معرفی انواع هواپیما های کنترلی اسباب بازی

معرفی انواع هواپیما های کنترلی اسباب بازی
اسباب بازیهای پروازی همیشه در میان کودکان ،نوجوانان و بزرگسلان محبوب بوده اند ، از میان اسباب بازی های پروازی ، هواپیما ها همیشه جایگاه ویژه ای داشته اند

امروزه اسباب بازی های پروازی بخش مهمی از سبد اسباب بازی کودکان و نوجوانان را شامل می شود. این اسبا بازی ها در بیشتر مواقع کنترلی بوده و همین امر باعث هیجان بیشتر این اسباب بازی های شده است.انواع هواپیما، هلیکوپتر، جت و کوادکوپتر جز اسباب بازیهای پروازی به شمار می آید.

این اسباب بازی ها که معمولا برگرفته از مدل های واقعی هستند توانسته اند توجه بسیاری از کودکان و نوجوانان را به جود جلب کنند. بزرگسالان نیز از این امر مستثنی نیستند و بسیاری برای سرگرمی و برای تکمیل کلکسیون خود از آنها بهره می برند.

در ادامه به معرفی تعدادی از پرفروش ترین هواپیما های کنترلی موجود درفروشگاه کودک پلاس( koodak plus) خواهیم پرداخت

 

هواپیما مسافربری کنترلی پروازی مدلA170

هواپیما مسافربری کنترلی پروازی مدل A170؛اسباب بازی های پروازی از دیرباز تا کنون یکی از محبوب ترین سرگرمی های سنین مختلف بوده اند. در این بین هلیکوپتر ها و هواپیماهایی که بر اساس مدل های واقعی ساخته می شوند، سهم زیادی را به خود اختصاص داده اند. هواپیما مسافربری کنترلی مدل A170؛ برای بعد از 14 سالگی مناسب می باشد.

این هواپیما جذاب یک مدل 4 کاناله است، که تجربه فوق العاده را از پرواز برای شما رقم خواهد زد. همچنین بر روی ریموت کنترل این هواپیما، یک مانیتور کوچک قرار دارد، که وضعیت هواپیما را به شما گزارش می دهد.

هواپیما مسافربری کنترلی پروازی مدل A170 با ریموت 4 کاناله

این محصول دارای یک باتری قابل شارژ با ظرفیت 9500 میلی آمپر می باشد. برد مفید این هواپیما جذاب بر اساس اطلاعات تولید کننده، بیشتر از 200 متر است، که باعث راحتی شما در کار با آن می شود.

این محصول از مواد با کیفیتی ساخته شده، که دوام و طول عمر فوق العاده ای را ایجاد کرده اند. اگر کودک شما به اسباب بازی های پروازی علاقه دارد، این محصول می تواند یک هدیه فوق العاده و به یادماندنی برای او باشد.

 

هواپیمای کنترلی عمود پرواز مدلLH-X66

هواپیمای کنترلی عمود پرواز مدل LH-X66؛پرنده ای جذاب و زیبا است که با ظاهری خشن و جنگنده گزینه ای مناسب و هیجان انگیز برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.

هواپیمای مورد نظر با بدنه ای مقاوم و نشکن تولید و به بازار عرضه شده است. هواپیمای کنترلی عمود پرواز LH-X66با دستگاه کنترل از راه دور و به آسانی هدایت می شود.

هواپیمای کنترلی عمود پرواز مدل LH-X66  با بدنه منعطف

به این ترتیب این هواپیما با ظاهری شبیه جت جنگنده می تواند به عنوان جذاب ترین و به یاد ماندنی ترین هدیه برای کودکان و نوجوانان محسوب شود.

 

هواپیما کنترلی اسباب بازی مدلRANGER-400

هواپیما کنترلی اسباب بازی مدل RANGER-400؛اسباب بازی هایی که از روی مدل های واقعی ساخته می شوند، همیشه جز محبوب ترین محصولات هستند. یکی از جذاب ترین وسایل نقلیه برای کودکان هواپیما است. هواپیما کنترلی مدل RANGER-400؛ شامل 2 مدل هواپیما است و برای بعد از 14 سالگی مناسب می باشد. اگر از علاقه مندان به پرواز هستید، انتخاب این محصول می تواند یک گزینه فوق العاده باشد.

هواپیما کنترلی اسباب بازی مدل RANGER-400 دارای دو نمونه هواپیما

این هواپیما کنترلی اسباب بازی می تواند برای ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد، و باعث افزایش دقت و تمرکز شما شود.

 

هواپیما کنترلی طرحF22مدلHW32

هواپیما کنترلی طرح F22 مدل HW32؛برای سنین بالاتر از 14 سالگی مناسب می باشد. ریموت این هواپیما به وسیله 3 عدد باتری قلمی تغذیه می شود.

هواپیما کنترلی طرح F22 مدل HW32 ساخته شده از جنس Epp

این هواپیما دوست داشتنی بر اساس جنگنده اف 22 طراحی شده است، و بدنه آن از جنس EPP بادوام می باشد. لازم به ذکر است که این هواپیمای کنترلی طرح f22 قابلیت پرواز دارد، و برد مفید ریموت کنترل آن حدود 100 متر است.

هواپیما کنترلی پروازی نشکن طرح (جنگ جهانی دوم) مدل 250

هواپیما کنترلی پروازی نشکن طرح (جنگ جهانی دوم) مدل 250؛ برای بعد از 14 سالگی مناسب است. هواپیمای کنترلی پروازی نشکن شامل 2 مدل هواپیمای جنگی می باشد.

هواپیما کنترلی پروازی نشکن با طراحی هواپیمای جنگی کلاسیک

این هواپیما یک سیستم کنترل 4 کاناله دارد و بسیار با دوام است. افزایش تمرکز، تقویت انگشتان و همچنین تحریک قوه تخیل از جمله ویژگی های این اسباب بازی می باشد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)