوانه است.معروفیت اصلی این ماشین ها بخاطر چرخش های ناگهانی و جذاب و حرکات اکروباتیک و معلق زدن های پاپی است.

پرفروش ترین ماشین دیوانه های کنترلی

در این مقاله به معرفی 3 تا از محبوبترین و پرفروش ترین ماشین دیوانه های موجود درفروشگاه اسباب بازی کودک پلاس خواهیم پرداخت.

ماشین دیوانه کنترلی شارژی مدل 3045-2A

ماشین دیوانه کنترلی شارژی مدل 3045-2A؛می تواند تا 15 کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد. این اسباب بازی برای بعد از 6 سالگی مناسب است.

ماشین دیوانه کنترلی شارژی مدل 3045-2A؛ شارژی می باشد

این محصول یک ماشین تک دیفرانسیل می باشد و از جنس PVC و ABS ساخته شده است. بازی با این ماشین دیوانه کنترلی ارزان می تواند باعث افزایش دقت و تمرکز در کودک شما شود.

چه ماشین کنترلی مناسب من است؟

اسباب بازی ماشین دیوانه کنترلی شارژی و موزیکال مدل 607

اسباب بازی ماشین دیوانه کنترلی شارژی و موزیکال مدل 607؛دارای رنگ های قرمز و آبی و همچنین سبز و زرد می باشد و رنگ های استفاده شده در ساخت آن بسیار جذاب است. ماشین کنترلی acrobatic car یک ماشین همراه با ریموت کنترل است که معروفیت اصلی آن به خاطر چرخش های ناگهانی و جذاب و حرکات اکروباتیک و معلق زدن های پاپی است. با این ماشین جذاب می توان ساعت ها سرگرم شد و هر گاه که باطری آن تمام شد، به راحتی و به وسیله آداپتوری که در درون جعبه محصول است آن را شارژ کرد و مجددا استفاده کرد.

اسباب بازی ماشین دیوانه کنترلی شارژی و موزیکال مدل 607 با چرخ های ژله ای

اگر به دنبال خرید این محصول هستید، توصیه ما به شما تحقیق و شناخت کامل آن است. ماشین دیوانه علاوه بر جذابیت هایی که در بالا گفتیم، موزیک شاد و نور پردازی زیبایی هم دارد. ماشین کنترلی اکروباتیک کار؛ که قابلیت سرگرم کردن هم دختر بچه ها و هم پسر بچه ها را دارد، دارای لاستیک های بزرگ و ضربه گیر می باشد، که باعث می شود ماشین بتواند در هر سطح و سطوحی حرکت کرده و مشکلی از این بابت نداشته باشد.

ماشین دیوانه کنترلی و شارژی مدل LHC014

ماشین دیوانه کنترلی و شارژی مدل LHC014؛رای بعد از 6 سالگی مناسب است. این محصول در 3 رنگ بندی زرد، نارنجی و سبز عرضه می شود، که می توانید با توجه به سلیقه فرزند خود یک مورد را سفارش دهید. جفت چرخ سمت راست این ماشین دیوانه کنترلی مدل LHC014 قابلیت چرخش دارند، که امکان حرکات کردن بر روی سطوح غیر هم سطح را فراهم می کند.

ماشین دیوانه کنترلی و شارژی مدل LHC014 با توانایی حرکت به صورت پشت و رو

ین محصول یک ماشین شارژی بوده، که برای تغذیه آن باید از کابل USB موجود در بسته بندی استفاده کنید. بدنه این اسباب بازی پسرانه از جنس پلاستیک با کیفیت ساخته شده، و دوام بالایی در برابر ضربه و فشار دارد. از جمله مزیت های بازی با این ماشین دیوانه می توان به تقویت تمرکز، افزایش هوش هیجانی، افزایش هماهنگی بین چشم و دست و همچنین تقویت دست و انگشتان در فرزند شما اشاره کرد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)