روبیک های مویو (Moyu) جزء محصولات پرطرفدار فکری-آموزشی موجود در بازار هستند. این روبیک ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. در این مقاله به معرفی انواع محصولات برند مویو می پردازیم.

روبیک های مویو (Moyu)؛ جزء محصولات پرطرفدار فکری-آموزشی موجود در بازار هستند. این روبیک ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. در این مقاله به معرفی انواع محصولات برند مویو می پردازیم.

محصولات برند مویو چه ویژگی هایی دارند؟

روبیک های برند مویو در مدل ها و سری های مختلفی عرضه می شوند. این محصولات باکیفیت، روان و مقرون به صرفه هستند و علاوه بر جنبه سرگرمی، جنبه آموزشی نیز دارند. 

روبیک های برند مویو چه فواید آموزشی دارند؟

روبیک مویو یکی از پرطرفدارترین محصولات فکری-آموزشی است که داراری مزیت های زیر است:

کوچکترین روبیک برند مویو رنگ ثابت سرکلیدی دار

افزایش خلاقیت و هوش

افزایش تمرکز و سرعت عمل

افزایش اعتماد به نفس

تقویت مهارت حل مساله

هماهنگی چشم و دست

تقویت تجسم فضایی

افزایش مهارت های ظریف حرکتی دست

روبیک های مویو و تقویت مهارت حل مساله

روبیک یک بازی چالشی است که ذهن و خلاقیت را درگیر خود می کند و باعث می شود افراد ساعت ها با آن سرگرم باشند تا بتوانند آن را حل کنند. در حین این چالش، ذهن به یک آرامش خاصی می رشد و از دغدغه های روزمره و شلوغی ها کناره می گیرد.

آرامش ذهنی ایجاد شده و تلاش برای حل آن، باعث تقویت عملکرد ذهن و تمرکز می شود و سبب می شود فرد به راه حلی برای حل روبیک دست پیدا کند. حل چنین چالش هایی در قالب یک بازی و سرگرمی، نوعی ورزش ذهن به حساب می آید و کمک می کند مهارت حل مساله و چالش ها در فرد تقویت گردد.جهت مطاله و کسب اطلاعات بیشتر در مورد روبیک اینجا کلیک کنید

روبیک مگنتی برند مویو

روبیک 3*3 سری میلانگ برند مویو ( MoYo Meilong 3M cube 3×3×3) و روبیک 3*3 و 2*2 سری آر اس 3 ام مویو  (MoYu RS3M) دارای مگنت هستند.

روبیک 3*3 سری میلانگ برند مویو باقیمت مناسب

روبیک هایی که دارای آهنربا هستند، چرخش نرم و روانی دارند و سرعتی هستند. همین ویژگی باعث جذابیت هر چه بیش تر آن ها می شود. برای دیدن روبیک سری میلانگ  اینجا کلیک کنید.

روبیک های غیرکلاسیک برند مویو 

روبیک های غیرکلاسیک در مدلی متفاوت از روبیک های متداول کلاسیک طراحی می شوند. روبیک های غیرکلاسیک پیچیده تر از انواع کلاسیک مربعی، مستطیلی و هرمی هستند. انواع روبیک های غیرکلاسیک برند مویو عبارتند از:

روبیک اسکوار وان مويو ميلانگ استیکرلس (MoYu Sq1 Meilong Stickerless)

روبیک اسکوب برند مویو میلانگ  (Moyu Skewb MeiLong)

روبیک اسکو مویو ستاره قطبی استیکرلس (Moyu Skew Polaris)

روبیک اسکوار وان مويو ميلانگ برچسبی (MoYu Sq1 Meilong)

بزرگترین و کوچکترین روبیک مویو

روبیک های مویو در اندازه های مربعی مختلف 1*1، 2*3،2*3، 4*4 و ... تولید می شوند. هر چه اندازه روبیک بزرگتر باشد پیچیده تر و سخت تر می شود.

بزرگترین روبیک مویو با قیمت مناسب

بزرگترین روبیک مویو در اندازه 21*21 طراحی و تولید شده است. این روبیک مختص کیوبرهای حرفه ای است که سالها با چالش حل روبیک روبرو بوده اند. کوچکترین روبیک برند مویو، مینی روبیک 3*3 سرکلیدی دار (Mini 3*3*3 Cube Keychain) است.

خرید انواع روبیک مویو از فروشگاه اینترنتی کودک پلاس

جهت خرید انواع روبیک مویو به فروشگاه اینترنتی کودک پلاس مراجعه نمایید. کودک پلاس انواع متنوعی از محصولات فکری-آموزشی را ارائه می دهد که مناسب رده های مختلف سنی هستند.شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روبیک برند شنگ شو اینجا مراجعه کنید

ارسال نظر